Na początku lipca aresztowano Ghislaine Maxwell, wieloletnią partnerkę i wspólniczkę Jeffreya Epsteina. Miała pomagać mu w wykorzystywaniu seksualnym nieletnich dziewcząt. Nie przyznaje się do winy, a internauci dokonali szokującego odkrycia – może mieć ona związek z zaginięciem Madeleine McCain i morderstwem JonBenét Ramsey – uczestniczki konkursów piękności dla dzieci.

Madeleine McCann nie żyje? Niemiecki prokurator ma DOWODY

Ghislaine Maxwell i Madeleine McCain

Ghislaine Maxwell została aresztowana 2. lipca. Miała rekrutować nieletnie dziewczyny dla Jeffreya Epsteina, który wykorzystywał je seksualnie. Multimilioner w zeszłym roku popełnił samobójstwo w więzieniu. Wnioskowano o jej zwolnienie z aresztu do czasu rozprawy, jednak sąd uchylił prośbę ze względu na to, że ma środki do tego, aby uciec.

W sieci pojawiły się porównania zdjęcia Ghislaine Maxwell do rysopisu jednego z podejrzanych o porwanie Madeleine McCain. Od tego czasu minęło 13 lat, a Esptein był już łączony ze sprawą.

https://twitter.com/theeraofjerra/status/1279446984491962368

.

Ghislaine Maxwell na zdjęciu obok JonBenét Ramsey

Co więcej, internauci dostrzegli kobietę bardzo podobną do Ghislaine Maxwell na zdjęciu zrobionym JonBenét Ramsey, uczestniczki dziecięcych konkursów piękności. W 1996 roku znaleziono ją zamordowaną w piwnicy domu rodzinnego, osiem godzin po zgłoszeniu jej zaginięcia. Sprawa do tej pory nie została wyjaśniona.

https://twitter.com/SangHeffa/status/1287474211959607296

Ta dziewczyna myślała, że jest zaginioną Madeleine McCann?

Myślicie, że mogła mieć związek ze śmiercią JonBenét Ramsey i Madeleine McCain?