Rami Malek (37 l.) zasłynął z roli w filmie Bohemian Rhapsody i to właśnie rola w tym filmie zapewniła ma statuetkę na Oscarach 2019 w kategorii Najlepszy Aktor. Ten wieczór był pełen wrażeń. Aktor wygłosił poruszające przemówienie, a gdy schodził ze sceny… potknął się i upadł.

Rami Malek potwierdza związek z Lucy Boynton – poznali się na planie filmu

Myślę o tym, jakby zareagował mały Rami, gdyby powiedzieć mu, co wydarzy się w przyszłości. Walczył ze swoją tożsamością próbując ustalić, kim tak właściwie jest. Myślę, że dla każdego zmagającego się z takimi problemami zrobiliśmy film o geju i imigrancie, który żył własnym życiem.  Fakt, że dzisiaj świętuję jego postać oraz jego historię z wami jest dowodem na to, że tęsknimy za takimi historiami. Jestem synem imigrantów z Egiptu, a część mojej historii jest pisana teraz. Nie mógłbym być bardziej wdzięczny wam wszystkim, którzy we mnie wierzyliście – mówił artysta, który wcielił się w rolę Freddiego Mercury’ego.

Po odebraniu prestiżowej nagrody 37-latek stracił równowagę i upadł, a następnie została mu udzielona pomoc medyczna. Na szczęście nic się mu nie stało, z niewielkim opóźnieniem trafił na sesję zdjęciową na której nie było już śladu po upadku.

Niezręczna sytuacja z Nicole Kidman i Rami Malek na Złotych Globach (VIDEO)

Przygotowaliśmy nieznane fakty z życia aktora, o których nie mieliście pojęcia:

  1. Rami Malek ma egipskie korzenie. Urodził się 12 maja 1981 roku w Los Angeles.
  2. Chodził do prestiżowego liceum z Kristen Dunst i Rachel Bilson.
  3. Rami Malek ma brata bliźniaka – Samiego. Jest od niego starszy o cztery minuty. Nie raz w wywiadzie przyznawał, że łączy go silna więź z bratem. Sam pracuje w szkole jako nauczyciel. Oprócz tego ma starszą siostrę Yasminę, która jest lekarzem.
  4. Nie lubi mediów społecznościowych. Jego Instagram ogranicza się do kilku zdjęć, a jego aktywność jest mocno ograniczona.
  5. Aktor obecnie spotyka się z Lucy Boynton, wcielającą się w Mary Austin w filmie Bohemian Rhapsody. Para jest ze sobą od kwietnia.
91st Academy Awards - Oscars - Hollywood Inicia rodaje de la película Bohemian Rhapsody
2018 Governors Awards - Arrivals - Hollywood, California, U.S