Niewiele osób może się pochwalić tym, że poznało swojego małżonka podczas pracy nad filmem, który zdobył Oscara, jednak właśnie tak wyglądał początek historii miłosnej Natalie Portman i Benjamina Millepieda. Para poznała się na planie filmu „Czarny łabędź”, który w 2010 roku został nagrodzony Oscarem. Portman grała tam główną rolę, a Millepied był choreografem.

42-letnia aktorka i 46-letni tancerz oraz choreograf zakochali się w sobie bez pamięci i jeszcze pod koniec tego samego roku w mediach pojawiła się informacja o ich zaręczynach. Rok później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Aleph. W 2012 roku Natalie i Benjamin wzięli ślub, a w 2017 roku ponownie powiększyli rodzinę i powitali swoje drugie dziecko, córke Amalię.

Choć para mocno stroniła od mediów i trzymała swój związek poza błyskiem fleszy, w 2023 roku pojawiły się plotki o kryzysie w ich małżeństwie oraz romansie Millepieda. 46-latek miał zdradzić żonę z 25-letnią kobietą. Osoba z otoczenia małżeństwa wyjawiła jednak, że romans „był krótkotrwały i już się skończył”, a Benjamin wiedział, że popełnił ogromny błąd:

Robi wszystko, co w jego mocy, aby Natalie mu wybaczyła i utrzymała ich rodzinę razem – powiedziało źródło w czerwcu – Natalie jest bardzo prywatną osobą i nie ma zamiaru rozgrywać tego w mediach. Jej największym priorytetem jest ochrona dzieci i ich prywatności.

Mimo to, w sierpniu w rocznicę ślubu, Portman została przyłapana na mieście bez obrączki, a media obiegła nieoficjalna wieść o rozstaniu pary.

Natalie Portman zdradziła, czego nigdy w życiu nie zrobiłaby dla roli

Natalie Portman pierwszy raz komentuje plotki o swoim rozstaniu z mężem

Ostatecznie aktorka zdecydowała się zabrać głos i udzieliła wywiadu w magazynie „Vanity Fair”, gdzie nawiązała do pojawiających się plotek i spekulacji na temat jej małżeństwa:

Jest to straszne. Nie chcę się przyczyniać do tworzenia kolejnych newsów – wyznała, podkreślając, że dalej chce zachować swoje życie prywatne dla siebie.

Choć gwiazda nie chciała wyjawić, jaki obecnie jest jej status związku z Benjaminem, potwierdziła jednak informację, że obecnie mieszka z dziećmi w Paryżu (a wcześniej mieszkała wraz z mężem i dziećmi w Los Angeles). Podkreśliła, że życie we Francji jest dla niej spełnieniem snów oraz zdradziła, że gdy wraca na krótko do Los Angeles prowadzi „bardzo niehollywoodzkie życie” stroniąc od celebryckich imprez.

W trakcie wywiadu wróciła również wspomnieniami do początków swojej kariery, gdy już w wieku 13 lat musiała mocno chronić swoją prywatność:

Bardzo wcześnie zaczęłam się przed tym chronić. Zdecydowałam się na inne nazwisko, co było w pewnym sensie interesującym sposobem na rozgraniczenie tożsamości. Zdenerwowałabym się, gdyby ktoś w szkole nazwał mnie Natalie Portman. Pomyślałam, że jeśli mnie znasz, znasz mnie jako Natalie Hershlag.

Natalie Portman przyłapana z rodziną na plaży. Aktorka w wyjątkowo dobrym humorze

pasekkozak

Backgrid USA / Forum

Backgrid UK / Forum

 Reuters / Forum

Natalie Portman

Natalie Portman
Fot.Forum/Reuters

Natalie Portman

Natalie Portman
Fot.Forum/Reuters

52276338 The 74th Annual Golden Globe Awards held at The Beverly Hilton Hotel in Beverly Hills, California on 1/8/17.
The 74th Annual Golden Globe Awards held at The Beverly Hilton Hotel in Beverly Hills, California on 1/8/17.
Benjamin Millepied, Natalie Portman FameFlynet, Inc – Beverly Hills, CA, USA – +1 (310) 505-9876