Weronika Rosati to kolejna gwiazda, która postanowiła ruszyć ze swoją marką kosmetyczną. W ostatnim czasie zrobiła to Julia Wieniawa, Anna Lewandowska, a wcześniej Kinga Rusin. Co będzie oferowała?

Weronika Rosati na zdjęciu z mamą: „Pięknie kobiety”

Weronika Rosati marka kosmetyczna Lajuu

Weronika Rosati już na początku roku zapowiadała, że szykuje coś nowego. Okazało się, że pracowała nad własną marką kosmetyczną.

Ten rok już jest dla mnie niezwykle łaskawy! Pozdrawiam z planu mojego nowego secret projektu, który właśnie robimy teraz w słonecznej Kalifornii #newsecretproject – pisała prezentując piękną opaleniznę.

To marka „Lajuu”, w której ofercie będą znajdowały się kosmetyki naturalne klasy premium do pielęgnacji skóry. Pomysł realizowała ze swoją znajomą, która ma doświadczenie w tym temacie.

Połączenie sił z Anetą, która ma doświadczenie w tworzeniu kosmetyków naturalnych, dało mi pewność, że razem zrobimy coś więcej niż kosmetyki! Chcemy podzielić się naszym podejściem do świadomej i zdrowej pielęgnacji – mówi Weronika Rosati, aktorka, celebrytka, dyrektorka kreatywna marki Lajuu. – Pomysł na wspólną markę zrodził się w moim ukochanym, słonecznym Los Angeles, gdzie byłyśmy razem z Anetą. Obserwowałyśmy szczęśliwych ludzi, z piękną, rozświetloną i opaloną skórę i pomyślałyśmy wtedy: „hej, dlaczego nie zamknąć tego słońca w słoiczku i nie zaoferować go innym?!” To właśnie dlatego jako pierwsza powstała linia brązująca. Zapewniająca subtelny, rozświetlony efekt opalonej skóry – takiej prosto z Kalifornii.

Julia Wieniawa sprzedaje kosmetyki do makijażu – sprawdzamy CENY

Weronika Rosati założyła markę kosmetyczną "Lajuu"

Weronika Rosati założyła markę kosmetyczną „Lajuu” fot. Mat. prasowe

Bazą dla wszystkich produktów jest woda kokosowa wydobywana prosto z wnętrza bardzo młodych kokosów, która sprowadzana jest m.in. z Hawajów.

Woda kokosowa jest bardzo trendy w Los Angeles – piją ją tutaj wszyscy. Świetnie sprawdza się także w pielęgnacji: zapewnia skórze rozświetlenie, miękkość oraz wygładzenie. Jestem przekonana, że pokochacie produkty Lajuu, i że staną się Waszymi ulubionymi kosmetykami! – mówi Rosati.

Kosmetyki Rosati będą dostępne w sprzedaży już w maju tego roku. W pierwszej kolejności pojawią się produkty brązujące o naturalnych składach, bez typowego dla samoopalaczy zapachu.

Weronika Rosati wspomina narodziny córki. Pokazała zdjęcie z PORODÓWKI

Jesteście ciekawi tej marki?

Weronika Rosati w Kalifornii

Weronika Rosati/fot. Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati w czarnej sukience, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Weronika Rosati w czarnej sukience, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Weronika Rosati na ściance

Weronika Rosati/fot. AKPA

scena z: Weronika Rosati, SK:, , fot. Baranowski/AKPA