Oskary 2010 od kulinarnej strony (FOTO)
| Oskary to nie tylko statuetki – to również wielki, uroczysty bankiet, na którym popisują się mistrzowie kulinarnych wyczynów.
O tym, czym raczyć się będą gwiazdy, organizatorzy decydują kilka tygodni wcześniej. Niedawno zorganizowano pokaz tego, co zostanie podane. Aranżacja, smak i wygląd potraw też musi mieć próbę generalną. Zobaczcie, jak to wszystko wygląda: |
Jedzenie zostanie podane na szklanych talerzach.
Nawet kelnerzy i kelnerki wystąpią w specjalnie zaprojektowanych na tę okazję strojach. Wszystko jest utrzymane w kolorach złota i ciemnego niebieskiego.
gość, 08-03-10, 10:48 napisał(a):gość, 07-03-10, 16:43 napisał(a):kaszanki im dać i wszyscy by równo wpie***lali…kaszanka jest pyszna kocham kaszankę ja wcale nie twierdzę że kaszanka jest niedobra, wręcz przeciwnie i też lubie ale po co takie wymyślne dania…w dupach się przewraca. Ludzie w Afryce z głodu umierają!!! Kaszanka byłaby w sam raz, nie zdziwiłabym się gdyby się na nią rzucili:)
super…surowe meiso z chwastem czy tam nie wiem czym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość, 07-03-10, 16:43 napisał(a):kaszanki im dać i wszyscy by równo wpie***lali…kaszanka jest pyszna kocham kaszankę
Jak sie potem ma aktorom we łbach nie przewracać jak wszyscy głupieją żeby im dogodzić gdzie powrót do rzeczywistości?Nie ma co
te ostatnie jajka jakies mało apetyczne
kaszanki im dać i wszyscy by równo wpie***lali…
te ostatnie to meat balls takie cos jak u nas sznycle w renaissance hotel malmo takie serwujemy
gość, 06-03-10, 17:45 napisał(a):Ok, rozumiem szampan, kolorowe drinki, napoje etc. ale po co żarcie? Szykujecie się kilka godzin by jak najladniej wyglądać, a później siadacie do stołu i jecie? Tak po prostu? A jak Ci coś “chlapnie”? 😛 Zresztą jak coś zjesz, a później się uśmiechniesz to widać. To dobra – moje zdanie :).Cała ceremonia oskarów trwa około 8 godzin. Więc jak chcesz ludzi takich głodnych wypuścić do samych drinków?
mam takie talerze w domu 😉
Najlepsze z tego to szampan i kwiaty.
tylko zeby tam nie potruli wszystkich xD
gość, 06-03-10, 17:45 napisał(a):Ok, rozumiem szampan, kolorowe drinki, napoje etc. ale po co żarcie? Szykujecie się kilka godzin by jak najladniej wyglądać, a później siadacie do stołu i jecie? Tak po prostu? A jak Ci coś “chlapnie”? 😛 Zresztą jak coś zjesz, a później się uśmiechniesz to widać. To dobra – moje zdanie :).Dawno nie czytałam bardziej głupiego komentarza :]
Haylin06-03-10, 12:04, Ocena: 0 +/- cytuj | zobacz moje komentarze i profilPokaż komentarzNie wiem jak to smakuje,ale wygląda bosko 😀 Na odwrót .
swietne te szklane talerze
ale to ostatnie troche mnie brzydzi
Ok, rozumiem szampan, kolorowe drinki, napoje etc. ale po co żarcie? Szykujecie się kilka godzin by jak najladniej wyglądać, a później siadacie do stołu i jecie? Tak po prostu? A jak Ci coś “chlapnie”? 😛 Zresztą jak coś zjesz, a później się uśmiechniesz to widać. To dobra – moje zdanie :).
gość, 06-03-10, 12:34 napisał(a):Wygląda bosko ! i pewnie tak smakuje..:)Bosko? Wędzony/surowy łosoś w kwiatachPrzegryzka łososiowa z kawioremZwyczajne kulki z mięsem przyklejone pasztetemI jakieś szampanyjuż rozumiem czemu te gwiazdy są takie chude… Idzie zaawansowanego jadłowstrętu dostać. xD
“szlachta” pff…
I kto to będzie jadł ??
talerze powinny być z porcelany
trytyty06-03-10, 14:15, Ocena: 0 +/- cytuj | zobacz moje komentarze i profilPokaż komentarzgość, 06-03-10, 12:34 napisał(a):Wygląda bosko ! i pewnie tak smakuje..:)Bosko? Wędzony/surowy łosoś w kwiatachPrzegryzka łososiowa z kawioremZwyczajne kulki z mięsem przyklejone pasztetemI jakieś szampanyjuż rozumiem czemu te gwiazdy są takie chude… Idzie zaawansowanego jadłowstrętu dostać. xD dokladnie trytyty;p
Ładnie to wygląda.
Nie interesuje mnie co będą jedli. Chcę wiedzieć czy będzie transmisja z rozdania Oskarów, a jeżeli nie to dlaczego.
talerz* mi umknął w poprzedniej wypowiedzi 😀
gość, 06-03-10, 13:18 napisał(a):Nie interesuje mnie co będą jedli. Chcę wiedzieć czy będzie transmisja z rozdania Oskarów, a jeżeli nie to dlaczego.na canal plus.a o której to nie wiem 😛
zajebiście
takie mam wrażenie że mało swobody przy stołach będzie bo strasznie blisko jeden obok drugiego ułożony ;> ale reszta wygląda super
Wystrój stołu jest przepiękny. Przezroczysta zastawa, serweta, sztućce, serwetki…przepiękne.
nie podoba mi sie zastawa …
gość, 06-03-10, 11:16 napisał(a):meatballsy nie sa za wykwitne:P hehe losos w kwiatkach?? blee i te talerze tez takie sobie:P bo ty pewnie jesz w złotych talerzach wysadzanymi diamentami.jesteś następnym dzieckiem, które nie moze znieść, że ktoś ma lepiej niż on sam.
Nie wiem jak to smakuje,ale wygląda bosko 😀
zarąbiste te szklane talerze
meatballsy nie sa za wykwitne:P hehe losos w kwiatkach?? blee i te talerze tez takie sobie:P
wooow też bym chciała znaleźć się w takim towarzystwie i zajadać takie pyszności, pięknie to wszystko wygląda
Ładne ubrania,szklane talerze super wyglądają
ooo jedno spadlo
Wygląda bosko ! i pewnie tak smakuje..:)
nie wyglada zbyt apetycznie, bleh
Coś wspaniałego. Takie przyjęcia to raj dla oka i podniebienia. Trzymam kciuki za Penelope Cruz, chociaż w zeszłym roku dostała już Oscara za drugoplanowa rolę, więc powtórka jest mało prawdopodobna.
gdyby te wszystkie dania byly wegetarianskie i gdyby mnie tam wpuscili wystarczyloby 15 minut i nawet nie mieliby co zbierac hehe;)
piękne, poezja smaków
jak ułozona zastawa wes tu sie obsłuz porazka
jak to wszystko ladnie wyglada
losoś w kwiatkach? hmmm
gość, 06-03-10, 10:44 napisał(a):to ostatnie jest oblesne, co to jądra? bleeeeeeee“kanapeczki” z mięsem mielonym, pomidorem tudzież ogórkiem zdaje się.I nie wiem jakim cudem przypomina Ci to jądra.
to ostatnie jest oblesne, co to jądra? bleeeeeeee
dobre przekąski mniam 😀
ahh pozazdroscic tylko mozna;)
To moze powiedzcie, kogo typujecie na zwyciezce/ow?
Widok tych “frykasów” nie zapiera dechu. Jakiś łosoś w zielsku… nic specjalnego ;P