Księżna Kate (37 l.) ma na świecie miliony wielbicieli. Cechuje ją ogromna elegancka. Wydaje się również, że Kate Middleton ma do siebie ogromny dystans. Nie raz udowodniła, że równa z niej „babka„. Tym razem udzielając wywiadu wyjawiła o sobie jedną rzecz, która sprawiła, że jeszcze więcej osób może się z nią utożsamiać.

Książę William i księżna Kate pojawią się w TELEWIZJI. Chcą podziękować wolontariuszom (ZDJĘCIA)

Księżna Kate na studiach pracowała jako kelnerka

Kate Middleton gdziekolwiek się nie pojawi, oczarowuje tłumy. Księżną Cambridge wzięło na wspomnienia podczas udzielania jednego z wywiadów. Kate przyznała, że kiedyś pracowała jako kelnerka. Po tym gdy wywołała szok, postanowiła zdradzić jak radziła sobie za barem. Musimy przyznać, że ciężko nam wyobrazić sobie księżną w tak pospolitej roli.

Kate Middleton wywodzi się z bogatej rodziny, która dorobiła się fortuny na firmie Party Pieces, oferującej gadżety na przyjęcia. Już od najmłodszych lat Kate mogła liczyć na najlepsze wykształcenie w renomowanych szkołach. Przyszłego męża poznała na prestiżowym Uniwersytecie St Andrews.

Middleton nie musiała pracować mając tak majętną rodzinę, ale jednak zdecydowała się na samodzielne utrzymywanie gdy była studentką. Kate musiało być ciężko znaleźć stałe zatrudnienie. Już wtedy powszechnie było wiadomo, że przyjaźni się z rodziną królewską, co mogło ułatwiać ale również skutecznie utrudniać w znalezieniu pracy. Księżna imała się różnych zawodów. Podczas studiów miała krótki epizod pracując jako kelnerka, jednak szybko zrezygnowała.

Byłam okropną kelnerką – powiedziała księżna Kate

Przy okazji Księżna Cambridge zdradziła, jakie są jej ulubione drinki. Kate Middleton pija whisky – jej ulubionym trunkiem jest Jack Daniels i drink, który nazywa się Crack Baby.

Księżna Kate na Instagramie:

Wiedzieliście, czym w przeszłości zajmowała się Księżna Kate?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kate Middleton założyła marynarkę w stylu ANNY LEWANDOWSKIEJ. Wygląda cudownie!

Księżna Kate robi urocze miny, podczas wybierania choinki. Zaskoczyła najmłodszych fanów (ZDJĘCIA)

Księżna Kate BŁAGA o to księcia Williama. Ma już dość

Kate Middleton

Fot.Forum

Kate Middleton

Fot.Forum/REUTERS/Peter Nicholls

Kate Middleton

Fot.Forum/Mega Agency