Olivia Wilde skończyła właśnie 39 lat i z tej okazji pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w skąpym bikini, w którym dumnie prezentuje tatuaż na pośladku. Tatuaż smoka zrobiła go gdy miała zaledwie 13 lat.

Olivia Wilde na premierze w „sukience zemsty”

39 i czuję się dobrze […] Dziękuję za urodzinową miłość […] Oto, co będzie dalej. Prawdopodobnie nie kolejny tatuaż, ale kto wie, skomentowała żartobliwie aktorka.

Chociaż jej tatuaż ze smokiem może być zaskoczeniem dla niektórych fanów, tak naprawdę mówiła o nim już w wywiadzie z Craigiem Fergusonem w 2017 roku.

Olivia Wilde o swoim tatuażu na pośladku

„Mam jeden [tatuaż] naprawdę zły”, powiedziała, gdy gospodarz brytyjskiego show zapytał, czy ma jakieś tatuaże, ta wyznała, że zrobiła go gdy miała zaledwie 13 lat.

Olivia Wilde pierwszy raz pokazała się publicznie po rozstaniu z Harrym Stylesem

Olivia Wilde opowiedziała wtedy historię, że zrobiła sobie tatuaż, będąc w Nowym Jorku. W tamtym czasie myślała, że to świetny pomysł, ale dziś nazywa go „małym horrorkiem”. Aktorka i reżyserka dodała również, że w ówcześnie miał dla niej wielkie znaczenie. Dziś się do niego przyzwyczaiła, ale uważa, że jest „strasznie tandetny”.