W poniedziałek 21 czerwca marka Aperol otworzyła letni sezon towarzyski. Celebracja w duchu Together We Joy odbyła się na dachu Góralskiego Browaru w Zakopanem.

Długie letnie wieczory, spotkania ze znajomymi, świetna muzyka i kultowe drinki Aperol Spritz w gronie znajomych. Czekaliśmy na te chwile wiele miesięcy! Tego wszystkiego mogli również  doświadczyć goście imprezy marki Aperol na dachu Góralskiego Browaru w pierwszy dzień lata, w samym sercu Zakopanego z panoramicznym widokiem na Tatry oraz w towarzystwie drinków Aperol Spritz. O oprawę muzyczną zadbał wyjątkowy duet – DJka LuLu Malina wspólnie z wokalistą Buslavem. Wydarzenie było doskonałym pretekstem do poznania kultury aperitivo – włoskiej tradycji, która opiera się na celebracji chwil przy lekkich przekąskach w gronie znajomych i w niepowtarzalnej atmosferze.

Together We Joy: impreza na początek lata z marką Aperol

Wśród gości nie zabrakło osób, którym bliska jest kultura słonecznej Italii, m.in.: Sonia Bohosiewicz, Ofelia Krefft, Staszek Karpiel-Bułecka, Kasia Sawczuk, Ula Dębska, Osi Ugonoh, David Gaboriaud, Andrzej Wrona i Magda Steczkowska.

aperol

Aperol to kultowy, włoski produkt. Jego receptura jest niezmienna od samego początku produkcji, czyli od 1919 roku. Słynny aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku jest połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Najczęściej serwuje się go w połączeniu z Gancia Prosecoo, wodą gazowaną i plastrem pomarańczy, pod postacią koktajlu Aperol Spritz. To idealny drink na nieformalne spotkanie, rozpoczęcie przyjęcia czy po prostu jako miły przerywnik dnia.

Urok letnich chwil z drinkiem Aperol Spritz nie jest zarezerwowany jedynie dla gwiazd na ekskluzywnych eventach. Możecie ich doświadczyć nie tylko na specjalnych wydarzeniach, ale również w ogródkach marki w całej Polsce oraz strefach koncertowych.