Natalia Szroeder bardzo mało mówi o swoich poglądach i przemyśleniach. Stara się skupić na muzyce i promować ją w mediach społecznościowych. Za to uwielbia poskreślać sylwetkę i pozować w kusych stylizacjach. Potem pojawia się mnóstwo komentarzy, że gwiazda jest za chuda.

Natalia Szroeder o swoim ciele

Natalia Szroeder u Kuby Wojewódzkiego o związku z Quebonafide. Zdradziła, jak chciałaby nazwać dzieci!

Natalia Szroeder po raz pierwszy zabrała głos na temat swojej sylwetki i o negatywnych komentarzach. Zdecydowała się na, to kiedy w sieci gwiazdy zaczęły mówi o akcji „body positive” po kontrowersyjnym poście Agnieszki Kaczorowskiej.

Hejoszka. Dużo mówi się ostatnio o #BODYPOSITIVE i bardzo się cieszę, ze ten temat tak intensywnie jest na naszych językach. W końcu. Z dumą i podziwem patrzę na zaangażowanie moich koleżanek i kolegów w ten ruch. Sama niestety wielokrotnie doświadczam nieprzyjemnych sytuacji w tym temacie. Trwa to od jakichś dwóch lat, ale ostatnio jakby intensywniej – pisze Natalia. 

Natalia Szroeder pokazała mamę: „Myślałem, że to młodsza siostra”

Tłumaczy, że ludzie piszą okropne komentarze odnośnie do jej sylwetki. Zarzucają jej branie narkotyków, czy toksyczny związek:

Drodzy. Ciężko mi reagować na każdy komentarz o treści: „Dlaczego tak schudłaś?”, „Sama skóra i kości”, „Lepiej wyglądałaś, gdy byłaś okrąglejsza”. Nie wspominając już o momentach, w których ludzie próbują stawiać tezy odnośnie przyczyny wyglądu mojej sylwetki – od celowego głodzenia się, po narkotyki czy toksyczny związek. Ugh. To jest bardzo. Bardzo. Bardzo nie okej. Pamiętajmy, że body positive tyczy się też dziewczyn, które noszą małe rozmiary… Z ciekawostek, w podstawówce koledzy z klasy wołali na mnie „szkielet” (pozdrawiam Was chłopaki i wiedzcie, ze nie żywię urazy, hehe 😋) Byliśmy dziećmi, a jednak pamiętam, jak mnie to wtedy dotykało. Teraz jestem dorosła i takie komentarze dostaję bardzo często od dorosłych ludzi. Szokuje mnie to – wyznała artystka.

Natalia Szroeder pokazała się w BIKINI. „Afrodyta w morskich falach”

Quebonafide niesie Natalię Szroeder

Natalia Szroeder, Quebonafide/fot. Instagram/natalia_szroeder

Natalia Szroeder na imprezie Polsatu

Natalia Szroeder/fot. AKPA