Omar Sangare (45 l.) to kolejny, po Macieju Zieniu, człowiek show-biznesu, który przyznał się do homoseksualizmu i postanowił zalegalizować swój związek.

Aktor, pisarz i reżyser, którego kojarzymy z występami w Szymon Majewski Show, Kabarecie Olgi Lipińskiej czy Smacznego telewizorku, mieszka w Nowym Jorku i tam uwił swoje gniazdko z partnerem.

W ubiegłym roku w rozmowie z VU Mag Sangare mówił:

Od czterech lat jestem w związku z partnerem, bez którego nie wyobrażam sobie jutra. Wcześniej moje życie było poligonem prób i błędów. Nie mogę uwierzyć, że jestem szczęśliwy i spełniony. Myślimy o małżeństwie, bo w Nowym Jorku jest to już możliwe. (…) On jest sensem mojego życia. Teatr jest pasją, ale pasja bez drugiej osoby byłaby światem samotnym.

Teraz w porannym magazynie TVN aktor pochwalił się, że już zalegalizował swój związek. Wikipedia podaje, że aktor i jego partner, który jest dziennikarzem, pobrali się 31 lipca 2014 roku.

– Spotkałem człowieka, który obudził moje emocje, obudził prawdę o moich emocjach. A dzisiaj już jesteśmy po – powiedział aktor w Dzień Dobry TVN.

Omar Sangare jako Tina Turner w programie Szymona Majewskiego

Omar Sangare jako Frank Sinatra w programie Szymona Majewskiego