Jak się mają Wasze noworoczne postanowienia? Czy w lutym wciąż jesteście na tyle zdeterminowani, aby zrzucić zbędne kilogramy albo zdrowiej się odżywiać? A może walczycie z nałogiem papierosowym? Dla wszystkich tych, którzy chcą oszczędzić płucom szkodliwego wpływu dymu tytoniowego, koncerny tytoniowe stworzyły pewne alternatywy dla tradycyjnych papierosów. Podgrzewacze tytoniu i e-papierosy – bo o nich mowa – nie emitują dymu i nieprzyjemnego zapachu. Dzięki zawartości wysokiej jakości tytoniu pomogły już wielu osobom raz na zawsze pożegnać się z papierosami.

Przyjemność bez dymu

Coraz więcej palaczy decyduje się na poważnie zadbać o swoje zdrowie. Koncerny tytoniowe bardzo szybko zareagowały na ten trend, tworząc różne modele e-papierosów i podgrzewaczy tytoniu. Bo o ile łatwo jest bez żalu pożegnać się z cuchnącym dymem, chęć odczuwania przyjemności z kontaktu z tytoniem wciąż pozostaje. Sukces urządzeń podgrzewających tytoń, np. tych marki glo Hyper, tkwi właśnie w tym, że zawierają tytoń, a więc również nikotynę. To właśnie z nią tak trudno jest się rozstać palaczom.

Sesja z podgrzewaczem tytoniu jest o tyle bezpieczniejsza, że do organizmu nie przedostają się substancje smoliste zawarte w dymie. To właśnie one, nie zaś nikotyna, są w dużej mierze odpowiedzialne za zachorowania na nowotwory i choroby płuc.

Podgrzewacze tytoniu: czy zrewolucjonizują rynek?

Nowe wkłady do podgrzewaczy glo Hyper dają jeszcze więcej satysfakcji z obcowania z tytoniem. W porównaniu z wkładami poprzedniej generacji zawierają aż 30% więcej tytoniu. Wydajność tych urządzeń zwiększa możliwość ładowania aż trzech wkładów jeden po drugim. Po naładowaniu jednego wkładu możemy używać go cały dzień – przez około 20 sesji. Aby rozpocząć sesję, wystarczy za pomocą tylko jednego przycisku ustawić tryb standardowy lub intensywny (boost).

Nie da się ukryć, że podgrzewacze tytoniu dają nieporównywanie więcej przyjemnych doznań niż zwykłe papierosy, chociażby w kwestii wyboru smaków. Podgrzewacze glo Hyper mają najbogatszą gamę smaków do wyboru – nie zabrakło zarówno klasycznego tytoniowego, jak i mentolowego. Do tego możemy cieszyć się całym mnóstwem owocowych smaków. Marka oferuje też pięć wariantów smakowych z kapsułą.

Na uwagę zasługuje też elegancki, nowoczesny design podgrzewaczy glo Hyper w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, niebieskiej i pomarańczowej. Mamy więc kolejny silny argument, aby ze smrodliwych papierosów przerzucić się na estetyczne i przyjemne w użyciu urządzenia, które – co najważniejsze – są bezpieczniejsze dla naszego zdrowia. Czy faktycznie wyprą tradycyjne papierosy? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy zapewne poczekać jeszcze parę lat.

Chcielibyście dowiedzieć się więcej o alternatywnych produktach nikotynowych? Zajrzyjcie na stronę kampanii „Masz Wybór” (www.maszwybor.pl) zorganizowaną przez jeden z koncernów tytoniowych.