Olivia Wilde wzbudza od niedawna wiele kontrowersji. Najpierw głośne rozstanie z Jasonem Sudeikisem i walka o prawa do opieki nad dziećmi, następnie romans z dekadę młodszym od siebie Harrym Styles’em, a teraz kłótnia z Florence Pugh i Shią LaBeoufem.

Nie uwierzycie, co Harry Styles myślał o Olivii Wilde na początku związku

Do sieci wypłynęło wideo, na którym Olivia Wilde mówi, że aktorka Florence Pugh powinna mieć „pobudkę”. Wypowiedź ta podsyca pogłoski o wielkim dramacie za kulisami nowego filmu „Nie martw się, kochanie”, który Wilde reżyserowała.

Filmik wyciekł do sieci po tym, jak Shia LaBeouf zaprzeczył twierdzeniu, że Wilde wyrzuciła go z obsady, a nawet z głównej roli w swoim filmie. Roli, którą następnie zagrał Harry Styles. Na nagraniu 38-letnia Wilde zachęca LaBeoufa do pozostania w projekcie, jednocześnie sugerując napięcie z Pugh.

Olivia Wilde nie taka święta?

Shia, Shia, Shia… […] Chciałam wyciągnąć do ciebie rękę, ponieważ czuję, że nie jestem jeszcze gotowa, aby się poddać […] Chcę wiedzieć, czy dasz mi szansę. Jest nadzieja? Dasz znać? – chciała namówić aktora do powrotu na plan.

Olivia Wilde dostała dokumenty z sądu będąc na SCENIE

Florence Pugh wycofała się z zaplanowanej promocji filmu, co sugeruje, że brytyjska gwiazda dystansuje się od projektu Wilde. W zeszłym miesiącu Page Six donosiło, że Wilde i Pugh pokłóciły się o romans reżyserki z Harrym Stylesem, który występuje w filmie u boku Pugh.

Harry Styles i Olivia Wilde fot. Backgrid USA / Forum

Olivia Wilde na Critic’s Choice Awards/fot. Jen Lowery/Mega Agency/Forum