Zamordowana prababcia brytyjskiego aktora Hugh Dancy’ego (48 l.) jest tematem nowego podcastu o prawdziwych historiach kryminalnych „Ghost Story”. Najnowszy odcinek opowiada historię doktor Naomi Dancy, która zgodnie z opisem show w 1937 roku została dwukrotnie postrzelona w twarz, gdy spała.

To się nazywa szczęśliwy związek – Hugh Dancy i Claire Danes

W podcaście występuje także Hugh Dancy, który prywatnie jest mężem aktorki Claire Danes. Gospodarzem audycji „Ghost Story” jest szwagier Dancy’ego, Tristan Redman, dziennikarz, który przez przypadek dorastał w londyńskim domu sąsiadującym z miejscem, w którym śmiertelnie postrzelono Naomi Dancy.

Z opisu podcastu wynika, że Tristan Redman nie wierzy w duchy, ale że „dziwne rzeczy działy się w jego  sypialni, gdy dorastał”.

Odkrywa się, że przez pokolenia mieszkańców jego rodzinnego domu nawiedzał duch kobiety bez twarzy.

Duch kobiety bez twarzy

Jak wynika z opisu najnowszego odcinka „Ghost Story” Tristan Redman postanawia zbadać sprawę i wkrótce trafia tam, gdzie żaden zięć nigdy nie powinien trafić, „Zagłębiając się w historię rodziny swojej żony, zadając pytania, na które nikt nie chce znać odpowiedzi”.

Hugh Dancy i Claire Danes kupili TEN dom

Podcast „Ghost Story” ukaże się na chwilę przed Halloween, bo 23. października i będzie dostępny m.in na platformach: Amazon Music, Apple Podcasts i Spotify.

Hugh Dancy to aktor, który zagrał w serialach takich jak „Homeland” czy „Hannibal” oraz w filmach takich jak „Black Hawk Down” i „Downton Abbey: Nowa epoka”. Hugh Dancy od ponad dekady jest w związku z Claire Danes, z którą ma 3-kę dzieci.

Claire Danes wearing dress by Zac Pozen and Hugh Dancy attend Hulu FX’s Fleishman Is In Trouble at Carnegie Hall