Weronika Rosati dołączyła do grona gwiazd i celebrytów, którzy od kilku dni angażują się w instagramową zabawę i pokazują archiwalne zdjęcia czy nagrania. Aktorka na prośbę swoich obserwatorów odpowiedziała szczerze na wiele pytań i podzieliła się fotografiami z prywatnego albumu.

Weronika Rosati pokazała TWARZ córki. Elizabeth skończyła 3 lata

Weronika Rosati wspomina poród

W grudniu 2017 roku Weronika Rosati została matką i powitała na świecie córkę, której dała na imię Elizabeth, po swojej idolce Elizabeth Taylor. Dziewczynka jest owocem związku aktorki z ortopedą, Robertem Śmigielskim, z którym Rosati rozstała się w burzliwej atmosferze. Na początku 2019 roku  na łamach „Wysokich Obcasów” wyznała, że była partner stosował wobec niej przemoc, a cała sprawa trafiła do sądu.

Weronika Rosati w wielu wywiadach podkreślała, że córka stała się jej oczkiem w głowie. Aktorka stara się spędzać z Elizabeth jak najwięcej czasu, co też dokumentuje w mediach społecznościowych. Teraz opublikowała prawdopodobnie ich pierwsze wspólne zdjęcie, które zostało wykonane na sali porodowej. Przy okazji celebrytka zdradziła, jak czuła się po narodzinach córki.

Najwspanialszy czas w moim życiu, bo urodził się mój skarb, ale to był też czas mojego osobistego piekła. Musiałam sobie radzić. Pomagała mi mama dojść do siebie – napisała Rosati.

Weronika Rosati wspomina poród

Weronika Rosati wspomina poród/fot. Instagram/weronikarosati

ZOBACZ TEŻ:

Weronika Rosati pozuje w krótkim topie i odsłania BRZUCH. „Cudnie wyglądasz”

Weronika Rosati o wychowywaniu córki: „Wszyscy uważają, że dałam jej sobie wejść na głowę”

Weronika Rosati w białej sukience, fot. Forum

Weronika Rosati/fot. FORUM

Weronika Rosati w czarnej sukience

Weronika Rosati/fot. AKPA