Nie można ukryć, że Renata Kaczoruk jest jedną z najbardziej krytykowanych uczestniczek programu Azja Express.

Zobacz też: Rozenek wściekła na Kaczoruk w najnowszym odcinku Azja Express!

Jej ostatnie zachowanie wobec partnerki z programu – Weroniki Budziło – nie spodobało się widzom na tyle, że modelka musiała napisać w ten sprawie oświadczenie.

Celebrytka nie ukrywa w nim swojego żalu do Telewizji TVN za pokazanie jej w bardzo negatywnym świetle.

Jak sama stwierdziła „doskonale rozumie internautów”, ponieważ według niej materiał jest tak zmontowany, aby pokazać ją z jak najgorszej strony.

Partnerka Kuby Wojewódzkiego napisała na swoim Instagramie i Facebooku, że:

Nie dziwią mnie i nie pozostają mi obojętne Wasze reakcje. Też nie polubiłabym Siebie, gdybym wierzyła, że jestem taka jak w mozolnie zmontowanych 2 minutach wąsko wycinanych, pojedynczych fragmentach (!!) zdań… i zestawionych z nimi obrazów twarzy i akcji… wyciętych z 15h materiału…Nie było mi miło to oglądać. Byłam bardzo zaskoczona tą postacią na ekranie, ba, nie rozpoznałam jej i nie polubiłam. Drażniła mnie jej komiksowa, programowa jednowymiarowość.

Zobacz też: Renata Kaczoruk ofiarą wielkiego hejtu po 2. odcinku Azja Express

Twierdzi przy tym, że choć rozumie konwencje programu, to nie przykro jej, że nie pokazali pozytywnych aspektów jej osoby:

Każdy ma wachlarz różnych zachowań – kamera rejestruje je wszystkie, ALE montażysta wybiera i zestawia ze sobą te, które składają się na założony obraz osoby – czasem krzywdząco. Ale to nie reportaż. To telewizyjne show. Sprzedajemy wyraziste emocje, konflikty… Serdeczne żarty, gdy napięcie spada nikogo nie interesują.

Oświadczenie zakończyła tymi słowami:

Więc oglądając odcinek Azja Express też oceniałam jego bohaterów z wygodnej kanapy przed telewizorem.. ale pamiętając jak powstawał ten materiał. Pamiętając wyczerpujące dni pełne stresujących, trudnych sytuacji, ale też pogodne chwile.

Zobacz też: Wpadka Renaty Kaczoruk? Sukienka super, ale te buty…

I dalej:

Dlatego zazdroszcze Wam, że nie jesteście po naszej stronie i możecie sobie pozwolić na beztroskie oceny 😋 Enjoy‼#️ItsShowtime!🙈🙈

Internauci nie ukrywają, że:

Za nami dopiero 2 odcinki a juz takie emocje.Decydujac sie na udzial w takim programie trzeba miec ” twarda dupe” Glowa do gory…hejt staje sie nieodlacznym elementem ” sieciowania” Nie musisz sie z niczego tlumaczyc:-*

Jesteś najlepsza i kibicuje tobie 😘

Na zarzut, że choć sama zarzuca manipulacje stacji TVN, a wrzuca rozczulające zdjęcie z dziećmi, odpowiedziała:

zdj to jedna z tych zwyczajnych syt, ktorej w montażu nie ujęto. Trudno ja skleić z potworkiem, którego kreujemy🙈🙈📺📺

Ponadto stwierdziła, że:

mialam wrazenie, ze chodzi o pokonywanie swoich granic. I owszem, ale nie tych ktorych sie spodziewalam 😂😂 niedoswiadczony w tv ma podwojnie przechlapane;) a nowej twarzy , ktorej reakcje i zachowania nie sa powszechnie znane z wcześniejszych materiałów mozna przykleić WSZYSTKO😈😈😈💣💣 (pisownia oryginalna – przyp. red.)

Zobacz też: Po tym wyznaniu Renaty Kaczoruk zastanawiamy się jak to możliwe, że…

Co sądzicie o jej tłumaczeniu? Czy rzeczywiście widzowie powinni mieć dystans do scen pokazanych w programie?

Its Showtime! 👻💣💥💥 Drodzy rozczarowani moim wizerunkiem w programie Azja Express.. Niedawny komentarz Przemka Salety zachęcił mnie do napisania do Was paru zdań… Nie dziwią mnie i nie pozostają mi obojętne Wasze reakcje. Też nie polubiłabym Siebie, gdybym wierzyła, że jestem taka jak w mozolnie zmontowanych 2 minutach wąsko wycinanych, pojedyńczych fragmentach (!!) zdań… i zestawionych z nimi obrazów twarzy i akcji… wyciętych z 15h materiału… 😳😳Nie było mi miło to oglądać. Byłam bardzo zaskoczona tą postacią na ekranie, ba, nie rozpoznałam jej i nie polubiłam. Drażniła mnie jej komiksowa, programowa jednowymiarowość. To na pewno w jakimś stopniu bywam Ja. Każdy ma wachlarz różnych zachowań- kamera rejestruje je wszystkie, ALE montażysta wybiera i zestawia ze sobą te, które składają się na założony obraz osoby- czasem krzywdząco. Ale to nie reportaż. To telewizyjne szoł😈😈Sprzedajemy wyraziste emocje , konflikty… Serdeczne żarty, gdy napięcie spada nikogo nie interesują. 💤😴 Więc oglądając odcinek Azja Express też oceniałam jego bohaterów z wygodnej kanapy przed telewizorem.. ale pamiętając jak powstawał ten materiał. Pamiętając wyczerpujące dni pełne stresujących, trudnych sytuacji, ale też pogodne chwile. Dlatego zazdroszcze Wam, że nie jesteście po naszej stronie i możecie sobie pozwolić na beztroskie oceny 😋 Enjoy‼#️ItsShowtime!🙈🙈 #azjaexpress

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Renata Kaczoruk (@renul_ka)

Oświadczenie Renaty Kaczoruk uderza w twórców Azja Express

Oświadczenie Renaty Kaczoruk uderza w twórców Azja Express

Oświadczenie Renaty Kaczoruk uderza w twórców Azja Express

Oświadczenie Renaty Kaczoruk uderza w twórców Azja Express