Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

nori-g-R1 nori-g-R1

Zima w Los Angeles nie jest na pewno tak ekstremalna jak choćby w Moskwie, ale przyzwyczajeni do wysokich temperatur mieszkańcy miasta chętnie otulają się w futra nawet wtedy, gdy nie ma mocnego mrozu. Trwająca od lat batalia między przeciwnikami noszenia naturalnych futer a ich miłośnikami zdaje się nie mieć końca.

Podczas gdy Joanna Krupa przekonuje, że woli chodzić nago, niż w futrze zdartym ze zwierzęcia, Kim Kardashian nie ma nic przeciwko obnoszeniu się z naturalnymi skórami czy futrami.

Nori też jest ubierana w futerka. Nie wyglądają na sztuczne.

Nadal słodko?

Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

Nori na bogato, czyli mała dama w futrze (FOTO)

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

113 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 31-12-15, 18:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 21:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 20:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:53 napisał(a):[/b]obrzydliwa, owłosiona wąsata czarna małpaTo dziecko nie ma świadomości co nosi, ona jest malutka. To wina jej głupiej matki.[/quote]Co nie zmienia faktu,że czarnuchy lubią futra i wyglądają w nich jak 200% małpy z zoo i jako rasa czaszkę mają najbardziej zbliżona do małp,a także są bardziej agresywni i prymitywni. Jest wiele badań wielu profesorów na ten temat tylko nie są publikowane powszechnie choć łatwo di nich dotrzeć, a Ci którzy je wykonali zgodnie z metodologia naukowa tracą pracę pisząc niewygodne fakty.[/quote]cóż, masz rację w znacznej części swej wypowiedzi. Oni nawet fizycznie są podobni bardziej do zwierząt niż do ludzi.Jak goryle. To owłosione małpiątko też bardziej wygląda jak małe goryla z ZOO niż ludzkie dziecko.Afryka nigdy nie będzie na poziomie, próbują tam pomagać od lat 60 i ciągle wiecznie syf, brud, zaraza. Wierzą, ze gwałt na dziecku zapobiega HIV, są niereformowalni. Co się dzieje w Detroit, gdzie w większości mieszkają czarni? Ano syf i malaria. Oni sami nie za bardzo radzą sobie i powinno się ich zostawić w spokoju, pomagać lokalnie, ale skromnie, nie szczepić, nie wspierać dzietności.Ewentualnie jakichś wyróżniających się, co się wyrodzili wspierać by mogli tam rządzić i tyle.Oni są strasznie bezradni i nieporządni. Nie szanują tego co dostają. Moja kuzynka była w organizacji lekarze bez granic.Dużo mi opowiadała.[/quote]Tylko jaki ktoś ma wply na to gdzie się urodzi? Ty też zamiast madrowac się na kozaku mogłabyś teraz zajadać robale w Kongo. Po drugie, jak odróżnić kto jest mądry i kogo ratowac? Nie takie to proste.

napisał(a):[/b]ciekawe czy ten dziciĂłr chciałby to nosić jakby wiedział Ĺźe to z małych, ślicznych i zabitych zwierzątek to nie są dobrzy ludzie bo dobrzy ludzie kochają zwierzęta a co najwyĹźej je szanują jakim trzeba być człowiekiem aby mieć świadomość Ĺźe te zwierzęta były przetrzymywane w okropnych warunkach, poniewierane jak zwykłe przedmioty a potem bestialsko zamordowane i przerobione na okrycia wierzchnie dla jakiejś durnej baby dla ktĂłrej sensem Ĺźycia są szmaty Masz racje ! 😊 ale ciekawi mnie czy jestes weganka ? Czy milosniczka tylko tych pokrytych futerkiem? Bo wyobraz sobie ze krowy, swinie, kurczaki, owce itd tez sa beztialsko torturowane ! Film “Ziemianie ” na You Tube ! 💔[/quote]Dokladnie. Zwiwrzeta hodowane na mieso przezywaja gehenne i prosze mi tu nie pisac ze mieso musimy jesc. Prawda jest taka ze nie musimy. Wiec nie wytykajcie komus noszenie futer jak jecie mieso z farm bo to hipokryzja[/quote]Czekaj, zaraz będzie tu maraton wyzwisk. Oczywiste, Ĺźe niewaĹźne, w jakim celu zostaje uśmiercone zwierzę, zawsze rĂłwnie mocno cierpi, rĂłwnie brutalnie jest pozbawiane Ĺźycia.[/quote]Mało tego ze nie musimy to wszystkie produkty odzwierzece nas zabijaja ! Polecam ksiazke THE CHINA STUDY 👍

[b]gość, 31-12-15, 22:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-12-15, 22:04 napisał(a):[/b]Przecież czarni to zwierzęta, ale do łóżka idealni.[/quote]Czyli jesteś pierdolonym zoofilem. Zdychaj

[b]gość, 31-12-15, 22:04 napisał(a):[/b]Przecież czarni to zwierzęta, ale do łóżka idealni.

Przecież czarni to zwierzęta, ale do łóżka idealnie.

czarna małpka w lisim futrze

[b]gość, 30-12-15, 21:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 20:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:53 napisał(a):[/b]obrzydliwa, owłosiona wąsata czarna małpaTo dziecko nie ma świadomości co nosi, ona jest malutka. To wina jej głupiej matki.[/quote]Co nie zmienia faktu,że czarnuchy lubią futra i wyglądają w nich jak 200% małpy z zoo i jako rasa czaszkę mają najbardziej zbliżona do małp,a także są bardziej agresywni i prymitywni. Jest wiele badań wielu profesorów na ten temat tylko nie są publikowane powszechnie choć łatwo di nich dotrzeć, a Ci którzy je wykonali zgodnie z metodologia naukowa tracą pracę pisząc niewygodne fakty.[/quote]cóż, masz rację w znacznej części swej wypowiedzi. Oni nawet fizycznie są podobni bardziej do zwierząt niż do ludzi.Jak goryle. To owłosione małpiątko też bardziej wygląda jak małe goryla z ZOO niż ludzkie dziecko.Afryka nigdy nie będzie na poziomie, próbują tam pomagać od lat 60 i ciągle wiecznie syf, brud, zaraza. Wierzą, ze gwałt na dziecku zapobiega HIV, są niereformowalni. Co się dzieje w Detroit, gdzie w większości mieszkają czarni? Ano syf i malaria. Oni sami nie za bardzo radzą sobie i powinno się ich zostawić w spokoju, pomagać lokalnie, ale skromnie, nie szczepić, nie wspierać dzietności.Ewentualnie jakichś wyróżniających się, co się wyrodzili wspierać by mogli tam rządzić i tyle.Oni są strasznie bezradni i nieporządni. Nie szanują tego co dostają. Moja kuzynka była w organizacji lekarze bez granic.Dużo mi opowiadała.

[b]gość, 31-12-15, 12:42 napisał(a):[/b]murzyńska córka ormianki co za skundlenie FUJa twoja matka z kim sie puscila,ze wyszlo takie gowno ktorym jestes,co?

[b]gość, 30-12-15, 15:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 15:04 napisał(a):[/b]To nie zaczeska tylko wyrastające nowe włosy.wszystkie dzieci tak mająMatki-Polki nie wiedzą, bo ich dzieci są łyse lub mają liche, nierosnące włosy. Baby hair to oznaka silnych, dobrych genów. Takie osoby mają piękne, gęste i lśniące włosy.[/quote]Ty jak zwykle podniecasz się wszystkim co czarne. To już jakaś paranoja. Po drugie co się przypierdalasz do matek? Skąd wiesz, że ta co pisała ma dzieci? Tak pierdzielicie już od rzeczy z tymi matkami. Wszędzie wklejacie te teksty o matkach polkach. Ileż można!? Niedługo pies nasra na chodniku, bo matka polka coś tam, jakaś celebrytka zleje się w majty, bo matka polka też coś tam. To już jest nuuuudne i mega wsiowe.

murzyńska córka ormianki co za skundlenie FUJ

[b]gość, 31-12-15, 11:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-12-15, 08:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 23:15 napisał(a):[/b]ciekawe czy ten dziciór chciałby to nosić jakby wiedział że to z małych, ślicznych i zabitych zwierzątek to nie są dobrzy ludzie bo dobrzy ludzie kochają zwierzęta a co najwyżej je szanują jakim trzeba być człowiekiem aby mieć świadomość że te zwierzęta były przetrzymywane w okropnych warunkach, poniewierane jak zwykłe przedmioty a potem bestialsko zamordowane i przerobione na okrycia wierzchnie dla jakiejś durnej baby dla której sensem życia są szmaty Masz racje ! 😊 ale ciekawi mnie czy jestes weganka ? Czy milosniczka tylko tych pokrytych futerkiem? Bo wyobraz sobie ze krowy, swinie, kurczaki, owce itd tez sa beztialsko torturowane ! Film “Ziemianie ” na You Tube ! 💔[/quote]Dokladnie. Zwiwrzeta hodowane na mieso przezywaja gehenne i prosze mi tu nie pisac ze mieso musimy jesc. Prawda jest taka ze nie musimy. Wiec nie wytykajcie komus noszenie futer jak jecie mieso z farm bo to hipokryzja[/quote]Czekaj, zaraz będzie tu maraton wyzwisk. Oczywiste, że nieważne, w jakim celu zostaje uśmiercone zwierzę, zawsze równie mocno cierpi, równie brutalnie jest pozbawiane życia.

[b]gość, 31-12-15, 08:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 23:15 napisał(a):[/b]ciekawe czy ten dziciór chciałby to nosić jakby wiedział że to z małych, ślicznych i zabitych zwierzątek to nie są dobrzy ludzie bo dobrzy ludzie kochają zwierzęta a co najwyżej je szanują jakim trzeba być człowiekiem aby mieć świadomość że te zwierzęta były przetrzymywane w okropnych warunkach, poniewierane jak zwykłe przedmioty a potem bestialsko zamordowane i przerobione na okrycia wierzchnie dla jakiejś durnej baby dla której sensem życia są szmaty Masz racje ! 😊 ale ciekawi mnie czy jestes weganka ? Czy milosniczka tylko tych pokrytych futerkiem? Bo wyobraz sobie ze krowy, swinie, kurczaki, owce itd tez sa beztialsko torturowane ! Film “Ziemianie ” na You Tube ! 💔[/quote]Dokladnie. Zwiwrzeta hodowane na mieso przezywaja gehenne i prosze mi tu nie pisac ze mieso musimy jesc. Prawda jest taka ze nie musimy. Wiec nie wytykajcie komus noszenie futer jak jecie mieso z farm bo to hipokryzja

Stara maleńka. Widać, że ma charakterek. Słodka jest 😊

[b]gość, 30-12-15, 23:15 napisał(a):[/b]ciekawe czy ten dziciór chciałby to nosić jakby wiedział że to z małych, ślicznych i zabitych zwierzątek to nie są dobrzy ludzie bo dobrzy ludzie kochają zwierzęta a co najwyżej je szanują jakim trzeba być człowiekiem aby mieć świadomość że te zwierzęta były przetrzymywane w okropnych warunkach, poniewierane jak zwykłe przedmioty a potem bestialsko zamordowane i przerobione na okrycia wierzchnie dla jakiejś durnej baby dla której sensem życia są szmaty Masz racje ! 😊 ale ciekawi mnie czy jestes weganka ? Czy milosniczka tylko tych pokrytych futerkiem? Bo wyobraz sobie ze krowy, swinie, kurczaki, owce itd tez sa beztialsko torturowane ! Film “Ziemianie ” na You Tube ! 💔

[b]gość, 30-12-15, 22:25 napisał(a):[/b]oblesny bachor w obleśnym trupie zarobilas juz dupa na flache glupia patolo?!!

oblesny bachor w obleśnym trupie

[b]gość, 30-12-15, 20:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 17:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 17:02 napisał(a):[/b]Nie wiem jak można być taką menda by takiego malucha uczyć znieczulicy wobec krzywdy zwierząt. Zabijanie dla mody to szczyt zezwierzencenia prostactwa i głupoty i kompleksów. Tak jak na mięso można zrozumieć tak Holokaust milionów niewinnych stworzeń dla idiotki już nie.W tym wieku mała powinna głaskać zwierzęta, a nie nosić trupy na szyji.A ty nigdy nie miałaś skórzanych butów, torebek, pasków etc? Nic, a nic? Rozumiem także, że wspierasz finansowo różnego rodzaju organizacje chroniące zwierzęta, uczestniczysz w protestach, marszach, prowadzisz kampanię. Nie? To nie jesteś lepsza od Kardashianki, która nosi futra i ubiera w nie córkę.[/quote]Ręce opadają na takie tępe gnidy jak Ty. Ludzie zabijają zwierzęta dla pożywienia i to jest normalne,zwierzęta same siebie zabijają w łańcuchu pokarmowym, ale żadne zwierzę poza człowiekiem nie zabija dla mody i widzimisię. Rusz swoim zatechlym mozdzkiem od czasu do czasu to nie boli.[/quote]Czy ja w ten sposób zwróciłam się do ciebie? Kogo chcesz umoralnić? Sama zachowujesz się gorzej niż zwierzę. Nieważne czy ludzie zabijają zwierzęta dla mięsna, czy dla futer- efekt końcowy jest ten sam- śmierć. Zwierzę nie ma świadomości tego, że ktoś dzięki niemu nie będzie głodny, czy że kogoś ogrzeje. W pierwszym i drugim przypadku śmierć zwierzęcia jest tak samo barbarzyńska. Nie ma usprawiedliwienia dla uśmiercania zwierząt w czasach, gdzie do wyboru jest tak dużo zamiennych produktów spożywczych. Nie masz prawa pouczać innych, skoro sama przyczyniasz się do śmierci niewinnych istnień. Śmierć w imię apetytu czy śmierć w imię mody- czy ty potrafiłabyś dokonać wyboru? Przykro mi, że hipokryzja zaślepiła ci oczy, a nienawiść przyzwala ci na obrazę innych tylko dlatego, że mają inne zdanie od twojego.

Dziecko robi sie coraz ładniejsze .

ciekawe czy ten dziciór chciałby to nosić jakby wiedział że to z małych, ślicznych i zabitych zwierzątek to nie są dobrzy ludzie bo dobrzy ludzie kochają zwierzęta a co najwyżej je szanują jakim trzeba być człowiekiem aby mieć świadomość że te zwierzęta były przetrzymywane w okropnych warunkach, poniewierane jak zwykłe przedmioty a potem bestialsko zamordowane i przerobione na okrycia wierzchnie dla jakiejś durnej baby dla której sensem życia są szmaty

Słodkie to dzieciatko, ale futerko chyba niezbyt wygodne. I chyba za ciepło. Zamordowano zwierzęta dla tak niskiego celu. Szycie futer dla dzieci to przesada, a kupowanie nie lepsze. Wydaje mi się, że rodzicom tego dziecka właśnie na ty zależy, by o nich mówiono – jakkolwiek, źle czy dobrze. Futro dla dziecka jest doskonałym do tego pretekstem.

[b]gość, 30-12-15, 20:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 19:13 napisał(a):[/b]Lol, damy nie noszą futer? Popatrzcie sobie na zdjecia z XX-lecia wojennego, ile lasek się w nie ubierało. Naturalne futro jest bardziej eko niz sztuczne, nie rozkłada sie 1000 lat jak te wszystkie zrobione z jakiś plastików. Kiedys rzeczywiście ludzie nosili futra, bo były najcieplejsze i nie było syntetyków. Teraz możemy sie ubierać w kurtki zrobione z materiałów pochodzenia roślinnego, wiec faktycznie nie ma sensu zabijać zwierząt, juz tym bardziej dla mody. Kim Kardashian mieszkająca w LA nosi je ze snobizmu, koleś mieszkający na Syberii raczej z bardziej praktycznych względów. Niemniej jednak hipokryzja jest oskarżanie o zabijanie zwierząt, kiedy prawdopodobnie wsuwałyście na obiad schaboszczaka, a dzien wcześniej kupiłyście na wyprzedaży zajebistą skórzana torebkę.Idiotko ułomna nie widzisz różnicy między zabijaniem na mięso czego skutkiem ubocznym jest skóra,a tylko dla mody? Nie wypowiadaj się nawet bo Twoja głupota aż boli Damo ze Smrodowa[/quote]Boże, po co te wyzwiska? Tak bronicie zwierząt, a z ludźmi nie potraficie nawet na poziomie porozmawiać? Przeciez wyraźnie napisałam, ze w dzisiejszych czasach nie ma sensu nosić futer, szczególnie w takim klimacie jaki panuje w Kaliforni. Ale juz tam gdzie zima trwa 10 miesięcy w roku noszenie futer ma sens, jasne? Ludzie zabijają zwierzęta dla pożywienia i ogrzania sie i TO JEST W TAKICH KLIMATACH NORMALNE.PS. Nigdzie nie nazwałam się damą, po prostu odpowiedziałam na komentarz niżej. Kobiety i mężczyźni nosili futra w przeszłości i jest to uzasadnione, nie było produkcji na masowa skale i sztucznych materiałow. Trochę kultury w dyskusji i nauki czytania ze zrozumieniem życzę Ci na Nowy Rok

Przecież Khloe brała udział w akcji PETa, tak ja wszystkie wychwalały, ze są z niej dumne i że zwierzątka takie biedne…a teraz Kim futra nosi i dzieciaka indoktrynuje? Co za kutwy zakłamane!

[b]gość, 30-12-15, 21:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 20:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 19:13 napisał(a):[/b]Lol, damy nie noszą futer? Popatrzcie sobie na zdjecia z XX-lecia wojennego, ile lasek się w nie ubierało. Naturalne futro jest bardziej eko niz sztuczne, nie rozkłada sie 1000 lat jak te wszystkie zrobione z jakiś plastików. Kiedys rzeczywiście ludzie nosili futra, bo były najcieplejsze i nie było syntetyków. Teraz możemy sie ubierać w kurtki zrobione z materiałów pochodzenia roślinnego, wiec faktycznie nie ma sensu zabijać zwierząt, juz tym bardziej dla mody. Kim Kardashian mieszkająca w LA nosi je ze snobizmu, koleś mieszkający na Syberii raczej z bardziej praktycznych względów. Niemniej jednak hipokryzja jest oskarżanie o zabijanie zwierząt, kiedy prawdopodobnie wsuwałyście na obiad schaboszczaka, a dzien wcześniej kupiłyście na wyprzedaży zajebistą skórzana torebkę.Idiotko ułomna nie widzisz różnicy między zabijaniem na mięso czego skutkiem ubocznym jest skóra,a tylko dla mody? Nie wypowiadaj się nawet bo Twoja głupota aż boli Damo ze Smrodowa[/quote]Boże, po co te wyzwiska? Tak bronicie zwierząt, a z ludźmi nie potraficie nawet na poziomie porozmawiać? Przeciez wyraźnie napisałam, ze w dzisiejszych czasach nie ma sensu nosić futer, szczególnie w takim klimacie jaki panuje w Kaliforni. Ale juz tam gdzie zima trwa 10 miesięcy w roku noszenie futer ma sens, jasne? Ludzie zabijają zwierzęta dla pożywienia i ogrzania sie i TO JEST W TAKICH KLIMATACH NORMALNE.PS. Nigdzie nie nazwałam się damą, po prostu odpowiedziałam na komentarz niżej. Kobiety i mężczyźni nosili futra w przeszłości i jest to uzasadnione, nie było produkcji na masowa skale i sztucznych materiałow. Trochę kultury w dyskusji i nauki czytania ze zrozumieniem życzę Ci na Nowy Rok[/quote]No pewnie, najlepiej nawyzywać xd oszołomom nie przetłumaczysz, lepiej sie z psem dogadają niz z drugim człowiekiem xdd Violetta Villas wannabe

[b]gość, 30-12-15, 20:22 napisał(a):[/b]Cyrk,gowniary klucace sie i wyzywajace siebie i dziecko tylko dlatego,ze ma futro,ktore moze nawet nie jest prawdziwe.Ciekawe czy tez tak biadolicie jak kupujecie te swoje szmaty w sieciowkach,a raczej starzy wam na nie daja,zastanawiacie sie gdzie sa szyte i w jakich warunkach pracuja i zyja Ci ludzie idiotki zaklamane i rasistki,a to jest tylko male dziecko ,ktore ubiera to co kaza wiec sie tak nie podniecajcie.Heheheh, a jak niektóre sie kłócą ze zabijanie dla mięsa i skory ma juz wyższy cel xd nie ma, równie dobrze możecie miec bawełniane torby i wsuwać soczewicę xd śmierć to śmierć, dla zwierząt nie ma ona sensu tak czy inaczej, to wy musicie ja usprawiedliwiać xd jak wszystkie tak bronicie zwierzątek, to przy okazji zrezygnujcie z jazdy samochodem( to truje środowisko!), marnowania wody, kupowania chemii do kibli, i lećcie na następny szczyt klimatyczny spuścić wpierdol Chińczykom za smog xd

[b]gość, 30-12-15, 21:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 20:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 19:13 napisał(a):[/b]Lol, damy nie noszą futer? Popatrzcie sobie na zdjecia z XX-lecia wojennego, ile lasek się w nie ubierało. Naturalne futro jest bardziej eko niz sztuczne, nie rozkłada sie 1000 lat jak te wszystkie zrobione z jakiś plastików. Kiedys rzeczywiście ludzie nosili futra, bo były najcieplejsze i nie było syntetyków. Teraz możemy sie ubierać w kurtki zrobione z materiałów pochodzenia roślinnego, wiec faktycznie nie ma sensu zabijać zwierząt, juz tym bardziej dla mody. Kim Kardashian mieszkająca w LA nosi je ze snobizmu, koleś mieszkający na Syberii raczej z bardziej praktycznych względów. Niemniej jednak hipokryzja jest oskarżanie o zabijanie zwierząt, kiedy prawdopodobnie wsuwałyście na obiad schaboszczaka, a dzien wcześniej kupiłyście na wyprzedaży zajebistą skórzana torebkę.Idiotko ułomna nie widzisz różnicy między zabijaniem na mięso czego skutkiem ubocznym jest skóra,a tylko dla mody? Nie wypowiadaj się nawet bo Twoja głupota aż boli Damo ze Smrodowa[/quote]Boże, po co te wyzwiska? Tak bronicie zwierząt, a z ludźmi nie potraficie nawet na poziomie porozmawiać? Przeciez wyraźnie napisałam, ze w dzisiejszych czasach nie ma sensu nosić futer, szczególnie w takim klimacie jaki panuje w Kaliforni. Ale juz tam gdzie zima trwa 10 miesięcy w roku noszenie futer ma sens, jasne? Ludzie zabijają zwierzęta dla pożywienia i ogrzania sie i TO JEST W TAKICH KLIMATACH NORMALNE.PS. Nigdzie nie nazwałam się damą, po prostu odpowiedziałam na komentarz niżej. Kobiety i mężczyźni nosili futra w przeszłości i jest to uzasadnione, nie było produkcji na masowa skale i sztucznych materiałow. Trochę kultury w dyskusji i nauki czytania ze zrozumieniem życzę Ci na Nowy Rok[/quote]Pierwszy i ostatni komentarz- BRAWO! 👏👏

[b]gość, 30-12-15, 18:53 napisał(a):[/b]obrzydliwa, owłosiona wąsata czarna małpaTo dziecko nie ma świadomości co nosi, ona jest malutka. To wina jej głupiej matki.

[b]gość, 30-12-15, 20:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:53 napisał(a):[/b]obrzydliwa, owłosiona wąsata czarna małpaTo dziecko nie ma świadomości co nosi, ona jest malutka. To wina jej głupiej matki.[/quote]Co nie zmienia faktu,że czarnuchy lubią futra i wyglądają w nich jak 200% małpy z zoo i jako rasa czaszkę mają najbardziej zbliżona do małp,a także są bardziej agresywni i prymitywni. Jest wiele badań wielu profesorów na ten temat tylko nie są publikowane powszechnie choć łatwo di nich dotrzeć, a Ci którzy je wykonali zgodnie z metodologia naukowa tracą pracę pisząc niewygodne fakty.

[b]gość, 30-12-15, 17:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 17:02 napisał(a):[/b]Nie wiem jak można być taką menda by takiego malucha uczyć znieczulicy wobec krzywdy zwierząt. Zabijanie dla mody to szczyt zezwierzencenia prostactwa i głupoty i kompleksów. Tak jak na mięso można zrozumieć tak Holokaust milionów niewinnych stworzeń dla idiotki już nie.W tym wieku mała powinna głaskać zwierzęta, a nie nosić trupy na szyji.A ty nigdy nie miałaś skórzanych butów, torebek, pasków etc? Nic, a nic? Rozumiem także, że wspierasz finansowo różnego rodzaju organizacje chroniące zwierzęta, uczestniczysz w protestach, marszach, prowadzisz kampanię. Nie? To nie jesteś lepsza od Kardashianki, która nosi futra i ubiera w nie córkę.[/quote]Ręce opadają na takie tępe gnidy jak Ty. Ludzie zabijają zwierzęta dla pożywienia i to jest normalne,zwierzęta same siebie zabijają w łańcuchu pokarmowym, ale żadne zwierzę poza człowiekiem nie zabija dla mody i widzimisię. Rusz swoim zatechlym mozdzkiem od czasu do czasu to nie boli.

[b]gość, 30-12-15, 19:13 napisał(a):[/b]Lol, damy nie noszą futer? Popatrzcie sobie na zdjecia z XX-lecia wojennego, ile lasek się w nie ubierało. Naturalne futro jest bardziej eko niz sztuczne, nie rozkłada sie 1000 lat jak te wszystkie zrobione z jakiś plastików. Kiedys rzeczywiście ludzie nosili futra, bo były najcieplejsze i nie było syntetyków. Teraz możemy sie ubierać w kurtki zrobione z materiałów pochodzenia roślinnego, wiec faktycznie nie ma sensu zabijać zwierząt, juz tym bardziej dla mody. Kim Kardashian mieszkająca w LA nosi je ze snobizmu, koleś mieszkający na Syberii raczej z bardziej praktycznych względów. Niemniej jednak hipokryzja jest oskarżanie o zabijanie zwierząt, kiedy prawdopodobnie wsuwałyście na obiad schaboszczaka, a dzien wcześniej kupiłyście na wyprzedaży zajebistą skórzana torebkę.Idiotko ułomna nie widzisz różnicy między zabijaniem na mięso czego skutkiem ubocznym jest skóra,a tylko dla mody? Nie wypowiadaj się nawet bo Twoja głupota aż boli Damo ze Smrodowa

Cyrk,gowniary klucace sie i wyzywajace siebie i dziecko tylko dlatego,ze ma futro,ktore moze nawet nie jest prawdziwe.Ciekawe czy tez tak biadolicie jak kupujecie te swoje szmaty w sieciowkach,a raczej starzy wam na nie daja,zastanawiacie sie gdzie sa szyte i w jakich warunkach pracuja i zyja Ci ludzie idiotki zaklamane i rasistki,a to jest tylko male dziecko ,ktore ubiera to co kaza wiec sie tak nie podniecajcie.

czysty ojciec te policzki i karnacja oj będą operacje

[b]gość, 30-12-15, 19:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:53 napisał(a):[/b]obrzydliwa, owłosiona wąsata czarna małpaMatko co ty masz w głowie![/quote]Niektóre komentarze skutecznie ukazują poziom komentującego. Ona w głowie nie ma nic.

Lol, damy nie noszą futer? Popatrzcie sobie na zdjecia z XX-lecia wojennego, ile lasek się w nie ubierało. Naturalne futro jest bardziej eko niz sztuczne, nie rozkłada sie 1000 lat jak te wszystkie zrobione z jakiś plastików. Kiedys rzeczywiście ludzie nosili futra, bo były najcieplejsze i nie było syntetyków. Teraz możemy sie ubierać w kurtki zrobione z materiałów pochodzenia roślinnego, wiec faktycznie nie ma sensu zabijać zwierząt, juz tym bardziej dla mody. Kim Kardashian mieszkająca w LA nosi je ze snobizmu, koleś mieszkający na Syberii raczej z bardziej praktycznych względów. Niemniej jednak hipokryzja jest oskarżanie o zabijanie zwierząt, kiedy prawdopodobnie wsuwałyście na obiad schaboszczaka, a dzien wcześniej kupiłyście na wyprzedaży zajebistą skórzana torebkę.

a widzial ktos malpe bez futra?

[b]gość, 30-12-15, 19:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 19:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:53 napisał(a):[/b]obrzydliwa, owłosiona wąsata czarna małpaMatko co ty masz w głowie![/quote]Niektóre komentarze skutecznie ukazują poziom komentującego. Ona w głowie nie ma nic.[/quote]Dokładnie!

[b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]PIEPRZONE ZAKOMPLEKSIONE CZARNUCHY TYLKO NOSZĄ FUTRAA czego się spodziewałaś po małpach i ciapatych. Kolor skóry trzeba sobie jakoś zrekompensować. A prymitywy umieją to robić tylko w prymitywny sposób.[/quote]Ty jesteś biała, a prymitywna. Nie ma reguły.[/quote]Kolejna wielbiciela egzotyki na wyspach robiąca obciach Polkom się odezwała.[/quote]Nie wiem, skąd masz takie wiadomości. Sprzątasz u Brytyjczyków czy z własnych doświadczeń wyciągasz takie wnioski? Czyli jednak PRYMITYW z ciebie. Szkoda słów.[/quote]

[b]gość, 30-12-15, 18:53 napisał(a):[/b]obrzydliwa, owłosiona wąsata czarna małpaMatko co ty masz w głowie!

Jak widzę niektóre komentarze to zastanawiam się, kto mógł to napisać… I bynajmniej nie w pozytywnym sensie. Niby portal plotkarski z nastawieniem do kobiet, a wypowiada się sam margines. Kobieta to przede wszystkim delikatność, nawet w wypowiedzi. Przynajmniej tak było kiedyś.

obrzydliwa, owłosiona wąsata czarna małpa

[b]gość, 30-12-15, 18:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]Prawda jak widać boli. Ale nie dziwię ci się. Też bym się ze wstydu spaliła na twoim miejscu. Bardziej się upodlić nie da.Ja jestem dziewicą. Nie każda rozwala nogi przed byle kim, jak ty. Musisz być strasznie stara i zdesperowana.[/quote]No nie tłumacz się już tak. Popełniłaś błąd musisz z tym żyć. Módl się tylko, żeby egzotyczny pan z bajki nie miał przed tobą kozy.[/quote]Masakra w Anglii bo ja idzie biała z brzuchem z ciapkiem to na 100% to jest Polka. Więcej szacunku mam do prostytutek niż do tej co się wa…. z nimi. fuj fuj fuj[/quote]buauauaua dokładnie ale jak widzisz już jedna wielbicielka egzotyki się udziela tutaj.

[b]gość, 30-12-15, 18:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]Prawda jak widać boli. Ale nie dziwię ci się. Też bym się ze wstydu spaliła na twoim miejscu. Bardziej się upodlić nie da.Ja jestem dziewicą. Nie każda rozwala nogi przed byle kim, jak ty. Musisz być strasznie stara i zdesperowana.[/quote]No nie tłumacz się już tak. Popełniłaś błąd musisz z tym żyć. Módl się tylko, żeby egzotyczny pan z bajki nie miał przed tobą kozy.[/quote]Masakra w Anglii bo ja idzie biała z brzuchem z ciapkiem to na 100% to jest Polka. Więcej szacunku mam do prostytutek niż do tej co się wa…. z nimi. fuj fuj fuj[/quote]buauauaua dokładnie ale jak widzisz już jedna wielbicielka egzotyki się udziela tutaj.[/quote]A może nie ma wyjścia. Pewnie jest grubym pasztetem, a tamci chłopcy nie maja zbyt wielkich wymagań. Nie oceniaj jak nie znasz.

[b]gość, 30-12-15, 18:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]Nie wiem, skąd masz takie wiadomości. Sprzątasz u Brytyjczyków czy z własnych doświadczeń wyciągasz takie wnioski? Czyli jednak PRYMITYW z ciebie. Szkoda słów.łatwo się domyśleć.[/quote]To się nie trudź myśleniem, nie wychodzi ci to dobrze, prymitywny człowieku.[/quote]Prawda jak widać boli. Ale nie dziwię ci się. Też bym się ze wstydu spaliła na twoim miejscu. Bardziej się upodlić nie da.[/quote]Ja jestem dziewicą. Nie każda rozwala nogi przed byle kim, jak ty. Musisz być strasznie stara i zdesperowana.[/quote]No nie tłumacz się już tak. Popełniłaś błąd musisz z tym żyć. Módl się tylko, żeby egzotyczny pan z bajki nie miał przed tobą kozy.[/quote]Szerokopizdna się zirytowała. Prawda boli.[/quote]wymyśl coś oryginalnego, a nie powtarzaj za mną bo przynudzasz.

[b]gość, 30-12-15, 18:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]Nie wiem, skąd masz takie wiadomości. Sprzątasz u Brytyjczyków czy z własnych doświadczeń wyciągasz takie wnioski? Czyli jednak PRYMITYW z ciebie. Szkoda słów.łatwo się domyśleć.[/quote]To się nie trudź myśleniem, nie wychodzi ci to dobrze, prymitywny człowieku.[/quote]Prawda jak widać boli. Ale nie dziwię ci się. Też bym się ze wstydu spaliła na twoim miejscu. Bardziej się upodlić nie da.[/quote]Ja jestem dziewicą. Nie każda rozwala nogi przed byle kim, jak ty. Musisz być strasznie stara i zdesperowana.[/quote]No nie tłumacz się już tak. Popełniłaś błąd musisz z tym żyć. Módl się tylko, żeby egzotyczny pan z bajki nie miał przed tobą kozy.[/quote]Masakra w Anglii bo ja idzie biała z brzuchem z ciapkiem to na 100% to jest Polka. Więcej szacunku mam do prostytutek niż do tej co się wa…. z nimi. fuj fuj fuj

[b]gość, 30-12-15, 18:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]Nie wiem, skąd masz takie wiadomości. Sprzątasz u Brytyjczyków czy z własnych doświadczeń wyciągasz takie wnioski? Czyli jednak PRYMITYW z ciebie. Szkoda słów.łatwo się domyśleć.[/quote]To się nie trudź myśleniem, nie wychodzi ci to dobrze, prymitywny człowieku.[/quote]Prawda jak widać boli. Ale nie dziwię ci się. Też bym się ze wstydu spaliła na twoim miejscu. Bardziej się upodlić nie da.[/quote]Ja jestem dziewicą. Nie każda rozwala nogi przed byle kim, jak ty. Musisz być strasznie stara i zdesperowana.[/quote]No nie tłumacz się już tak. Popełniłaś błąd musisz z tym żyć. Módl się tylko, żeby egzotyczny pan z bajki nie miał przed tobą kozy.[/quote]Szerokopizdna się zirytowała. Prawda boli.

[b]gość, 30-12-15, 18:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]PIEPRZONE ZAKOMPLEKSIONE CZARNUCHY TYLKO NOSZĄ FUTRAA czego się spodziewałaś po małpach i ciapatych. Kolor skóry trzeba sobie jakoś zrekompensować. A prymitywy umieją to robić tylko w prymitywny sposób.[/quote]Ty jesteś biała, a prymitywna. Nie ma reguły.[/quote]Kolejna wielbiciela egzotyki na wyspach robiąca obciach Polkom się odezwała.[/quote]Nie wiem, skąd masz takie wiadomości. Sprzątasz u Brytyjczyków czy z własnych doświadczeń wyciągasz takie wnioski? Czyli jednak PRYMITYW z ciebie. Szkoda słów.[/quote]łatwo się domyśleć.[/quote]To się nie trudź myśleniem, nie wychodzi ci to dobrze, prymitywny człowieku.[/quote]Morda bo ci zaraz pan i władca w pysk da.[/quote]Szkoda czasu na PRYMITYWNEGO TROLLA. Sajonara, wracaj do Seby.[/quote]A ty do ahmeda. buahahah buhahahah biahhahahaha

[b]gość, 30-12-15, 18:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]PIEPRZONE ZAKOMPLEKSIONE CZARNUCHY TYLKO NOSZĄ FUTRAA czego się spodziewałaś po małpach i ciapatych. Kolor skóry trzeba sobie jakoś zrekompensować. A prymitywy umieją to robić tylko w prymitywny sposób.[/quote]Ty jesteś biała, a prymitywna. Nie ma reguły.[/quote]Kolejna wielbiciela egzotyki na wyspach robiąca obciach Polkom się odezwała.[/quote]Nie wiem, skąd masz takie wiadomości. Sprzątasz u Brytyjczyków czy z własnych doświadczeń wyciągasz takie wnioski? Czyli jednak PRYMITYW z ciebie. Szkoda słów.[/quote]łatwo się domyśleć.[/quote]To się nie trudź myśleniem, nie wychodzi ci to dobrze, prymitywny człowieku.[/quote]Prawda jak widać boli. Ale nie dziwię ci się. Też bym się ze wstydu spaliła na twoim miejscu. Bardziej się upodlić nie da.[/quote]Ja jestem dziewicą. Nie każda rozwala nogi przed byle kim, jak ty. Musisz być strasznie stara i zdesperowana.

[b]gość, 30-12-15, 18:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]PIEPRZONE ZAKOMPLEKSIONE CZARNUCHY TYLKO NOSZĄ FUTRAA czego się spodziewałaś po małpach i ciapatych. Kolor skóry trzeba sobie jakoś zrekompensować. A prymitywy umieją to robić tylko w prymitywny sposób.[/quote]Ty jesteś biała, a prymitywna. Nie ma reguły.[/quote]Kolejna wielbiciela egzotyki na wyspach robiąca obciach Polkom się odezwała.[/quote]Nie wiem, skąd masz takie wiadomości. Sprzątasz u Brytyjczyków czy z własnych doświadczeń wyciągasz takie wnioski? Czyli jednak PRYMITYW z ciebie. Szkoda słów.[/quote]łatwo się domyśleć.[/quote]To się nie trudź myśleniem, nie wychodzi ci to dobrze, prymitywny człowieku.[/quote]Morda bo ci zaraz pan i władca w pysk da.[/quote]Szkoda czasu na PRYMITYWNEGO TROLLA. Sajonara, wracaj do Seby.

[b]gość, 30-12-15, 18:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]Nie wiem, skąd masz takie wiadomości. Sprzątasz u Brytyjczyków czy z własnych doświadczeń wyciągasz takie wnioski? Czyli jednak PRYMITYW z ciebie. Szkoda słów.łatwo się domyśleć.[/quote]To się nie trudź myśleniem, nie wychodzi ci to dobrze, prymitywny człowieku.[/quote]Prawda jak widać boli. Ale nie dziwię ci się. Też bym się ze wstydu spaliła na twoim miejscu. Bardziej się upodlić nie da.[/quote]Ja jestem dziewicą. Nie każda rozwala nogi przed byle kim, jak ty. Musisz być strasznie stara i zdesperowana.[/quote]No nie tłumacz się już tak. Popełniłaś błąd musisz z tym żyć. Módl się tylko, żeby egzotyczny pan z bajki nie miał przed tobą kozy.

[b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]PIEPRZONE ZAKOMPLEKSIONE CZARNUCHY TYLKO NOSZĄ FUTRAA czego się spodziewałaś po małpach i ciapatych. Kolor skóry trzeba sobie jakoś zrekompensować. A prymitywy umieją to robić tylko w prymitywny sposób.[/quote]Ty jesteś biała, a prymitywna. Nie ma reguły.[/quote]Kolejna wielbiciela egzotyki na wyspach robiąca obciach Polkom się odezwała.[/quote]Nie wiem, skąd masz takie wiadomości. Sprzątasz u Brytyjczyków czy z własnych doświadczeń wyciągasz takie wnioski? Czyli jednak PRYMITYW z ciebie. Szkoda słów.[/quote]łatwo się domyśleć.[/quote]To się nie trudź myśleniem, nie wychodzi ci to dobrze, prymitywny człowieku.[/quote]Prawda jak widać boli. Ale nie dziwię ci się. Też bym się ze wstydu spaliła na twoim miejscu. Bardziej się upodlić nie da.

[b]gość, 30-12-15, 18:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 18:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 30-12-15, 16:36 napisał(a):[/b]PIEPRZONE ZAKOMPLEKSIONE CZARNUCHY TYLKO NOSZĄ FUTRAA czego się spodziewałaś po małpach i ciapatych. Kolor skóry trzeba sobie jakoś zrekompensować. A prymitywy umieją to robić tylko w prymitywny sposób.[/quote]Ty jesteś biała, a prymitywna. Nie ma reguły.[/quote]Kolejna wielbiciela egzotyki na wyspach robiąca obciach Polkom się odezwała.[/quote]Nie wiem, skąd masz takie wiadomości. Sprzątasz u Brytyjczyków czy z własnych doświadczeń wyciągasz takie wnioski? Czyli jednak PRYMITYW z ciebie. Szkoda słów.[/quote]łatwo się domyśleć.[/quote]To się nie trudź myśleniem, nie wychodzi ci to dobrze, prymitywny człowieku.[/quote]Morda bo ci zaraz pan i władca w pysk da.