North West prawdopodobnie jeszcze nie jest tego świadoma, ale jest jedną z najsławniejszych dzieci na świecie. Nie ma też wątpliwości, że za parę lat będzie kolejną gwiazdą z klanu Kardashianów. Natomiast Kim już teraz pracuje nad medialnością córki.

5-letnia North West, córka Kim Kardashian i Kanye Westa, na swojej pierwszej OKŁADCE

North West pojawiła się na okładce W Magazine i Vogue’a w towarzystwie rodziców – Kim Kardashian i Kanye Westa. Z kolei miesiąc temu sama zadebiutowała w magazynie Beauty Inc wydawanego przez branżowy serwis WWD

Mała North West ma dopiero 5 lat, a już może pochwalić się 7-letnim chłopakiem – synem rapera ConsequenceCaiden Mills.

North West spełni swoje marzenie

Teraz córka Kim Kardasahian ma okazję na kolejny debiut w karierze. Tym razem na YouTubie. North West jest wielką fanką JoJo Siwy. Kiedy youtuberka się o tym dowiedziała, postanowiła spełnić jej marzenie.

Jojo wyznała dla E! Online, że jak tylko się dowiedziała, że North ma na nią obsesję, wysłała jej prezent i powiedziała Kim, że chciałabym z nią nagrać filmik na YouTube.

Tłumaczy, że na początku chciała nagrywać w domu Kardashian, ale North chciała zobaczyć jej dom, więc zmieniły lokalizację.

5-letnia North West już ma CHŁOPAKA, który obdarowuje ją drogimi prezentami

Piosenkarka dodaje, że na początku nie wiedziała czego się spodziewać po Kim Kardashian, ale okazała się normalna i przyziemna.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

🥰🥰🥰

Post udostępniony przez Caiden Mills (@caiden817)

North West North West