Księżna Kate ponoć lubi sama przyrządzać posiłki dla rodziny – nie wysługuje za każdym razem kucharzem rodziny królewskiej. Kiedyś nawet książę William zażartował z jej kuchni, mówiąc, że przez jej gotowanie jest „taki szczupły”. Jakie posiłki przygotowuje dla niego i dla całej rodziny?

Koniec CIOTKOWATYCH sukienek – już niedługo zobaczymy księżną Kate w nowej odsłonie

Co gotuje księżna Kate?

Kiedy księżna Kate odwiedziła Ivy Learning Trust, rozmawiała z dyrektorem Matthew Kleiner-Mann, który zdradził kilka szczegółów na temat gotowania w rodzinie królewskiej.

Mówiła nam, jak bardzo jej dzieci uwielbiają gotować i jak dla niej gotują. Pewnego dnia zrobili makaron z serem.  Robią sałatki i inne posiłki. Jedzenie jest dla niej ważne i rozumie związki między zdrowiem psychicznym a ćwiczeniami fizycznymi.

Jak wyglądają posiłki, które gotuje Kate?

Przykładowo na śniadanie przygotowuje smoothie zawierające spirulinę, jarmuż, matchę, szpinak, kolendrę i jagody. Na lunch jedzą głównie sałatki i owoce. Najważniejsza jest kolacja. Ponoć ulubionym daniem Williama jest pieczony kurczak. Oprócz tego robią nawet własne kiełbaski. Daniem popisowym Kate jest curry, robi także świetne zupy.

Skusilibyście się na dania z menu księżnej Kate?

ZOBACZ TAKŻE:

Księżna Kate NIE powinna tego zakładać na chrzest Archiego. DOPIEKŁA księżnej Meghan

Ekspert przeanalizował MOWĘ ciała Meghan i Kate – nie jest dobrze

Księżna Kate o czwartym dziecku – komentując plotki wbiła SZPILĘ Williamowi

Tusk Conservation Awards in London The Duchess Of Cambridge Visits Schools In Support Of Children's Mental Health
księżna Kate