Nowa para na salonach! Hubert Urbański i Joanna Majstrak
W życiu Huberta Urbańskiego (49 l.) był czas, który śmiało można nazwać mrocznym i smutnym. Człowiek sukcesu, który znalazł miłość i został ojcem, nagle stracił wszystko. Pracę, związek i rodzinę. W wywiadzie dla Newsweeka celebryta opowiadał o rozstaniu z Julia Chmielnik:
Tu nie ma wielkiej filozofii, wina leży zawsze po obu stronach. Po prostu w pewnym momencie nie byłem w stanie sprostać wszystkiemu. A dla mnie „sprostać wszystkiemu” zawsze znaczyło sprostać oczekiwaniom ludzi, którzy są ważni w moim życiu. Spełnić ich oczekiwania, które nie zawsze są w zgodzie z moimi potrzebami. I w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że już nie mogę tak dalej. Że teraz to ja potrzebuję większego wsparcia, zrozumienia. Nie dostałem tego. Kilka tygodni po śmierci ojca usłyszałem od mojej żony, że mam sobie z tym wszystkim radzić sam. To był początek końca naszego małżeństwa.
Nic jednak w życiu nie jest dane na zawsze. Zły czas też się kiedyś kończy. Urbański zdaje się wychodzić na prostą.
Nie sam – ma teraz u boku młodą kobietę, która zapewne zasiliła jego życie nową energią i pomysłami. To Joanna Majstrak (27 l.), aktorka wywołująca sporo kontrowersji. To ta, która powiedziała:
Ludzie wchodzą na portale i oczekują mięsa, emocji i za przeproszeniem gołej d*py. Jeżeli oni by nie klikali na te wulgarne posty i wchodzili tylko na portale kulturalne, gdzie są informacje o filmach, reżyserach czy aktorach zupełnie inaczej napisane niż na plotkarskich portalach, to by miało to przełożenie na show-biznes. To należałoby od podstaw zmieniać, a mentalności się tak łatwo nie zmienia.
Urbański i Majstrak pojawili się na wczorajszej gali Twojego Stylu wywołując małą sensację. Aktorka na tę okazję wybrała małą czarna sukienkę z koronki.
Ładna z nich para?




Joanna Majstrak w sesji dla “Playboya” – kwiecień 2013



[b]gość, 13-05-15, 14:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 13-05-15, 08:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 13-05-15, 05:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 13-05-15, 00:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 23:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 16:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Nie bój się,on by nawet na ciebie nie spojrzał.[/quote]Nie spojrzałby na nią bo najwidoczniej nie jest prostytutką, jak większość młódek utrzymanek.[/quote]To ja z pierwszego- no niestety z moją urodą i wzrostem/figurą raczej mało kto się nie popatrzy, choćby zerknie, taki peszek, że przyciągam nawet spojrzenia kobiet. Więc na pewno by spojrzał. Tylko ja nie lubię jak obcy się patrzą, a jak dziadki to już w ogóle wstręt mnie bierze. I nie ja jedna, 99% ładnych młodych dziewczyn brzydzi się starych chłopów. Oni mają inny świat, pamiętają chleb na kartki.[/quote]Samochwała w kącie stała. Po tym,co napisałaś idę o zakład,że zwyczajnie szpetna jesteś,dlatego na ciebie tak zerkają, jeszcze ten tekst o kobietach. Oszukuj się dalej.[/quote]Zazdrośnica. Choćbyś chciała to nie mogłabyś mnie nazwać brzydką, co oczywiście nie jest w 100% moją zasługą tylko genów, ja umiem tylko o siebie zadbać- a że daje to świetny efekt to raczej dobrze. ty musisz być zakompleksiona. Przecież tyle jest ładnych dziewczyn na ulicach, a ty negujesz, ze ktoś może dobrze wyglądać. Widocznie z tobą jest bardzo źle. Przykro mi, współczuję.[/quote]Pokaż fotę to uwierzę.Ja mogę napisać,że wyglądam jak Miranda Kerr i co,uwierzysz? Laska,fantazja cię poniosła,wracaj do rzeczywistości :DD[/quote]Dziwna jesteś.Twoim zdaniem na Kozaku nie mogą pojawiac się śliczne czytelniczki? Mieszkasz w jamie,nie widziałaś pięknych dziewczyn na co dzień?
..zawsze mialam go za faceta z klasą..zawiódł 🙁
[b]gość, 13-05-15, 05:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 22:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 22:11 napisał(a):[/b]Od kiedy stałam się nastolatką,zaczęłam oglądać się za facetami ,którzy byli ok.40tki.Pociągali mnie doświadczeni,męscy faceci. Ta fascynacja trwa do dziś.Próbowałam umawiać się z chłopakami w moim wieku lub starszymi o 5-6 lat,ale efekt był tragiczny.Z żadnym nie zaiskrzyło,zero chemii,czułam się jak z kolegą lub bratem,a nie kandydatem na chłopaka. Mam teraz faceta starszego o 21 lat i jestem niesamowicie szczęśliwa.Czuję się doceniona,ważna i kochana.Problemy z tatusiem?[/quote]Nie. Nie lubię gówniarzy i tyle. Facet to ma być facet.Młody nie spełnia moich oczekiwań ,co do związku. I nie podnieca mnie.[/quote]Stary podnieca. Ewidentnie problemy z tatusiem.
[b]gość, 13-05-15, 05:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 13-05-15, 00:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 23:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 16:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Nie bój się,on by nawet na ciebie nie spojrzał.[/quote]Nie spojrzałby na nią bo najwidoczniej nie jest prostytutką, jak większość młódek utrzymanek.[/quote]To ja z pierwszego- no niestety z moją urodą i wzrostem/figurą raczej mało kto się nie popatrzy, choćby zerknie, taki peszek, że przyciągam nawet spojrzenia kobiet. Więc na pewno by spojrzał. Tylko ja nie lubię jak obcy się patrzą, a jak dziadki to już w ogóle wstręt mnie bierze. I nie ja jedna, 99% ładnych młodych dziewczyn brzydzi się starych chłopów. Oni mają inny świat, pamiętają chleb na kartki.[/quote]Samochwała w kącie stała. Po tym,co napisałaś idę o zakład,że zwyczajnie szpetna jesteś,dlatego na ciebie tak zerkają, jeszcze ten tekst o kobietach. Oszukuj się dalej.[/quote]Zazdrośnica. Choćbyś chciała to nie mogłabyś mnie nazwać brzydką, co oczywiście nie jest w 100% moją zasługą tylko genów, ja umiem tylko o siebie zadbać- a że daje to świetny efekt to raczej dobrze. ty musisz być zakompleksiona. Przecież tyle jest ładnych dziewczyn na ulicach, a ty negujesz, ze ktoś może dobrze wyglądać. Widocznie z tobą jest bardzo źle. Przykro mi, współczuję.
[b]gość, 13-05-15, 08:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 13-05-15, 05:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 22:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 22:11 napisał(a):[/b]Od kiedy stałam się nastolatką,zaczęłam oglądać się za facetami ,którzy byli ok.40tki.Pociągali mnie doświadczeni,męscy faceci. Ta fascynacja trwa do dziś.Próbowałam umawiać się z chłopakami w moim wieku lub starszymi o 5-6 lat,ale efekt był tragiczny.Z żadnym nie zaiskrzyło,zero chemii,czułam się jak z kolegą lub bratem,a nie kandydatem na chłopaka. Mam teraz faceta starszego o 21 lat i jestem niesamowicie szczęśliwa.Czuję się doceniona,ważna i kochana.Problemy z tatusiem?[/quote]Nie. Nie lubię gówniarzy i tyle. Facet to ma być facet.Młody nie spełnia moich oczekiwań ,co do związku. I nie podnieca mnie.[/quote]Stary podnieca. Ewidentnie problemy z tatusiem.[/quote]Haha,pani psycholog kozakowa 😀 Skoro jesteś taka mądra,powinnaś też wiedzieć,że kobiety często wybierają mężczyzn podobnych do swoich ojców. Mój tata to świetny,opiekuńczy mężczyzna i tego samego szukam u partnera. Młodzi nie spełniają moich oczekiwań. Pozdrawiam.
Ona strasznie wulgarna….. on ma kryzys wieku średniego……..widząc ich razem jako parę czuję niesmak….
[b]gość, 13-05-15, 08:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 13-05-15, 05:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 13-05-15, 00:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 23:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 16:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Nie bój się,on by nawet na ciebie nie spojrzał.[/quote]Nie spojrzałby na nią bo najwidoczniej nie jest prostytutką, jak większość młódek utrzymanek.[/quote]To ja z pierwszego- no niestety z moją urodą i wzrostem/figurą raczej mało kto się nie popatrzy, choćby zerknie, taki peszek, że przyciągam nawet spojrzenia kobiet. Więc na pewno by spojrzał. Tylko ja nie lubię jak obcy się patrzą, a jak dziadki to już w ogóle wstręt mnie bierze. I nie ja jedna, 99% ładnych młodych dziewczyn brzydzi się starych chłopów. Oni mają inny świat, pamiętają chleb na kartki.[/quote]Samochwała w kącie stała. Po tym,co napisałaś idę o zakład,że zwyczajnie szpetna jesteś,dlatego na ciebie tak zerkają, jeszcze ten tekst o kobietach. Oszukuj się dalej.[/quote]Zazdrośnica. Choćbyś chciała to nie mogłabyś mnie nazwać brzydką, co oczywiście nie jest w 100% moją zasługą tylko genów, ja umiem tylko o siebie zadbać- a że daje to świetny efekt to raczej dobrze. ty musisz być zakompleksiona. Przecież tyle jest ładnych dziewczyn na ulicach, a ty negujesz, ze ktoś może dobrze wyglądać. Widocznie z tobą jest bardzo źle. Przykro mi, współczuję.[/quote]No dobrze pani piękna. Nie mam zamiaru żniżać się do tak niskiego poziomu dyskusji. Szkoda tylko,że rodzice nie przekazali dobrego wychowania. Potwierdza się,że uroda (jeśli taka u ciebie występuje) ,nie zawsze idzie w parze z rozumem.
[b]gość, 12-05-15, 22:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 22:11 napisał(a):[/b]Od kiedy stałam się nastolatką,zaczęłam oglądać się za facetami ,którzy byli ok.40tki.Pociągali mnie doświadczeni,męscy faceci. Ta fascynacja trwa do dziś.Próbowałam umawiać się z chłopakami w moim wieku lub starszymi o 5-6 lat,ale efekt był tragiczny.Z żadnym nie zaiskrzyło,zero chemii,czułam się jak z kolegą lub bratem,a nie kandydatem na chłopaka. Mam teraz faceta starszego o 21 lat i jestem niesamowicie szczęśliwa.Czuję się doceniona,ważna i kochana.Problemy z tatusiem?[/quote]Nie. Nie lubię gówniarzy i tyle. Facet to ma być facet.
[b]gość, 13-05-15, 08:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 13-05-15, 05:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 13-05-15, 00:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 23:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 16:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Nie bój się,on by nawet na ciebie nie spojrzał.[/quote]Nie spojrzałby na nią bo najwidoczniej nie jest prostytutką, jak większość młódek utrzymanek.[/quote]To ja z pierwszego- no niestety z moją urodą i wzrostem/figurą raczej mało kto się nie popatrzy, choćby zerknie, taki peszek, że przyciągam nawet spojrzenia kobiet. Więc na pewno by spojrzał. Tylko ja nie lubię jak obcy się patrzą, a jak dziadki to już w ogóle wstręt mnie bierze. I nie ja jedna, 99% ładnych młodych dziewczyn brzydzi się starych chłopów. Oni mają inny świat, pamiętają chleb na kartki.[/quote]Samochwała w kącie stała. Po tym,co napisałaś idę o zakład,że zwyczajnie szpetna jesteś,dlatego na ciebie tak zerkają, jeszcze ten tekst o kobietach. Oszukuj się dalej.[/quote]Zazdrośnica. Choćbyś chciała to nie mogłabyś mnie nazwać brzydką, co oczywiście nie jest w 100% moją zasługą tylko genów, ja umiem tylko o siebie zadbać- a że daje to świetny efekt to raczej dobrze. ty musisz być zakompleksiona. Przecież tyle jest ładnych dziewczyn na ulicach, a ty negujesz, ze ktoś może dobrze wyglądać. Widocznie z tobą jest bardzo źle. Przykro mi, współczuję.[/quote]Pokaż fotę to uwierzę.Ja mogę napisać,że wyglądam jak Miranda Kerr i co,uwierzysz? Laska,fantazja cię poniosła,wracaj do rzeczywistości :DD
[b]gość, 13-05-15, 00:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 23:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 16:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Nie bój się,on by nawet na ciebie nie spojrzał.[/quote]Nie spojrzałby na nią bo najwidoczniej nie jest prostytutką, jak większość młódek utrzymanek.[/quote]To ja z pierwszego- no niestety z moją urodą i wzrostem/figurą raczej mało kto się nie popatrzy, choćby zerknie, taki peszek, że przyciągam nawet spojrzenia kobiet. Więc na pewno by spojrzał. Tylko ja nie lubię jak obcy się patrzą, a jak dziadki to już w ogóle wstręt mnie bierze. I nie ja jedna, 99% ładnych młodych dziewczyn brzydzi się starych chłopów. Oni mają inny świat, pamiętają chleb na kartki.[/quote]Samochwała w kącie stała. Po tym,co napisałaś idę o zakład,że zwyczajnie szpetna jesteś,dlatego na ciebie tak zerkają, jeszcze ten tekst o kobietach. Oszukuj się dalej.
Ta Majstrak wygląda jak pobity menel. Spuchnięte bezzębne usta i nos bokserski
Ona jest w ciazy
[b]gość, 12-05-15, 23:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 16:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Nie bój się,on by nawet na ciebie nie spojrzał.[/quote]Nie spojrzałby na nią bo najwidoczniej nie jest prostytutką, jak większość młódek utrzymanek.[/quote]To ja z pierwszego- no niestety z moją urodą i wzrostem/figurą raczej mało kto się nie popatrzy, choćby zerknie, taki peszek, że przyciągam nawet spojrzenia kobiet. Więc na pewno by spojrzał. Tylko ja nie lubię jak obcy się patrzą, a jak dziadki to już w ogóle wstręt mnie bierze. I nie ja jedna, 99% ładnych młodych dziewczyn brzydzi się starych chłopów. Oni mają inny świat, pamiętają chleb na kartki.
[b]gość, 12-05-15, 22:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 22:11 napisał(a):[/b]Od kiedy stałam się nastolatką,zaczęłam oglądać się za facetami ,którzy byli ok.40tki.Pociągali mnie doświadczeni,męscy faceci. Ta fascynacja trwa do dziś.Próbowałam umawiać się z chłopakami w moim wieku lub starszymi o 5-6 lat,ale efekt był tragiczny.Z żadnym nie zaiskrzyło,zero chemii,czułam się jak z kolegą lub bratem,a nie kandydatem na chłopaka. Mam teraz faceta starszego o 21 lat i jestem niesamowicie szczęśliwa.Czuję się doceniona,ważna i kochana.Problemy z tatusiem?[/quote]Nie. Nie lubię gówniarzy i tyle. Facet to ma być facet.Młody nie spełnia moich oczekiwań ,co do związku. I nie podnieca mnie.
[b]gość, 12-05-15, 16:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Nie bój się,on by nawet na ciebie nie spojrzał.[/quote]Nie spojrzałby na nią bo najwidoczniej nie jest prostytutką, jak większość młódek utrzymanek.
[b]gość, 12-05-15, 22:11 napisał(a):[/b]Od kiedy stałam się nastolatką,zaczęłam oglądać się za facetami ,którzy byli ok.40tki.Pociągali mnie doświadczeni,męscy faceci. Ta fascynacja trwa do dziś.Próbowałam umawiać się z chłopakami w moim wieku lub starszymi o 5-6 lat,ale efekt był tragiczny.Z żadnym nie zaiskrzyło,zero chemii,czułam się jak z kolegą lub bratem,a nie kandydatem na chłopaka. Mam teraz faceta starszego o 21 lat i jestem niesamowicie szczęśliwa.Czuję się doceniona,ważna i kochana.Problemy z tatusiem?
Ona zawsze wygląda na głęboko nieszczęśliwą lub skrajnie zmęczoną.
Od kiedy stałam się nastolatką,zaczęłam oglądać się za facetami ,którzy byli ok.40tki.Pociągali mnie doświadczeni,męscy faceci. Ta fascynacja trwa do dziś.Próbowałam umawiać się z chłopakami w moim wieku lub starszymi o 5-6 lat,ale efekt był tragiczny.Z żadnym nie zaiskrzyło,zero chemii,czułam się jak z kolegą lub bratem,a nie kandydatem na chłopaka. Mam teraz faceta starszego o 21 lat i jestem niesamowicie szczęśliwa.Czuję się doceniona,ważna i kochana.
[b]gość, 12-05-15, 22:41 napisał(a):[/b]Ona zawsze wygląda na głęboko nieszczęśliwą lub skrajnie zmęczoną.Jakby tobie tak ciągle w każdy otwór ładowali to też byś tak wyglądała
[b]gość, 12-05-15, 17:22 napisał(a):[/b]LUDZIE SA ROZNI; KIEDY WKONCU USZANUJECIE CUDZE GUSTA I WYBORY? Urbanski jest inteligentny i atrakcyjny, dużo lasek lubi starszych i ,ja tez. Nie wyobrażam sobie zwiazsku z niedojrzałym głupawym rówieśnikiem, rozum niestety przychodzi z wiekiem ( z wyjątkami oczywiście) i ta elegancja ,dystynkcja ,która maja tylko starsi panowie. Dla mnie to młody jest obleśny ,taki gładki i niedoświadczony.tak jakby z wiekiem inteligencji przybywało ;)) stary wyjkadacz wie jak zbajerować młodą i głupią laskę a ta zaraz uwierzy w jego nieprzeciętny rozum. to nie super Hero ale facet który swoje przeżył i przespał a teraz chce się dowartościować na młodym mięsie zanim mu poziom hormonów na to nie pozwoli. A Tobie się wydaje że jesteś wyjątkowa 😀
[b]gość, 12-05-15, 13:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 12:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:39 napisał(a):[/b]Dlaczego Polacy tak lubią kontrolować i zaglądać rodakom do portfeli,łóżek,życiorysów?Masakra z tymi ludźmi.Idąc ulicą czy będąc w sklepie czuje się wzrok i oddech na plecach,zero przestrzeni,poszanowania czyjejś prywatności.Skoro tych dwoje z artykułu są w związku to nie moja sprawa oceniać z jakich powodów są razem.Nie mam potrzeby kontrolować czyjegoś życia.A jak jest u Kazachow, Malgaszow i np. Chinczykow? Oni się nie interesują życiem np. sąsiadów? Wiesz jak jest u ponad 170 innych nacji?[/quote]To ciekawe,że podałaś kraje dośc prymitywne.A np.w UK czy Hiszpanii ludzie nie żyją z podglądania sąsiadó i szukania taniej sensacji.Polacy to dość prymitywny naród i im dłużej tu żyję ,tym bardziej jestem tego pewna.[/quote]No ba….przecież w Hiszpanii i w UK…nie istnieją tabloidy i portale plotkarskie. Jest to wymysł POLSKI i Polakow…ot tacy jesteśmy wscibscy.
[b]gość, 12-05-15, 21:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 12:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 08:58 napisał(a):[/b]Kolejny”dziadek” z “wnuczką” albo “tata” z “córką” albo “sponsor” z “dziwką”;/;/;/ tylko to mi się nasuwa patrząc na dno,jakie przekazują nam polisz selebrity…Patologia goni patologię;/;/;/Mam faceta starszego o 21 lat i widząc jaką wywołujemy sensację na mieście śmiać mi się chce,więc jeszcze bardziej prowokuję głupich polaczków całując go publicznie.Śmiechu co niemiara z głupich gę buraczanych.[/quote]Prymitywne myslenie, mam faceta starszego o ponad 20 lat, mamy śliczną córeczkę i to nie jest zadna patologia, tylko normalny zwizek kochających się ludzi.[/quote]I szczęścia dla Was!!! Tylko ludzie prymitywni oceniają po pozorach,które jak wiadomo często mylą 😉 Życzę dużo miłości i wytrwałości.[/quote]Ale po jakich pożarach? Widzę kobietę lat 20 i dziada lat 40-50 (tak, dla takiej to dziad). To to jest fakt, ze to niesmaczne. A nie żaden pozór.[/quote]Obrońcy pseudo gwiazdeczek,jestescie na tym samym poziomie;/;/Gdzie tu milosc,szacunek?Co chwilę kazdy z kazdym,to jest normalne?!Dla mnie nie!!!Jesli zdarzy sie prawdziwa milosc osob z duza roznica wieku to nie powiem zlego slowa.Ale nie bede chwalic pseudorelacji wnuczka dziadek,tatus corka i co tam jeszcze,wszystko dla kasy i na chwile;/;/[/quote]Ale skąd wiadomo,która relacja jest dla kasy,a która z miłości? Nie jestem obrońcą pseudogwiazdek, ale nie mi oceniać decyzje dwójki dorosłych ludzi! Tobie to robi krzywdę? Jakoś ma wpływ na twoje życie,że tak się bulwersujesz?
[b]gość, 12-05-15, 21:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 13:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 12:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:39 napisał(a):[/b]Dlaczego Polacy tak lubią kontrolować i zaglądać rodakom do portfeli,łóżek,życiorysów?Masakra z tymi ludźmi.Idąc ulicą czy będąc w sklepie czuje się wzrok i oddech na plecach,zero przestrzeni,poszanowania czyjejś prywatności.Skoro tych dwoje z artykułu są w związku to nie moja sprawa oceniać z jakich powodów są razem.Nie mam potrzeby kontrolować czyjegoś życia.A jak jest u Kazachow, Malgaszow i np. Chinczykow? Oni się nie interesują życiem np. sąsiadów? Wiesz jak jest u ponad 170 innych nacji?[/quote]To ciekawe,że podałaś kraje dośc prymitywne.A np.w UK czy Hiszpanii ludzie nie żyją z podglądania sąsiadó i szukania taniej sensacji.Polacy to dość prymitywny naród i im dłużej tu żyję ,tym bardziej jestem tego pewna.[/quote]No ba….przecież w Hiszpanii i w UK…nie istnieją tabloidy i portale plotkarskie. Jest to wymysł POLSKI i Polakow…ot tacy jesteśmy wscibscy.[/quote]Tabloidy to jedno,a mentalność ludzi to co innego. Widać,mało świata znasz,bo ja mieszkałam w obu tych krajach i różnica między tymi dwoma narodowościami,a Polską jest bardzo duża. Za granicą większość ludzi zajmuje się swoim życiem, Polacy lubią organizować życie innym. To są fakty. Ale to trzeba trochę poznać świat i inne środowisko żeby zobaczyć różnice.Jak ktoś całe życie gnuśnieje w Pl to dla niego takie wścibstwo może i jest na porządku dziennym.
Na tym lustrze tylko kreski brak… .Poza tym,twarz alkoholiczki.
Ja nie potrafiłabym być z facetem 15-20 lat starszym. Mnie po prostu nie pociągają sporo starsi faceci. Nie krytykuję kobiet które mają partnera/męża dużo straszego bo to ich wybór, a mówienie, że wszystkie takie związki są dla kasy jest głupotą. Ja zwyczajnie wolę mężczyzn w moim wieku albo troszkę starszych.
Myślałam że ona jest homoseksualna bo kilkakrotnie całowała sie z dziewczyną ! Ale cóż, Katy Perry też to zrobiła i nawet o tym zaśpiewała a prawda jest całkiem inna! Jednak TV kłamie !
[b]gość, 12-05-15, 18:22 napisał(a):[/b]szydłowiecka piękność…Serio,ona jest z Szydłowca? Mieszkam blisko,bo w Radomiu.
[b]goÅÄ, 12-05-15, 21:06 napisaÅ(a):[/b]Czy to nie jest laska, która siÄ kiedyÅ spotykaÅa z “szefem” gieÅdy warszawskiej z zamiÅowania kinomanem który jako”mecenas sztuki” chciaÅ ja przepchnac…tu i tam. OczywiÅcie o filmie mówiÄ…í ½í¸Nie, tamta to Anna Szarek. O wiele Åadniejsza i tamta ma klasÄ i jest inteligentna.
Urbański,jaki desperat, chyba go już ręka bolała.
[b]gość, 12-05-15, 12:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 08:58 napisał(a):[/b]Kolejny”dziadek” z “wnuczką” albo “tata” z “córką” albo “sponsor” z “dziwką”;/;/;/ tylko to mi się nasuwa patrząc na dno,jakie przekazują nam polisz selebrity…Patologia goni patologię;/;/;/Mam faceta starszego o 21 lat i widząc jaką wywołujemy sensację na mieście śmiać mi się chce,więc jeszcze bardziej prowokuję głupich polaczków całując go publicznie.Śmiechu co niemiara z głupich gę buraczanych.[/quote]Prymitywne myslenie, mam faceta starszego o ponad 20 lat, mamy śliczną córeczkę i to nie jest zadna patologia, tylko normalny zwizek kochających się ludzi.[/quote]I szczęścia dla Was!!! Tylko ludzie prymitywni oceniają po pozorach,które jak wiadomo często mylą 😉 Życzę dużo miłości i wytrwałości.[/quote]Ale po jakich pożarach? Widzę kobietę lat 20 i dziada lat 40-50 (tak, dla takiej to dziad). To to jest fakt, ze to niesmaczne. A nie żaden pozór.[/quote]Obrońcy pseudo gwiazdeczek,jestescie na tym samym poziomie;/;/Gdzie tu milosc,szacunek?Co chwilę kazdy z kazdym,to jest normalne?!Dla mnie nie!!!Jesli zdarzy sie prawdziwa milosc osob z duza roznica wieku to nie powiem zlego slowa.Ale nie bede chwalic pseudorelacji wnuczka dziadek,tatus corka i co tam jeszcze,wszystko dla kasy i na chwile;/;/
Czy to nie jest laska, która się kiedyś spotykała z “szefem” giełdy warszawskiej z zamiłowania kinomanem który jako”mecenas sztuki” chciał ja przepchnac…tu i tam. Oczywiście o filmie mówię…😉
ta baba jest koszmarna, puchar przechodni – od spodni do spodni
szydłowiecka piękność…
[b]gość, 12-05-15, 16:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 16:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 15:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 15:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Gdybym była gówniarą jak Ty,też bym w ten sposób myślała.Na szczęście,z wiekiem z reguły wyrasta się z głupoty.[/quote]staruch to pojęcie dotyczące każdego faceta spotykającego się z kobietą młodszą od niego pow. ca. 10 lat. Mimo zawansowanego wieku twoja głupota ma się dobrze.[/quote]Twoja także 😉 Fajne sobie definicje tworzysz na potrzeby włąsnego światopoglądu 😉 Dlaczego akurat 10 lat? Toż to wystarczy facet 5 lat starszy i będzie staruch dla młodszej haha.A może jakaś ustawa to reguluje? Bardzo elokwentna widzę jesteś :D[/quote]Bo widzisz, 9 lat i 364 dni różnicy to jeszcze młodzieniaszek, a potem to już wapno 😀 A tak całkiem serio, to wielu z tych “starców” lepiej wygląda, jest w lepszej formie i bardziej o siebie dba, niż dwudziesto-, trzydziestolatkowie.[/quote]Masz rację.Wystarczy popatrzeć ilu młodych na mieście jest zaniedbanych,zapuszczonych i z brzuszkiem. Ale taki związek przecież jest ok,bo z chłopakiem w tym samym lub podobnym wieku. No sorry,ale ja wolę faceta starszego.I tylko pustaki mogą powiedzieć,że poleciała na kasę.Więc proponuję nie mierzyć wszystkich tą samą miarą.Dla mało rozgarniętych,którzy zastanawiają się,co młode dziewczyny widzą w starszych facetach podpowiem-inteligencję,doświadczenie życiowe,stabilizację i wiele innych pożądanych cech.Niesty,ale młody nie często może to zaoferować.A ja nie mam zamiaru rezygnować ze szczęśliwego związku,bo ktoś się krzywo spojrzy.
[b]gość, 12-05-15, 15:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 15:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Gdybym była gówniarą jak Ty,też bym w ten sposób myślała.Na szczęście,z wiekiem z reguły wyrasta się z głupoty.[/quote]staruch to pojęcie dotyczące każdego faceta spotykającego się z kobietą młodszą od niego pow. ca. 10 lat. Mimo zawansowanego wieku twoja głupota ma się dobrze.[/quote]Twoja także 😉 Fajne sobie definicje tworzysz na potrzeby włąsnego światopoglądu 😉 Dlaczego akurat 10 lat? Toż to wystarczy facet 5 lat starszy i będzie staruch dla młodszej haha.A może jakaś ustawa to reguluje? Bardzo elokwentna widzę jesteś 😀
[b]gość, 12-05-15, 16:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 15:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 15:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Gdybym była gówniarą jak Ty,też bym w ten sposób myślała.Na szczęście,z wiekiem z reguły wyrasta się z głupoty.[/quote]staruch to pojęcie dotyczące każdego faceta spotykającego się z kobietą młodszą od niego pow. ca. 10 lat. Mimo zawansowanego wieku twoja głupota ma się dobrze.[/quote]Twoja także 😉 Fajne sobie definicje tworzysz na potrzeby włąsnego światopoglądu 😉 Dlaczego akurat 10 lat? Toż to wystarczy facet 5 lat starszy i będzie staruch dla młodszej haha.A może jakaś ustawa to reguluje? Bardzo elokwentna widzę jesteś :D[/quote]Bo widzisz, 9 lat i 364 dni różnicy to jeszcze młodzieniaszek, a potem to już wapno 😀 A tak całkiem serio, to wielu z tych “starców” lepiej wygląda, jest w lepszej formie i bardziej o siebie dba, niż dwudziesto-, trzydziestolatkowie.
Ona wyglada jak napecznialy topielec wyciagniety przed chwila z wody.
[b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Nie bój się,on by nawet na ciebie nie spojrzał.
LUDZIE SA ROZNI; KIEDY WKONCU USZANUJECIE CUDZE GUSTA I WYBORY? Urbanski jest inteligentny i atrakcyjny, dużo lasek lubi starszych i ,ja tez. Nie wyobrażam sobie zwiazsku z niedojrzałym głupawym rówieśnikiem, rozum niestety przychodzi z wiekiem ( z wyjątkami oczywiście) i ta elegancja ,dystynkcja ,która maja tylko starsi panowie. Dla mnie to młody jest obleśny ,taki gładki i niedoświadczony.
NAJGORSZE JEST TO, ZE ONA JEST NAPRAWDĘ WĄTPLIWEJ URODY…
[b]gość, 12-05-15, 14:10 napisał(a):[/b]NAJGORSZE JEST TO, ZE ONA JEST NAPRAWDĘ WĄTPLIWEJ URODY…No ładna nie jest,ale co w tym najgorszego?
A fuj, starucha bym nie tknęła.
[b]gość, 12-05-15, 15:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Gdybym była gówniarą jak Ty,też bym w ten sposób myślała.Na szczęście,z wiekiem z reguły wyrasta się z głupoty.[/quote]staruch to pojęcie dotyczące każdego faceta spotykającego się z kobietą młodszą od niego pow. ca. 10 lat. Mimo zawansowanego wieku twoja głupota ma się dobrze.
[b]gość, 12-05-15, 14:49 napisał(a):[/b]A fuj, starucha bym nie tknęła.Gdybym była gówniarą jak Ty,też bym w ten sposób myślała.Na szczęście,z wiekiem z reguły wyrasta się z głupoty.
laska czepia się jak może starych dziadów bo na siłę chce być gwiazdą. kiedyś to k..wy wstydziły się tego co robią, dziś obnoszą się ze swoimi predferencjami po salonach…
gdzie on ma oczy??????????????????????????
[b]gość, 12-05-15, 12:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 08:58 napisał(a):[/b]Kolejny”dziadek” z “wnuczką” albo “tata” z “córką” albo “sponsor” z “dziwką”;/;/;/ tylko to mi się nasuwa patrząc na dno,jakie przekazują nam polisz selebrity…Patologia goni patologię;/;/;/Mam faceta starszego o 21 lat i widząc jaką wywołujemy sensację na mieście śmiać mi się chce,więc jeszcze bardziej prowokuję głupich polaczków całując go publicznie.Śmiechu co niemiara z głupich gę buraczanych.[/quote]Prymitywne myslenie, mam faceta starszego o ponad 20 lat, mamy śliczną córeczkę i to nie jest zadna patologia, tylko normalny zwizek kochających się ludzi.[/quote]I szczęścia dla Was!!! Tylko ludzie prymitywni oceniają po pozorach,które jak wiadomo często mylą 😉 Życzę dużo miłości i wytrwałości.[/quote]Ale po jakich pożarach? Widzę kobietę lat 20 i dziada lat 40-50 (tak, dla takiej to dziad). To to jest fakt, ze to niesmaczne. A nie żaden pozór.[/quote]Rozczaruję cię,to nie jest fakt.Bo dla mnie to nie jest niesmaczne.Wiesz co jest dla mnie niesmaczne? Związki fajnych inteligentnych kobiet z burakami,których wielu i którzy ich nie szanują.To jest dla mnie niesmaczne.Natomiast,kiedy widzę dwójkę ludzi,którzy tworzą szczęśliwe rodziny ,np.Rubikowie czy Pazurowie to co w tym niesmacznego?Dla mnie absolutnie NIC!!! A w tych czasach tak jak patrzę po rocznikach 88 i wyżej to chłopaki to w większości idioci ,trafić na fajnego i poukłądanego to cud. Każda kobieta pragnie szacunku i zaangażowania w związku i stałej uwagi,jeśli nie może jej dać tego rówieśnik,to szuka dalej i często znajduje to w związku z facetem 20 lat starszym. To tyle.
[b]gość, 12-05-15, 11:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 08:58 napisał(a):[/b]Kolejny”dziadek” z “wnuczką” albo “tata” z “córką” albo “sponsor” z “dziwką”;/;/;/ tylko to mi się nasuwa patrząc na dno,jakie przekazują nam polisz selebrity…Patologia goni patologię;/;/;/Mam faceta starszego o 21 lat i widząc jaką wywołujemy sensację na mieście śmiać mi się chce,więc jeszcze bardziej prowokuję głupich polaczków całując go publicznie.Śmiechu co niemiara z głupich gę buraczanych.[/quote]Prymitywne myslenie, mam faceta starszego o ponad 20 lat, mamy śliczną córeczkę i to nie jest zadna patologia, tylko normalny zwizek kochających się ludzi.[/quote]Wiesz, dużo osób myśli prosto. Młoda poleciała na kasę,stary na młodą dupę.Mnie to śmieszy,a właściwie śmieszy mnie głupota ludzka… Na to nic się nie poradzi,więc pozostaje się śmiać i żyć szczęśliwie.To,że ktoś się zwiąże z rówieśnikiem nie znaczy,że będzie to lepszy związek niż z dużo starszym partnerem.Ale żeby dojść do takich wniosków trzeba mieć otwarty umysł i trochę mądrości życiowej oraz doświadczenia.Ale jak na forum większość to gimbaza i licealiści,ewentualnie studenci to nie ma ,co oczekiwać rzeczowej dyskusji. A Ciebie i rodzinkę pozdrawiam serdecznie.
czyli teraz dwoje się dobrało
[b]gość, 12-05-15, 12:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-15, 11:39 napisał(a):[/b]Dlaczego Polacy tak lubią kontrolować i zaglądać rodakom do portfeli,łóżek,życiorysów?Masakra z tymi ludźmi.Idąc ulicą czy będąc w sklepie czuje się wzrok i oddech na plecach,zero przestrzeni,poszanowania czyjejś prywatności.Skoro tych dwoje z artykułu są w związku to nie moja sprawa oceniać z jakich powodów są razem.Nie mam potrzeby kontrolować czyjegoś życia.A jak jest u Kazachow, Malgaszow i np. Chinczykow? Oni się nie interesują życiem np. sąsiadów? Wiesz jak jest u ponad 170 innych nacji?[/quote]To ciekawe,że podałaś kraje dośc prymitywne.A np.w UK czy Hiszpanii ludzie nie żyją z podglądania sąsiadó i szukania taniej sensacji.Polacy to dość prymitywny naród i im dłużej tu żyję ,tym bardziej jestem tego pewna.