Ben Affleck (47 l.) od jakiegoś czasu jest związany z kubańską aktorką Aną de Armas (32 l.), którą poznał na planie filmu „Deep water”. Para, którą dzieli spora różnica wieku, spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka? Jedna z zagranicznych gazet ma dowody na to, że tak właśnie jest.

Ben Affleck i Ana de Armas mają taką samą biżuterię. To na znak wielkiej miłości?

Ben Affleck i Ana de Armas zostaną rodzicami?

Ben i Ana w błyskawicznym tempie stali się parą, która budzi ogromne zainteresowanie mediów, a paparazzi niemal nie odstępują ich na krok. O parze znów zrobiło się niezwykle głośno w zagranicznych mediach. Tamtejsze portale plotkarskie i tabloidy twierdzą, że Ana jest w ciąży z Benem.

Skąd takie wnioski? Ponoć aktorka w ostatnim czasie nieco się zaokrągliła, a podczas jednego ze spacerów miała gładzić się po brzuchu. Informatorzy twierdzą, że Ana bardzo chciałaby zostać matką, więc gdyby była w ciąży, nie byłoby to nic zaskakującego.

Ben Affleck całuje na plaży młodszą o 16 lat Anę de Armas (ZDJĘCIA)

Ana bardzo chce być mamą i zrobi wszystko, by zajść w ciążę. Wygląda na to, że działa szybciej, niż mogło się wydawać” – mówi informator gazety „Woman’s Day”.

Informacja o ciąży mogłaby nie spodobać się Jennifer Garner, która ponoć nie przepada za nową wybranką byłego męża. Ten jednak nie da powiedzieć złego słowa na swoją nową kobietę.

Ben Affleck – dzieci

Gdyby informacje okazały się prawdziwe, Ben Affleck zostałby ojcem po raz czwarty. Aktor przez 13 lat był w związku małżeńskim z Jennifer Garner. Para doczekała się trójki dzieci – Violet (14 l.), Seraphini (11 l.) i Samuela (8 l.).

ZOBACZ TEŻ:

Ben Affleck SZCZERZE o relacji z Jennifer Lopez

Ben Affleck przedstawił dzieciom swoją dziewczynę, Anę de Armas (ZDJĘCIA)

Ben Affleck: Najbardziej ŻAŁUJĘ ROZWODU z Jennifer Garner

Ben Affleck i Ana de Armas na spacerze z psami

Ana de Armas, Ben Affleck/fot. Forum

Ben Affleck i Ana de Armas na spacerze

Ben Affleck, Ana de Armas/fot. Forum

Ben Affleck i Ana de Armas na spacerze z psami

Ben Affleck i Ana de Armas/fot. Forum