Renee Zellweger (50 l.) cały świat pokochał za rolę szalonej romantyczki w kultowej już serii Bridget Jones. Pierwszym szokiem dla fanów była ogromna transformacja twarzy aktorki, jaką można było zobaczyć na przełomie lat. Renee w pewnym momencie przestała przypominać siebie z pierwszej serii opowieści o losach Bridget Jones. Jakiś czas temu na Netflixie został udostępniony nowy serial What If, w którym możemy oglądać odchudzoną i bardzo elegancką Zellweger w roli głównej.

Hugh Grantowi pokazano zdjęcie Renee Zellweger. Jego reakcja MIAŻDŻY!

Renee Zellweger znika w oczach! Aktorka za ostro się odchudza

Nie ma wątpliwości, że Renee Zellweger, która teraz  ma 50 lat, wygląda zupełnie inaczej niż wtedy, kiedy grała po raz pierwszy w Bridget Jones, czyli w 2001 roku, a nawet kiedy grała po raz drugi, czyli w 2004 roku. W trzeciej części kultowego filmu aktorka zaprezentowała już zupełnie nową twarz. Z jednej strony to normalne, że w takim odstępie czasu Renee się postarzała, ale chyba nikt nie wyklucza ingerencji chirurga plastycznego.

Renee zachwyciła fanów swoją transformacją w serialu What If. Gwiazda ostro wzięła się za odchudzanie, mimo że nigdy nie należała do osób grubych. Mail Online informuje, że Renee przestrzega diety Zone.

Dieta Zone jest podobna do innych popularnych diet, takich jak dieta ketonowa, ponieważ informuje, ile z każdej grupy odżywczych makroskładników należy zjeść. Jednak dieta ta jest wyższa w węglowodany niż dieta ketonowa, z podziałem na 40 procent węglowodanów, 30 procent białka i 30 procent tłuszczu. Twórca diety, dr Barry Sears, twierdził, że stworzył dietę po zauważeniu w jego rodzinie szeregu wczesnych zgonów związanych z zawałami serca. Metamorfoza Zellweger na początku wyglądała imponująco jednak teraz aktorka wygląda na wymęczoną i pozbawioną sił. 

Tego dnia fotoreporterzy przyłapali aktorkę w dosyć swobodnej stylizacji. Renee miała na sobie sportowe buty, legginsy, szarą koszulkę a na głowę ubrała czapkę z daszkiem. Uwagę przykuła jednak niesamowicie szczupła sylwetka Zellweger. Fani od razu zaczęli się niepokoić i pisać, że aktorka powinna przestać się odchudzać, bo wygląda niezdrowo.

Renee Zellweger

Jak myślicie, Renee Zellweger powinna już przestać się odchudzać?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Renee Zellweger bez makijażu; widok, który boli (FOTO)

Jak Renee Zellweger reaguje na plotki o swoim wyglądzie?

Renee Zellweger zmieniła twarz dla pieniędzy?

Sonda

poll-violet

Co sądzisz o kreacji Renee Zellweger?