Joanna Koroniewska (39 l.) szykuje się do narodzin drugiego dziecka. Czas oczekiwania jest niezwykły, teraz jednak aktorka – zamiast cieszyć się i planować – czyta na swoim profilu obrzydliwe komentarze pod adresem siebie i dziecka, które ma przyjść na świat.

Deynn odstaw sterydy, bo ci j*ja urosną. Marita znowu grozi hejterom!

Koroniewska wrzuciła na Instagram skreeny ohydnych komentarzy:

Żebyś poroniła s*ko – pisze ktoś.

Żeby twój b*kart urodził się martwy – złorzeczy hejter.

Aktorka jest zszokowana:

Skala hejtu i ludzkiej głupoty sięga zenitu – szczyt chamstwa i kompletny rynsztok. Czy można upaść niżej??!!! Jak można zdobyć się na takie komentarze??!! #stophejtom #chamstwonieznagranic #wstyd – pisze Koroniewska.

Jej fani zwracają uwagę na to, że wczoraj podobne komentarze pojawiły się na profilu Anny Lewandowskiej:

Takie same komentarze wczoraj były u @annalewandowskahpba. Było ich mnóstwo. W internecie nic nie ginie, mam nadzieję, że to trafi do prokuratury – pisze internautka.

Po opublikowaniu tego postu, na Natalię Siwiec wylał się HEJT (Instagram)

Nigdy nie pojmę takiego zachowania, po prostu zwykła ludzka zawiść prowadzi do takiego hejtu, nie znajduje innego wytłumaczenia 🙈😱

😢Zdrówka dla Pani i dzieciaczka! Wszystkiego co Najlepsze! ❣️ Proszę skasować i zapomnieć o tych wpisach. Pozdrawiam

Straszne!!!!

To choroba psychiczna.

Nie warto nawet czytać, od razu blokować i usuwać komentarze! Na głupotę i chamstwo nie ma lekarstwa. Poza tym karma zawsze wraca 🙂 – piszą fani Koroniewskiej.

Po godzinie na profilu Joanny Koroniewskiej pojawił się kolejny wpis. Aktorka poinformowała, że hejter został zgłoszony i zablokowany:

joannakoroniewska”Człowiek” zgłoszony i zablokowany. Kiedy parę miesięcy temu kręciliśmy kampanię „Stop hejtom” po ogromnie smutnej historii 13-latki, która najprawdopodobniej po internetowym hejcie popełniła samobójstwo myślałam jednak, że mnie osobiście już nic nie zaskoczy. Jednak nic bardziej mylnego. Pewnie każdego można złamać. Zawsze sobie tłumaczę w takich chwilach, że wszystko jest w życiu po coś. Może ktoś zastanowi się dwa razy zanim coś takiego chlapnie. A jeśli nie to przynajmniej próbujmy się tym nie przejmować. Pomyślmy też swoich dzieciach. Nie bagatelizujmy tematu. Obserwujmy je i dużo z nimi rozmawiajmy. Bo my, dorośli wiele umiemy sobie wytłumaczyć a z dziećmi naprawdę bywa bardzo różnie… Dziwne czasy nastały i bezkarność ludzka i wolność słowa nie zna granic. Ale bądźmy świadomi tego, że może to dotyczyć każdego z nas. Wyszło trochę moralizatorsko, ale jak uda się przestrzec choć jedną osobę to warto. Zawsze warto. Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia!!! Tu naprawdę kompletnie została przekroczona granica. Dziękuję Wam!!! #stophejterom #stophejtom #giżycko #niedajmysie #✌️️✌️️

"Człowiek" zgłoszony i zablokowany. Kiedy parę miesięcy temu kręciliśmy kampanię "Stop hejtom" po ogromnie smutnej historii 13-latki, która najprawdopodobniej po internetowym hejcie popełniła samobójstwo myślałam jednak, że mnie osobiście już nic nie zaskoczy. Jednak nic bardziej mylnego. Pewnie każdego można złamać. Zawsze sobie tłumaczę w takich chwilach, że wszystko jest w życiu po coś. Może ktoś zastanowi się dwa razy zanim coś takiego chlapnie. A jeśli nie to przynajmniej próbujmy się tym nie przejmować. Pomyślmy też swoich dzieciach. Nie bagatelizujmy tematu. Obserwujmy je i dużo z nimi rozmawiajmy. Bo my, dorośli wiele umiemy sobie wytłumaczyć a z dziećmi naprawdę bywa bardzo różnie… Dziwne czasy nastały i bezkarność ludzka i wolność słowa nie zna granic. Ale bądźmy świadomi tego, że może to dotyczyć każdego z nas. Wyszło trochę moralizatorsko, ale jak uda się przestrzec choć jedną osobę to warto. Zawsze warto. Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia!!! Tu naprawdę kompletnie została przekroczona granica. Dziękuję Wam!!! #stophejterom #stophejtom #giżycko #niedajmysie #✌️️✌️️

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

OHYDNY HEJT na profilu Joanny Koroniewskiej

OHYDNY HEJT na profilu Joanny Koroniewskiej

OHYDNY HEJT na profilu Joanny Koroniewskiej