Portal TMZ donosi, że Olivia Munn i John Mulaney powitali w wielkiej tajemnicy swoje pierwsze dziecko! Okazuje się, że ich potomek przyszedł na świat już pod koniec listopada!

Olivia Munn i John Mulaney doczekali się syna

Źródło portalu poinformowało w piątek, że Munn urodziła syna w Los Angeles już 24 listopada. Przedstawiciele Munna i Mulaneya zapytani o komentarz odmówili komentarza.

Olivia Munn jest w ciąży!

To pierwsze dziecko 39-letniego Mulaneya i 41-letniej Munn, którzy zaczęli spotykać się oficjalnie dopiero w maju tego roku.

Przed porodem aktorka przyznała, że ​​ona i komik „boją się” zostać nowymi rodzicami:

Rozmawiamy ciagle o tym samym. Który bujak? Jakie łóżeczko? W co ubierać dziecko? powiedziała Munn w programie „TODAY” w listopadzie. „Szczerze, dziękuję Bogu za Instagram, Facebook i blogi, ponieważ jest wiele mam, które publikują tak wspaniałe informacje, a to była dla mnie zbawcza łaska.

Munn nie spotykała się z nikim publicznie od czasu jej rozstania z Aaronem Rodgersem w 2017 roku, podczas gdy Mulaney  złożył pozew o rozwód w lipcu tego roku po ponad 7 latach małżeństwa.

Naga Olivia Munn w reklamie PETA (FOTO)

Fani śledzący losy pary mieli nie lada problem z ustaleniem, od kiedy tak naprawdę Olivia i John są parą. Sądząc po tym, jak strzegą swojej prywatności, niewiele się o tym dowiemy…

Credit line: JAVIER ROJAS / Zuma Press / Forum

September 7, 2021, Beverly Hills, California, USA: Olivia Munn (41) expecting a baby with John Mulaney (39). FILE PHOTO: John Mulaney at the 2019 Vanity  Credit line: JAVIER ROJAS / Zuma Press / Forum