Machine Gun Kelly (33 l.) znów zszokował wszystkich. Muzyk opublikował na swoim Instagramie zdjęcie ze swoim nowym tatuażem. Machine Gun Kelly postawił na mocny efekt. Ukochany Megan Fox zakrył jednolitym tatuażem dziesiątki innych, w tym tych, które były poświęcone aktorce.

Roznegliżowana Megan Fox i MGK na czerwonym dywanie

Muzyk, którego prawdziwe nazwisko brzmi Colson Baker, pokazał swoje nowe, oszałamiające tatuaże typu „blackout”. Atramentowy wzór, wykonany przez Roxx, sławną artystkę specjalizującą się w tuszowaniu na czarno dużych powierzchni ciała.

Projekt w kształcie krzyża na jego piersi i rozciąga się wzdłuż ramion, przez które wciąż prześwitują niektóre z jego bardziej kolorowych projektów.

Machine Gun Kelly i jego nowy tatuaż

Choć nowe dzieło spotkało się z mieszanymi recenzjami fanów to wielu pochwaliło gwiazdę za jego siłę woli, „Wow. Cała poprzednia praca poszła na marne”. Nie wiadomo czy muzykowi w studio tatuażu towarzyszyła Megan Fox, jednak ona sama pochwaliła się niedawno nowym, ogromnym projektem na ramieniu.

Megan Fox pochwaliła się nowym, wielkim tatuażem

To nie on pozbywa się swoich starych tatuaży. Spójrz na to od strony duchowej, on zaczyna od nowa. Zmienia się i ewoluuje w coś silniejszego i lepszego, napisał inny użytkownik.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej;