Fani Sofia Richie mieli niełatwy orzech do zgryzienia. Modelka pojawia się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, jednak znikąd oczekiwać potwierdzenia, że to jej nowy partner. Teraz, gdy umieściła z  nim zdjęcie na swoim Instagramie, sprawa wydaje się być jasna.

Zadowolona Sofia Richie przyłapana na CZUŁOŚCIACH z nowym chłopakiem (FOTO)

Sofia Richie – związki

Sofia Richie trafiła na portale plotkarskie za sprawą miłosnego trójkąta Richie-Kardahsian-Disick, jednak to już przeszłość. Następnie przypisywano jej związek z Matthew Mortonem, jednak para nie była widziana razem od listopada ubiegłego roku.  Ostatnio zaczęto widywać modelkę w towarzystwie tajemniczego bruneta.

Na Instagramie gwiazdki pojawiło się zdjęcie zrobione w windzie. 26 marca 22-letnia modelka udostępniła zdjęcie, na którym przytulała się z przystojnym nieznajomym – oczywiście nieznajomy jest tylko dla fanów Sofii. Dwa dni wcześniej celebrytka była widziana w jego towarzystwie w jednej z restauracji w Los Angeles.

WOW! Sofia Richie odsłoniła ZGRABNE nogi. Zapomniała spodni? (ZDJĘCIA)

Tajemniczy mężczyzna nazywa się Elliot Grainge i jest założycielem firmy fonograficznej 10k Projects. Jak się okazuje, nie jest to nowa znajomość. Eliot jest synem prezesa Universal Music Group, Sir Luciana Grainge’a, którym przyjaźni się ojciec celebrytki. Wiek nowego wybranka modelki nie jest oficjalnie potwierdzony, przypuszcza się jednak że ma on 29 lat.

Sofia Richie dała UNFOLLOW Scottowi na Instagramie. Wszystko przez jego nową randkę

Wygląda na to, że po związku z 37-letnim Scottem Disickiem Sofie postanowiła poszukać nieco młodszego partnera.

Myślicie, że tym razem im się uda?

Sofia Richie na plaży

Sofia Richie na plaży fot. The Mega Agency / Forum

Sofia Richie w białym bikini.

Sofia Richie pokazała mięśnie brzucha w białym bikini. Fot.Forum/X17.

Sofia Richie, Scott Disick

Sofia Richie, Scott Disick, fot. MEGA / Mega Agency / Forum