Shakira i Gerard Piqué ponownie spotkali się w sądzie, ratyfikując umowę dotyczącą opieki nad dziećmi. Byłe już małżeństwo ogłosiło rozstanie w czerwcu po 11 latach bycia razem.

Shakira w nowej piosence DRAMATYCZNIE nawiązuje do rozstania z Gerardem Pique!

Shakira i Gerard Piqué w sądzie

Shakira i Gerard Piqué w zeszłym miesiącu powiedzieli, że po 12-godzinnej rozmowie doszli do odpowiedniego porozumienia dla swoich dzieci: 7-letniego Saszy i 9-letniego Milana.

Była para pojawiła się w sądzie w czwartek. Piosenkarka była ubrana cała na czarno i w okularach przeciwsłonecznych. Piłkarz wybrał dość swobodny zestaw, czy odpowiedni do okazji, pozostaje do dyskusji… Miał na sobie dżinsową koszulę, czarną kurtką bomberkę i obcisłe jeansy.

Ich droga do sądu się nie skrzyżowała i spotkali się dopiero przed salą rozpraw.

BARCELONA, SPAIN – DECEMBER 01: Shakira Fot.  AA/ABACA / Abaca Press / Forum

Gerard Pique Fot.  Pau de la Calle / Gtres Online / Forum

Shakira na spacerze z dziećmi. Smutek widać na twarzy (ZDJĘCIA)

Po rozprawie prawnik Gerarda Piqué wydał oświadczenie w imieniu swojego klienta, jak i Shakiry. Kto zajmie się dziećmi?

Chcemy zakomunikować, że podpisaliśmy umowę, która gwarantuje dobro naszych. Została ona zatwierdzona w sądzie w ramach czysto formalnego procesu. Naszym jedynym celem jest zapewnienie dzieciom jak największego bezpieczeństwa i ochrony. Ufamy, że ich prywatność będzie uszanowana. Doceniamy okazane nam zainteresowanie i mamy nadzieję, że dzieci chłopcy mogli teraz kontynuować swoje życie w bezpiecznym i spokojnym otoczeniu – czytamy oświadczenie.

Shakira po rozstaniu z mężem przeprowadziła się z dziećmi do Miami. Podobno Piqué będzie szukał tam domu, aby odwiedzać dzieci, ale nie myśli o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych z nową ukochaną.

Shakira „jest bardzo wściekła”, że jej eks Gerard Piqué całował się ze studentką [ZDJĘCIA]

Shakira Fot. AA/ABACA / Abaca Press / Forum

Gerard Pique Fot. Pau de la Calle / Gtres Online / Forum