Kim Kardashian dopiero teraz podzieliła się seriami zdjęć z urodzin True – córki Khloe Kardashian. Kim na tę okazję wybrała dopasowaną białą, sukienkę. Z kolei córki ubrała bardzo podobnie do siebie. Miały biało-beżowe sukienki z pomarańczowymi piórami na rękawach.

WOW! Khloe Kardashian pokazała zdjęcia z imprezy urodzinowej True

North West w szpilkach

Natomiast nie to wzbudziło emocje. North West (5 l.) chciała wyglądać jak mama i wybrała się na rodzinne przyjęcie również w szpilkach – tylko trochę za dużych. Ostatnio Kim też pochwaliła się zdjęciami, na których najstarsza córka pozuje w kozakach mamy i rozstaje się z nimi w płaczu.

Najmłodsze dziecko Kim – Chicago (15 miesięcy) już zostało okrzyknięte najsłodszym dzieckiem w Hollywood. Jej oczka i usta są tak przeciągające jak magnez. Na nogach ma buty projektu taty – Kanye Westa.

Z kolei Saint był ubrany podobnie jak tata – w szary dres. Na zdjęciu widzimy, że chłopczyk chyba tak dobrze się bawił, że stracił gdzieś buty.

Huczne urodzinki True. Khloe Kardashian po raz pierwszy spotkała się z Tristanem Thompsonem

Khloe Kardashian trzy tygodnie temu zorganizowała huczne przyjęcie dla swojej rocznej córki – True. Pojawiły się żywe zwierzęta, ogromne balony, gigantyczny napis z imieniem solenizantki oraz maszyny z bąbelkami i pianą.

Wyświetl ten post na Instagramie.

True’s Birthday party!

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wyświetl ten post na Instagramie.

☁️Let’s Dream in the clouds ☁️

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)