O człowieku można wiele powiedzieć po sposobie poruszania się, zwłaszcza ustami. Nic dziwnego, że Brytyjskie media zatrudniły specjalistów, którzy byli w stanie rozszyfrować, co członkowie rodziny królewskiej tak naprawdę mówili do siebie podczas obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety w miniony weekend.

Tak dziś wygląda Lilibet Diana Mountbatten-Windsor

Co książę William mówił do Kate na jubileuszu królowej Elżbiety?

Najbardziej szokujące były słowa księcia Williama, które były skierowane do księżnej Kate. Sytuacja rozegrała się przed kościołem, podczas nabożeństwa, w którym oficjalnie uczestniczyli książę Harry i Meghan Markle. Wszyscy byli przerażeni tym pierwszy od dawna spotkaniem braci. Do spotkania jednak tak naprawdę nie doszło.

William w mocnych słowa o Harrym i Meghan

Po mszy książę Karol i jego żona Camilla stali przed kościołem z Kate i Williamem. Według brytyjskiego dziennika Mirror Camilla skomentowała nabożeństwo, mówiąc: „Poszło bardzo dobrze, bardzo dobrze”, na książę odpowiedział: „Tak wspaniale.”

Książę Harry i Meghan: nieudane urodziny Lilibet i ucieczka z Anglii

Kiedy para czekała, aż ich samochód zabierze ich na następne wydarzenie tego dnia, William machając z uśmiechem do tłumu, zwrócił się do żony, aby powiedzieć, „Poczekajmy aż TO przejdzie, wtedy możemy iść”. Jego wypowiedź miała dotyczyć jego brata z małżonką.

Dla przypomnienia, Harry i Meghan zaprosili parę z Cambridge do Windsoru, gdzie przebywali podczas wizyty w Anglii. Dwukrotnie William i Kate odmawiali spotkania i jak donoszą brytyjskie media, bracia nie spędzili ze sobą nawet chwili sam na sam…

Meghan i Harry

Meghan i Harry Fot. Kirsty O’Connor / PA Images / Forum

Rodzina królewska Fot. HANNAH MCKAY / Reuters / Forum

Kate i Camille Fot. Jonathan Brady / PA Images / Forum