Oscary 2020 – KREACJE gwiazd na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)
Za nami oscarowa gala, emocje związane ze stauetkami i piękny czerwony dywan. W tym roku na oscarowej gali królował minimalizm – gwiazdy postawiły na prostotę i klasykę. Było pięknie!
Scarlett Johansson z dekoltem do PĘPKA! Przyszła na galę z narzeczonym (ZDJĘCIA)
Oscary 2020 – suknie, fryzury i makijaże na czerwonym dywanie
Wśród gwiazd, które tej nocy zachwyciły, były Renee Zellweger w prostej, jasnej sukience opinającej jej sylwetkę i odsłaniającej ramię, Charlize Theron w szykownej kreacji z baskinką i wysokim rozcięciem, a także piękna Scarlett Johansson. Aktorka wystąpiła na oscarowej gali w metalicznej sukni o prostym kroju. Efektowna góra dodawała charakteru kreacji, dół podkreślał piękne kształty gwiazdy.
Renee Zellweger znika w oczach! Aktorka za ostro się odchudza (FOTO)
Wspaniale zaprezentowały się podczas Oscarów Margot Robbie i Penelope Cruz. Ta ostatnia wystąpiła w czarnej, drapowanej sukni ozdobionej perłami. Zobaczcie zdjęcia z czerwonego dywanu – która z kreacji podoba się Wam najbardziej?















Fot. Eric Gaillard / Reuters / Forum


scarlet i robbie najpiękniej
Penelope i Salma…jak one to robią?
Ta, parę gwiazd a jeszcze więcej rozgwiazd pokazaliście…. i jedną gimbazę
Choć jej nie lubię ale zjawiskowo prezentowała się Scarlett Johanson
Blac Chyna?? co ona tam robi?? co ona w życiu osiągneła że tam jest??
A gdzie Zawierucha i Oscar dla niego?
oprócz tych trzech ostatnich dziwadeł to reszta jest na miejscu Eilish ,Porter i Chyna nie powinni tam w ogóle być to jakaś kpina !
stosowałam prostą dietę opartą na nie podjadaniu wieczorami. Ostatni posiłek o 16. Do tego super suplement diety figurena i schudłam 12kg.
Billie Eilish jakie ma paznokcie… Jak myć się z takimi paznokciami.