Ona też zatęskniła za swoją suknią ślubną? (FOTO)

3-R1 3-R1

Kochamy białe sukienki, jednak niestety często niosą one ze sobą niebezpieczeństwo zostania posądzonym o bycie panną młodą. Głośno było o sukni Beyonce z rozdania nagród Grammy. Piosenkarka opuściła wizytę na ściance, ale na scenie pojawiła się w sukni ślubnej Inbal Dro. Jeśli ktoś może pozwolić sobie na taką stylizację, to właśnie królowa Beyonce.

Wczoraj wychodne miała żona Justina Timberlake’a, Jessica Biel (33 l.).

Aktorka wybrała się na obiad ze znajomymi. Z tej okazji założyła białą, koronkową sukienkę. Czy to jest właśnie ten moment, w którym Jess się przestylizowała?

Może gwiazda zaczyna tęsknić za wystawnymi imprezami i godzinami spędzonymi przed lustrem?

Zobaczcie: Zdjęcie na Instagramie Jessiki Biel rozczuliło internautów

&nbsp
Ona też zatęskniła za swoją suknią ślubną? (FOTO)

Ona też zatęskniła za swoją suknią ślubną? (FOTO)

Ona też zatęskniła za swoją suknią ślubną? (FOTO)

Ona też zatęskniła za swoją suknią ślubną? (FOTO)

Ona też zatęskniła za swoją suknią ślubną? (FOTO)

Ona też zatęskniła za swoją suknią ślubną? (FOTO)

   
16 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

oczywiście jej usta są o niebo lepsze niż kkylie Jenner ale i tan wygląda to mega dziwnie jak się ma górną wargę wększą od dolnej…

[b]gość, 17-02-16, 13:51 napisał(a):[/b]Z tylu pięknych kobiet które jt mógł miec wybrał takie byle co…według mnie Timberlake to byle co, nawet nie jestem pewna czy to facet,a ona jest śliczna i naturalna

Jest ciemno – wiec raczej była to kolacja. I wcale nie wyglada na zbyt wystrojona.

ładna ona, ładny on, niech im się wiedzie

Ma usta jak Irina shayk

[b]gość, 17-02-16, 16:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-02-16, 14:37 napisał(a):[/b]I to ma byc suknia slubna hahha to sie usmialamPoza tym ona miała różową.[/quote]I napewno jej suknia slubna nie byla taka skromna

[b]gość, 17-02-16, 14:37 napisał(a):[/b]I to ma byc suknia slubna hahha to sie usmialamPoza tym ona miała różową.

Moze na tych zdjęciach wyglada średnio, ale ogólnie to bardzo ładna kobieta.

[b]gość, 17-02-16, 13:51 napisał(a):[/b]Z tylu pięknych kobiet które jt mógł miec wybrał takie byle co…‘Byle co’? A kobieta to może też CZŁOWIEK, a nie tylko towar, co wmawia nam showbiznes, którego królową jest Kim Kardashian, kobieta-towar numer 1. I nie, nie jestem feministką. Po prostu nie rozumiem, jak można tak pisać o drugim człowieku. ‘Byle co?’ A czy uroda to już JEDYNA cecha pożądana w kobiecie? Może Timberlake ceni jej poczucie humoru, dobroć serca, inteligencję, zamiłowanie do sportu, wiedzę? Czy nie ma innych cech na świecie poza młodością, jędrnością i gotowością do seksu, które są ważne?

I to ma byc suknia slubna hahha to sie usmialam

[b]gość, 17-02-16, 14:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-02-16, 13:51 napisał(a):[/b]Z tylu pięknych kobiet które jt mógł miec wybrał takie byle co…‘Byle co’? A kobieta to może też CZŁOWIEK, a nie tylko towar, co wmawia nam showbiznes, którego królową jest Kim Kardashian, kobieta-towar numer 1. I nie, nie jestem feministką. Po prostu nie rozumiem, jak można tak pisać o drugim człowieku. ‘Byle co?’ A czy uroda to już JEDYNA cecha pożądana w kobiecie? Może Timberlake ceni jej poczucie humoru, dobroć serca, inteligencję, zamiłowanie do sportu, wiedzę? Czy nie ma innych cech na świecie poza młodością, jędrnością i gotowością do seksu, które są ważne?[/quote]popieram. Nie tylko uroda jest ważna, ale charakter! A poza tym Jessica ma to i to!:)

[b]gość, 17-02-16, 13:51 napisał(a):[/b]Z tylu pięknych kobiet które jt mógł miec wybrał takie byle co…A Justin to to co? Powinien dziękować na kolanach, że ma taką piękną i wspaniałą żonę! Jessica to jedna z najpiękniejszych kobiet, jaką w życiu widziałam!!!!!! Szkoda ją na Justina. Nie pisz, że to byle co!!!!!!!!!!!

wyglada pięknie, wy kozaczkowe bezguścia.

Z tylu pięknych kobiet które jt mógł miec wybrał takie byle co…

Elegancka sukienka? Bardzo fajna lekka sukienka gdyby założyła japonki spokojnie mogłaby w niej iść na plaze

Połączenie Chodakowskiej i Czartoryskiej