Parę dni temu zamieściliśmy newsa informującego, że Rimmel chce zakończyć z Kate Moss współpracę. I już nieważny jest tu jej styl życia, ani też wiek, bo prawda jest taka, że Rimmel nie planuje podobnego kroku.

Twarz Kate jest już praktycznie nieodłącznym elementem firmy. Nie przeszkadzają w tym ani jej wybryki, ani problematyczny narzeczony.

– Kate Moss jest i nadal będzie międzynarodowym ambasadorem kosmetyków do makijażu marki RIMMEL London. Kate Moss została wybrana do tej roli w 2001 ze względu na jej niepowtarzalny styl, niezwykłą urodę oraz ze względu na to, że jej wizerunek jest blisko związany z Londynem. Od samego początku współpracy Kate Moss jest dla marki RIMMEL London nieocenionym wsparciem – twierdzi Dorota Sekulska, pracująca dla COTY Polska.

– Kate Moss ma bardzo charakterystyczną urodę, która jest jednocześnie inspirująca i osiągalna dla konsumentek marki RIMMEL – mówi Stephen Mormoris, reprezentujący Coty Beauty. – Jest ona doskonałą modelką wspierającą masowe kosmetyki i nadal będzie reprezentować
naszą markę.

Na dowód tego zdjęcia właśnie rozpoczynającej się kampanii nowego tuszu, do którego zakupu namawia nas oczywiście „niezniszczalna\” Kate. Wybór pozostawiamy Wam 🙂