Gerard Pique (35 l.) w przeciwieństwie do Shakiry, po rozstaniu, radzi sobie doskonale. Na Instagramie można znaleźć mnóstwo jego zdjęć z nową ukochaną Clarą Chią (23 l.). Wystarczy użyć hashtagu #clarachia i wyskakują zdjęcia i wideo pary z randek, przejażdżek samochodem, spacerów i wspólnych zakupów. Teraz w sieci pojawiło się wideo, na którym już BYŁY obrońca FC Barcelona obściskuje swoją dziewczynę po ostatnim występie w hiszpańskim klubie.

Shakira w nowej piosence dramatycznie nawiązuje do rozstania z mężem

Po ponad rocznym kontrakcie w katalońskim klubie, Gerard Pique zaszokował świat futbolu w zeszłym tygodniu, kiedy ogłosił, że odchodzi ze sportu. Po wygłoszeniu emocjonalnego przemówienia po wygranej Barcelony z Almerią na Camp Nou, emerytowany gwiazdor szukał ukojenia w ramionach nowej ukochanej.

Gerard Pique, który ogłosił swoje rozstanie z Shakirą w czerwcu tego roku, w atmosferze plotek o oszustwach i zdradzie, w ostatnich tygodniach szaleje już oficjalnie ze swoją nową dziewczyną.

Gerard Pique przeżywa drugą młodość

Ojciec dwójki dzieci, którego dwaj synowie również uczestniczyli w uroczystości na stadionie w Barcelonie, pokazał, że nie ma nic do ukrycia, teraz gdy jego 11-letni związek z kolumbijską piosenkarką Shakirą dobiegł końca. Mimo, że widział na sobie obiektyw kamery i tak nie robił sobie z tego nic.

Nowa dziewczyna Gerarda Pique. Tak wygląda jej konto na Instagramie

Hiszpańska sieć telewizji sportowej Gol Play nakręciła pamiętny moment i napisała obok materiału zamieszczonego na Twitterze Gol Direct: „Pierwszy pocałunek @gerardpique po odejściu od piłki nożnej. Środkowy obrońca dzielił ten wyjątkowy dzień ze swoimi bliskimi”