Nie tylko Justyna Żyła – WAGs na okładkach jako żony, trenerki i kusicielki
Dziś newsem dnia jest nowa okładka Playboya z Justyną Żyłą. Żona Piotra Żyły pozuje nago dla magazynu, by pokazać mężowi (z którym pewnie niedługo się rozwiedzie), co stracił.
Żona Piotra Żyły, Justyna Żyła, NAGO w PLAYBOYU – mamy zdjęcia zza kulis
Justyna nie jest pierwszą WAG, która pojawiła się na okładce magazynu. Co prawda dla Playboya nie rozebrało się zbyt wiele żon lub partnerek sportowców (w pamięci mamy dwie sesje Ani Przybylskiej dla Playboya), ale inne magazyny, owszem, pokazały ich sesje.
Najwięcej okładek na kontach mają Anna Lewandowska i MaRina. Obie to nie tylko żony sportowców, ale też kobiety, które same rozwijają swoją karierę.
TYLKO U NAS: Justyna Żyła zrobiła prezent Piotrowi. Rozebrała się dla Playboya!
Oprócz nich na okładkach gościły żona Artura Boruca, Sara Boruc, żona Kamila Grosickiego, Dominika Grosicka.





















Marina porownujecie do Lewej? Serio?! Lewa ma własne hobby pracę i biznes a tamta tylko ssa kasę męża, nie rób jeden
Pani Justyna ma bardzo smutne oczy…
na okladce z lewymi robert ma taki blysk w oku ktorego teraz mu brakuje
OMG OMG OMG szczerze z punktu widzenia kobiety, MOIM zdaniem czytałoby sie chetniej te wszystkie magazyny czy poradniki gdyby na okładkach gosciły po prostu normalne, naturalne kobiety, standardowych rozmiarów, bez “ulepszeń” bez swoich “coachingowych mądrości”
A gdzie okładka Maxima z Mariną? Największe jej solowe osiągniecie:)