Zaskakujące plotki dotarły do nas z Hollywood. Ben Affleck, który wcielił się w rolę Batmana, może niedługo pożegnać się ze swoją rolą.

Zobacz też: Christian Bale zazdrosny o rolę Batmana

Otóż jak donosi Hollywood Reporter, Warner Bros jest zmęczone ekscesami alkoholowymi słynnego aktora oraz jego spadkiem formy. Producenci chcą się rozstać z nim „w zgodzie”, o czym mają świadczyć pierwsze przymiarki do szukania nowej twarzy.

Co ciekawe reżyser filmu Matt Reeves oraz Toby Emmerich, twierdzili ostatnio, że Affleck dalej jest Brucem Waynem i nic się pod tym kątem nie zmienia. Jest jednak jedno wielkie „ale…”.

Wiele wskazuje na to, że Liga Sprawiedliwości, która obecnie wchodzi do kin, będzie ostatnią produkcją, w której zobaczymy Afflecka w roli Batmana. Wszystko dlatego, że w przyszłych filmach zobaczymy jego „następcę”.

Byłoby to zgodne z komiksami, ponieważ w historii pojawiają się Dick Grayson, któremu pomagał Damian Wayne. Czy taki zabieg zobaczymy w przyszłej trylogii Mrocznego Rycerza?

Zobacz też: Wrogowie Batmana

Czas pokaże, choć jedno jest pewne: decyzja o wyborze Afflecka do tej roli, była jedną z najbardziej kontrowersyjnych w historii Warner Bros.

Oto NAJGORSZA wiadomość dla Bena Afflecka!

Oto NAJGORSZA wiadomość dla Bena Afflecka!

Oto NAJGORSZA wiadomość dla Bena Afflecka!