Nawet podczas spaceru musi pokazywać ciało? (FOTO)
Oto naczelna ekshibicjonistka w Hollywood, 22-letnia Miley Cyrus. Gwiazda dumnie prezentuje na scenie swoje krocze i piersi na instagramie. Nie musimy chyba wspominać o tym, że piosenkarka na ściankach stawia na kuse stroje. Nic zatem dziwnego, że gwiazda na poranny trening wychodzi w samym staniku.
Miley ma za sobą “ciężki” tydzień. Jeden z amerykańskich tabloidów opisał historią o tym, jak Justin Bieber miał zapłodnić Miley i Selenę Gomez.
Selena powiedziała Justinowi, że podejrzewa, że jest w ciąży. Justin spanikował powiedział, że dziecko zniszczy jego karierę. Kilka tygodni później zdzwoniła do niego Miley Cyrus i powiedziała, że poroniła – napisał Life&Style.
Miley wyśmiała te plotki na swoim instagramie. Zresztą gwiazda jest chyba przyzwyczajona do takich doniesień, w końcu co tydzień w mediach pojawiają się plotki o jej ciąży. Gdyby ktoś miał wątpliwości, wystarczy spojrzeć na ten płaski brzuszek.
Tak zamyka się usta plotkarzy?







pierdzę pieczywem
Coraz bardziej mi sie podoba. Jestem w szoku, bo zawsze mnie brzydzila przez te swoje wystepy
Czy ona jest w ciąży???
jest wyjątkowo paskudna na tych fotkach ale brzuszek ładny
Gdzie ona ma szyje? Plus te wstretne wiecznie tluste wlosy:/ uh!
Czy tylko dla mnie ona jest odpychajaco ohydna? Mam na mysli jej twarz, niby nie jakis koszmar ale cos ma w sb obrzydliwego.
[b]gość, 19-04-15, 14:15 napisał(a):[/b]Britney ma podobny brzuch (a trzeba dodać 2 ciąże) i wszyscy po niej jadą. Nie zrozumiem tego świata…Podobny, bo tez ma pępek. I na tym to podobieństwo sie kończy.
patykiem przez szmate bym jej nie dotknela. ona myli pojecia. za wszelka cene chce zwrocic na siebie uwage wrecz blaga o atencje. zalosna jest. mysli ze jest sexy a jest poprostu oblesna. sexy to jest lopez longoria kelly brooks
Niestety. Jest odpychajaca. Jak jej się udało zrobić karierę?
To mi nie wyglada na spacer a bardziej na trening . Moim zdaniem Miley nie jest brzydka i pomimo tych odwaznych czasem dziwnych stylizacji potrafi sie ubrac stosownie do okazji ( nie zawsze, ale czasami sie zdarza )
Britney ma podobny brzuch (a trzeba dodać 2 ciąże) i wszyscy po niej jadą. Nie zrozumiem tego świata…
[b]gość, 19-04-15, 14:15 napisał(a):[/b]Britney ma podobny brzuch (a trzeba dodać 2 ciąże) i wszyscy po niej jadą. Nie zrozumiem tego świata…Nie no, Britney ma troche inny
okropne ma te włosy i tatuaże
wydaje mi się, że biegała i zrobiła sobie marsz w ramach odpoczynku… co za glupoty wypisuje kozak hahaha
To mi nie wyglada na spacer a bardziej na trening . Moim zdaniem Miley nie jest brzydka i pomimo tych odwaznych czasem dziwnych stylizacji potrafi sie ubrac stosownie do okazji ( nie zawsze, ale czasami sie zdarza )
[b]gość, 19-04-15, 01:15 napisał(a):[/b]Za krotka szyja, wyglada jakby ja wciskala w ramionaPrzeciez chyba sobie szyji nie wydluzy! Kim jestes ,ze oceniasz jej mankamenty,kazdy je ma. Kozaczku a biegaczki ktore biora udzial w zawodach to jak sa ubrane? W dlugie sppdnie dresowe i koszulke? Jakos mibsie nie wydaje.
Tez bym pokazywała gdybym miała taka figurę
Jaka tam jest zajebista pogoda i widoki ;o
to co robia z soba te dziewczyny (selena w klinice,miley robi z siebie ufo)wskazywaloby na jakies ciezkie przejscia,ale czy maja jakis zwiazek z jb….?
Super figura ładna dziewczyna
Tez bym pokazywała gdybym miała taka figurę
Ma zdecydowanie za krótką szyje
Za krotka szyja, wyglada jakby ja wciskala w ramiona
Wygląda jak takie małopiątko bez szyi.
[b]gość, 19-04-15, 00:19 napisał(a):[/b]Wygląda jak takie małopiątko bez szyi.I ta mina jakby robila: uhuu, uhhu. Jak jakies gorylątko.
Kiedyś była naprawdę atrakcyjna teraz wygląda jak lesbijka.