Wywiady u Howarda Sterna powodują, że gwiazdy ujawniają naprawdę dużo! Tak stało się również w przypadku Bena Afflecka, który ujawnił kulisy swojego rozwodu z Jennifer Garner. Jego wyznanie jest naprawdę mocne – aktor stwierdził, że gdyby nie rozstanie nigdy by nie wytrzeźwiał.

„Czułem się uwięziony”.

Ben Affleck związał się z Jennifer Garner tuż po hucznym rozstaniu z Jenniferm Lopez. Para pobrała się w 2004 roku i doczekała się trójki potomstwa. O problemach w ich związku mówiło się już w 2015 roku, wkrótce potem para ogłosiła separacje. Ostatecznie rozwiedli się w 2018 roku.

Ben Affleck: Najbardziej ŻAŁUJĘ ROZWODU z Jennifer Garner

Warto zauważyć, że w tym czasie małżonkowie wypowiadali się o sobie bardzo ciepło w wywiadach i wielokrotnie podkreślali jak ważni byli dla siebie. Co prawda, Jennifer dawała sygnały, że to zachowanie Bena jest przyczyną rozpadu ich związku, jednak nigdy nie powiedziała wprost o co tak naprawdę chodziło.

Ben Affleck kłóci się z byłą? Spotkali się pod szkołą ich dzieci (ZDJĘCIA)

Najnowszy wywiad Bena w „Howard Stern Show” rzuca nowe światło na ich związek. Affleck twierdzi, że „czuł się uwięziony w tym związku i dlatego zaczął pić”.

Jennifer Garner i Ben Affleck wrócili do siebie. Oficjalnie

„Pomyślałem:„ Nie mogę odejść z powodu moich dzieci, ale nie jestem szczęśliwy, co mam zrobić?” I to, co robiłem, to wypijałem butelkę szkockiej i zasypiałem na kanapie, co okazało się nie być dobrym rozwiązaniem” – wyjaśnił, dodając, że w końcu zdali sobie sprawę, że nie chcą, aby ich związek „był modelem”. które nasze dzieci widzą w małżeństwie”.

Ben stwierdził także, że on i Jennifer zrobili wszystko by naprawić ich związek, ale to nie przyniosło żadnych rezultatów.

Staliśmy się sobie obcy. Nasz związek nie działał. Staraliśmy się dla naszych pociech. Naprawdę. Wiem, że (Jennifer) jest dobrą matką i mam nadzieję, że ona myśli o mnie w podobny sposób. Musiałem wytrzeźwieć, by ją docenić.

Jennifer Garner wciąż myśli o Benie Afflecku! Zdradziła, jakie ma marzenie

Wyznał także, że obawiał się wchodzić ponownie w związek z J.Lo, bo nie chciał „krzywdzić dzieci”. Ostatecznie uznał, że bardziej krzywdzące było pozostawanie w „niedziałającym małżeństwie”.

 

 

 

Brentwood, CA – *EXCLUSIVE* Ex’s Ben Affleck and Jennifer Garner have a tense conversation outside her house. The former husband and wife drove away on Ben’s Range Rover with Jen on the driver’s seat while unhappy Ben hopped in on the passenger’s seat.
BACKGRID USA 29 NOVEMBER 2019, Image: 485588468, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

garner-aflleck-pt-02

garner-aflleck-pt-05