Oto pierwsza ustawka Reigna! (FOTO)
Od momentu niepojawienia się na świecie Reigna, w jego rodzinie sporo się zmieniło. Przede wszystkim jego rodzice postanowili się rozstać. Większość mediów podaje, że zawinił on, Scott Disick (31 l.). Są dowody w postaci zdjęć Lorda obejmującego swoją byłą dziewczynę, Chloe Bartoli.
Jednak w zeszłym tygodniu, jeden tabloidów opublikował wiadomości, jakoby winną rozpadu własnego związku była Koutrney Kardashian (37 l.). Niestety, na poparcie wysuniętej przez siebie tezy, tabloid nie ma żadnych dowodów, a informacje, które opublikował niektórym wydają się być australne.
Co takiego można było przeczytać w bulwarowej prasie? Kourtney podobno zdradziła swojego lubego, a owocem jej skoku w bok jest właśnie jej najmłodszy syn, Reign.
Zostawmy teraz plotki i skupmy się na ślicznych zdjęciach, na które z paparazzi na lotnisku umówiła się celebrytka. To pierwsza ustawka jej najmłodszego syna.
Słodziak?



[b]gość, 15-09-15, 03:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 23:15 napisał(a):[/b]Strasznie prostackie imię. Coś jak u nas Brajanek.Brian śliczne,męskie imię!!!!!widać że masz zero gustu jak imie Brian uwarzasz za prostackie….wspólczuje[/quote]uwaszasz?? co za tępak-.- widać, że odezwała się typowa Karyna z Brajankiem, Nikolką, Vaneską i Dżesiką u boku
No przeciez jest napisane “czy podreczniki tyle kosztuja”?! Zalosne. Czytaj sama zew zrozumiemiem. I popieram komemtarz o zarabianiu, moj maz tez zajebiscie zarabia, a ja nie musze pracowac, i nie jestem gruba locha tylko zadbana kobieta, ktora wychowuje dziecko i dba o meza. I oboje jestesmy szczesliwi, kochamy sie od 8lat,a nie zremy sie o kase itp. Zawilosc ludzka nie zna granic. Nie umiesz sb w zyciu poradzic to twoj problem. Nie kazda kobieta musi zasuwac jak wol zeby dogodnie zyc bo sa jeszcze faceci, ktorzy utrzaja zone, dziecko i ciesza sie pelna zycia. Pracujesz? Super. Urodzisz, pojdziesz na macierzynski i bedziesz ciagla od panstwa, ciekawe jak bedziesz wygladac 😉 albo dziecko do zlobka i matki brak bo przeciez musi zarabiac 😮 zalosne.
Strasznie prostackie imię. Coś jak u nas Brajanek.
Tylko patologia i wieś nazywa dzieci obcymi imionami brian Alan nicola hahahahan żenada
reign wygląda jak dzieciak z south park 😀 fajny maluch
[b]gość, 14-09-15, 22:27 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 17:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 17:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 13:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 12:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 11:53 napisał(a):[/b]Ale wy jestescie glupu,sliczny maluch i sliczna dziewczyna,pewnie sami iroda nie grzeszycie i zal dupke sciskaA ty musisz być strasznie brzydka i zniszczona ciążami, pewnie tłuste włosy, siedzisz w domu, zmieniasz pieluchy, mężuś na ciebie pracuje bo ciebie nie stać intelektualnie na podjęcie żadnej sensownej pracy. Zauważyłam, że głównie takie kobiety strasznie podniecają się innymi matkami i ich dziećmi, bo oczekują w zamian takich samych zachwytów i pochwał.[/quote]Zajmij że się swoim życiem, chcesz to pracuj na siebie nie chcesz to nie pracuj, ale co Ci to przeszkadza że kobieta zostaje w domu zajmuje się dzieckiem a mężczyzna pracuje[/quote]Uuuuu, chyba jakaś utrzymanka poczuła się dotknięta. Powiem ci co o tym myślę. Siedzą takie grube lochy w domach, do pracy im się nie chce pójść, narzekają takie stare rozklapiochy, że pieniędzy im mało, że w tej Polsce tak chu*owo, że pieluchy czy podręczniki tyle kosztują, ale do roboty nie pójdą. Po to jest macierzyński, żeby z niego przez rok sobie skorzystać ale nie żeby latami siedzieć w domu. Psioczycie na tych Syryjczyków a takie krowy rozpłodowe wcale nie są od muzułmańskich uchodźców mniej leniwe. Poza tym który szanujący się mężczyzna chce o swojej kobiecie powiedzieć “gospodyni domowa na pełen etat”? Żenada!!! Ale masz rację, każdy robi co chce.[/quote]Dokładnie. Utrzymanki są takim samym bydłem co ci uchodźcy[/quote]Podręczniki drogie? Może jak zarabiasz 1300 zl ale jak masz faceta ktory ci do domu przynosi 10 kola to drogie nie są:)[/quote]A kto tu mówi, że podręczniki są drogie? Naucz się czytać ze zrozumieniem,a nie próbujesz zabłysnąć.
[b]gość, 14-09-15, 17:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 17:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 13:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 12:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 11:53 napisał(a):[/b]Ale wy jestescie glupu,sliczny maluch i sliczna dziewczyna,pewnie sami iroda nie grzeszycie i zal dupke sciskaA ty musisz być strasznie brzydka i zniszczona ciążami, pewnie tłuste włosy, siedzisz w domu, zmieniasz pieluchy, mężuś na ciebie pracuje bo ciebie nie stać intelektualnie na podjęcie żadnej sensownej pracy. Zauważyłam, że głównie takie kobiety strasznie podniecają się innymi matkami i ich dziećmi, bo oczekują w zamian takich samych zachwytów i pochwał.[/quote]Zajmij że się swoim życiem, chcesz to pracuj na siebie nie chcesz to nie pracuj, ale co Ci to przeszkadza że kobieta zostaje w domu zajmuje się dzieckiem a mężczyzna pracuje[/quote]Uuuuu, chyba jakaś utrzymanka poczuła się dotknięta. Powiem ci co o tym myślę. Siedzą takie grube lochy w domach, do pracy im się nie chce pójść, narzekają takie stare rozklapiochy, że pieniędzy im mało, że w tej Polsce tak chu*owo, że pieluchy czy podręczniki tyle kosztują, ale do roboty nie pójdą. Po to jest macierzyński, żeby z niego przez rok sobie skorzystać ale nie żeby latami siedzieć w domu. Psioczycie na tych Syryjczyków a takie krowy rozpłodowe wcale nie są od muzułmańskich uchodźców mniej leniwe. Poza tym który szanujący się mężczyzna chce o swojej kobiecie powiedzieć “gospodyni domowa na pełen etat”? Żenada!!! Ale masz rację, każdy robi co chce.[/quote]Dokładnie. Utrzymanki są takim samym bydłem co ci uchodźcy[/quote]Podręczniki drogie? Może jak zarabiasz 1300 zl ale jak masz faceta ktory ci do domu przynosi 10 kola to drogie nie są:)
BraJan , roksana, pamela, nikola , victoria i moja ulubiona vanesska
[b]gość, 14-09-15, 23:15 napisał(a):[/b]Strasznie prostackie imię. Coś jak u nas Brajanek.Brian śliczne,męskie imię!!!!!widać że masz zero gustu jak imie Brian uwarzasz za prostackie….wspólczuje
[b]gość, 15-09-15, 03:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 23:15 napisał(a):[/b]Strasznie prostackie imię. Coś jak u nas Brajanek.Brian śliczne,męskie imię!!!!!widać że masz zero gustu jak imie Brian uwarzasz za prostackie….wspólczuje[/quote]No może w Ameryce uchodzi za piękne imię. Mam kilka koleżanek,które mają synów Brajanków,żadna z nich nue skończyła nawet liceum. XD
Przystojniaczek
piekny maluszek
W końcu trafiło sie jej za trzecim razem jakieś ładniejsze dziecko. Gratulacje
[b]gość, 14-09-15, 11:47 napisał(a):[/b]gęba meksykańskiej wieśniaczki albo ormiańskiej rolniczkiDokładnie!!!!!!
[b]gość, 14-09-15, 17:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 17:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 13:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 12:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 11:53 napisał(a):[/b]Ale wy jestescie glupu,sliczny maluch i sliczna dziewczyna,pewnie sami iroda nie grzeszycie i zal dupke sciskaA ty musisz być strasznie brzydka i zniszczona ciążami, pewnie tłuste włosy, siedzisz w domu, zmieniasz pieluchy, mężuś na ciebie pracuje bo ciebie nie stać intelektualnie na podjęcie żadnej sensownej pracy. Zauważyłam, że głównie takie kobiety strasznie podniecają się innymi matkami i ich dziećmi, bo oczekują w zamian takich samych zachwytów i pochwał.[/quote]Zajmij że się swoim życiem, chcesz to pracuj na siebie nie chcesz to nie pracuj, ale co Ci to przeszkadza że kobieta zostaje w domu zajmuje się dzieckiem a mężczyzna pracuje[/quote]Uuuuu, chyba jakaś utrzymanka poczuła się dotknięta. Powiem ci co o tym myślę. Siedzą takie grube lochy w domach, do pracy im się nie chce pójść, narzekają takie stare rozklapiochy, że pieniędzy im mało, że w tej Polsce tak chu*owo, że pieluchy czy podręczniki tyle kosztują, ale do roboty nie pójdą. Po to jest macierzyński, żeby z niego przez rok sobie skorzystać ale nie żeby latami siedzieć w domu. Psioczycie na tych Syryjczyków a takie krowy rozpłodowe wcale nie są od muzułmańskich uchodźców mniej leniwe. Poza tym który szanujący się mężczyzna chce o swojej kobiecie powiedzieć “gospodyni domowa na pełen etat”? Żenada!!! Ale masz rację, każdy robi co chce.[/quote]Dokładnie. Utrzymanki są takim samym bydłem co ci uchodźcy[/quote]Chyba kogos boli cie ze nie wszystkie kobiety musza ciagle pracowac bo wystarcza to co zarabia facet… a ona moze poswiecic sie wychowaniu dziecka.
Zgadzam sie najladniejszy z rodzenstwa:) przypomina trochee dziecko beckhamow
Rety ile bledow w tym artykule, czy ktos sprawdza je przed opublikowaniem?
Może trochę w tym prawdy jest , bo mały rózni się od rodzeństwa .
NAJLADNIEJSZE DZIECKO Z CALEJ RODINY:)))BEDZIE PRZYSTOJNIAK
musze schudnąć 10kg
[b]gość, 14-09-15, 17:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 15:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 14:44 napisał(a):[/b]Pierwsze naprawdę ładne dziecko Kourt.wszystkie jej dzieci sa ladne i slodkie[/quote]Mam inne zdanie. Jak koleżanka wyżej – uważam, że ten chłopiec jest słodki a pozostała dwójka dzieci jest po prostu brzydka. Jessica Alba też ma brzydkie córki, w dodatku rude i niestety taki jest fakt.[/quote]Dokładnie. Alba piękna córki no, cóż…za parę lat się przekonamy.
[b]gość, 14-09-15, 17:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 13:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 12:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 11:53 napisał(a):[/b]Ale wy jestescie glupu,sliczny maluch i sliczna dziewczyna,pewnie sami iroda nie grzeszycie i zal dupke sciskaA ty musisz być strasznie brzydka i zniszczona ciążami, pewnie tłuste włosy, siedzisz w domu, zmieniasz pieluchy, mężuś na ciebie pracuje bo ciebie nie stać intelektualnie na podjęcie żadnej sensownej pracy. Zauważyłam, że głównie takie kobiety strasznie podniecają się innymi matkami i ich dziećmi, bo oczekują w zamian takich samych zachwytów i pochwał.[/quote]Zajmij że się swoim życiem, chcesz to pracuj na siebie nie chcesz to nie pracuj, ale co Ci to przeszkadza że kobieta zostaje w domu zajmuje się dzieckiem a mężczyzna pracuje[/quote]Uuuuu, chyba jakaś utrzymanka poczuła się dotknięta. Powiem ci co o tym myślę. Siedzą takie grube lochy w domach, do pracy im się nie chce pójść, narzekają takie stare rozklapiochy, że pieniędzy im mało, że w tej Polsce tak chu*owo, że pieluchy czy podręczniki tyle kosztują, ale do roboty nie pójdą. Po to jest macierzyński, żeby z niego przez rok sobie skorzystać ale nie żeby latami siedzieć w domu. Psioczycie na tych Syryjczyków a takie krowy rozpłodowe wcale nie są od muzułmańskich uchodźców mniej leniwe. Poza tym który szanujący się mężczyzna chce o swojej kobiecie powiedzieć “gospodyni domowa na pełen etat”? Żenada!!! Ale masz rację, każdy robi co chce.[/quote]Dokładnie. Utrzymanki są takim samym bydłem co ci uchodźcy
[b]gość, 14-09-15, 17:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 17:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 15:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 14:44 napisał(a):[/b]Pierwsze naprawdę ładne dziecko Kourt.wszystkie jej dzieci sa ladne i slodkie[/quote]Mam inne zdanie. Jak koleżanka wyżej – uważam, że ten chłopiec jest słodki a pozostała dwójka dzieci jest po prostu brzydka. Jessica Alba też ma brzydkie córki, w dodatku rude i niestety taki jest fakt.[/quote]Dokładnie. Alba piękna córki no, cóż…za parę lat się przekonamy.[/quote]Mlodsza corka Alby rzeczywiscie jest niezbyt ladna, ale dzieci Kourtney sa ladbe, zwlaszcza chlopcy…Penelopa troche brzydsza, fakt
Od razu widac ze to wykapany Scott!!!
Ma kobieta szczęście. Nie dość, ze jest chuda to jeszcze i niska, a do tego ma duży biust.
[b]gość, 14-09-15, 15:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 14:44 napisał(a):[/b]Pierwsze naprawdę ładne dziecko Kourt.wszystkie jej dzieci sa ladne i slodkie[/quote]Mam inne zdanie. Jak koleżanka wyżej – uważam, że ten chłopiec jest słodki a pozostała dwójka dzieci jest po prostu brzydka. Jessica Alba też ma brzydkie córki, w dodatku rude i niestety taki jest fakt.
[b]gość, 14-09-15, 13:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 12:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 11:53 napisał(a):[/b]Ale wy jestescie glupu,sliczny maluch i sliczna dziewczyna,pewnie sami iroda nie grzeszycie i zal dupke sciskaA ty musisz być strasznie brzydka i zniszczona ciążami, pewnie tłuste włosy, siedzisz w domu, zmieniasz pieluchy, mężuś na ciebie pracuje bo ciebie nie stać intelektualnie na podjęcie żadnej sensownej pracy. Zauważyłam, że głównie takie kobiety strasznie podniecają się innymi matkami i ich dziećmi, bo oczekują w zamian takich samych zachwytów i pochwał.[/quote]Zajmij że się swoim życiem, chcesz to pracuj na siebie nie chcesz to nie pracuj, ale co Ci to przeszkadza że kobieta zostaje w domu zajmuje się dzieckiem a mężczyzna pracuje[/quote]Uuuuu, chyba jakaś utrzymanka poczuła się dotknięta. Powiem ci co o tym myślę. Siedzą takie grube lochy w domach, do pracy im się nie chce pójść, narzekają takie stare rozklapiochy, że pieniędzy im mało, że w tej Polsce tak chu*owo, że pieluchy czy podręczniki tyle kosztują, ale do roboty nie pójdą. Po to jest macierzyński, żeby z niego przez rok sobie skorzystać ale nie żeby latami siedzieć w domu. Psioczycie na tych Syryjczyków a takie krowy rozpłodowe wcale nie są od muzułmańskich uchodźców mniej leniwe. Poza tym który szanujący się mężczyzna chce o swojej kobiecie powiedzieć “gospodyni domowa na pełen etat”? Żenada!!! Ale masz rację, każdy robi co chce.
[b]gość, 14-09-15, 17:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 13:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 12:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 11:53 napisał(a):[/b]Ale wy jestescie glupu,sliczny maluch i sliczna dziewczyna,pewnie sami iroda nie grzeszycie i zal dupke sciskaA ty musisz być strasznie brzydka i zniszczona ciążami, pewnie tłuste włosy, siedzisz w domu, zmieniasz pieluchy, mężuś na ciebie pracuje bo ciebie nie stać intelektualnie na podjęcie żadnej sensownej pracy. Zauważyłam, że głównie takie kobiety strasznie podniecają się innymi matkami i ich dziećmi, bo oczekują w zamian takich samych zachwytów i pochwał.[/quote]A Ty myślisz że skąd się wzięłas/wziales? Nie jestem matka i nie spuszczane się na widok maluchow, ale miejze szacunek do własnej matki która ciąża kosztuje jak większość kobiet.wstyd.[/quote]Ale ty jesteś głupia. Widzę, że wyrośnie kolejne pokolenie idiotek uważających, że rolą matki jest poświęcenie się a rolą faceta zarabianie pieniędzy i nicnierobienie w domu. Brawo! Obyś się nie rozmnożyła bo szkoda lat walki o prawa kobiet, o możliwość edukacji i o prawo do pracy.[/quote]Ja jako kobieta ambitna nigdy nie wpuszcze do swojego ciała nic nie wartego płodu.
Czemu ustawka, ona już z nim się pokazywała, a poza tym im paparazzi towarzyszą na każdym kroku i to wygląda na zwykłą drogę z auta gdzieś, a nie ustawkę na pokaz syna…
Ale chuda!
[b]gość, 14-09-15, 13:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 12:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 11:53 napisał(a):[/b]Ale wy jestescie glupu,sliczny maluch i sliczna dziewczyna,pewnie sami iroda nie grzeszycie i zal dupke sciskaA ty musisz być strasznie brzydka i zniszczona ciążami, pewnie tłuste włosy, siedzisz w domu, zmieniasz pieluchy, mężuś na ciebie pracuje bo ciebie nie stać intelektualnie na podjęcie żadnej sensownej pracy. Zauważyłam, że głównie takie kobiety strasznie podniecają się innymi matkami i ich dziećmi, bo oczekują w zamian takich samych zachwytów i pochwał.[/quote]A Ty myślisz że skąd się wzięłas/wziales? Nie jestem matka i nie spuszczane się na widok maluchow, ale miejze szacunek do własnej matki która ciąża kosztuje jak większość kobiet.wstyd.[/quote]Ale ty jesteś głupia. Widzę, że wyrośnie kolejne pokolenie idiotek uważających, że rolą matki jest poświęcenie się a rolą faceta zarabianie pieniędzy i nicnierobienie w domu. Brawo! Obyś się nie rozmnożyła bo szkoda lat walki o prawa kobiet, o możliwość edukacji i o prawo do pracy.
Chłopak w bucikach w panterkę? Poza tym ładny i faktycznie trochę inny niż te wcześniejsze klony Scotta. .
[b]gość, 14-09-15, 12:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 11:53 napisał(a):[/b]Ale wy jestescie glupu,sliczny maluch i sliczna dziewczyna,pewnie sami iroda nie grzeszycie i zal dupke sciskaA ty musisz być strasznie brzydka i zniszczona ciążami, pewnie tłuste włosy, siedzisz w domu, zmieniasz pieluchy, mężuś na ciebie pracuje bo ciebie nie stać intelektualnie na podjęcie żadnej sensownej pracy. Zauważyłam, że głównie takie kobiety strasznie podniecają się innymi matkami i ich dziećmi, bo oczekują w zamian takich samych zachwytów i pochwał.[/quote]Co ? Kobieta napisala o druguej kobiecie ze jest ladna i ladne dziecko, a ty ja wyzywasz ? Wlasnie kobiety ktore nie maja kompleksow oraz maja sczesliwe zycie nie obrazaja sie nawzajem
Ale pieknie schudla. Zazdroszczę
[b]gość, 14-09-15, 14:44 napisał(a):[/b]Pierwsze naprawdę ładne dziecko Kourt.wszystkie jej dzieci sa ladne i slodkie
sliczny chlopiec
“Od momentu niepojawienia się na świecie…” 😀
Ladna mama, ladny synek. Badzcie pozytywni, serdeczni dla siebie. Bez hejtu) :))
[b]gość, 14-09-15, 12:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 10:05 napisał(a):[/b]Bardzo dobrze wyglada jak na 36lat. Synek fajny. Milego dnia wszystkim, bez hejtu.36 lat to już starość? Wasza Kim ma 35. Rok mniej.[/quote]Autorka 1 komentarza (domniemam ) że nie twierdzi że Kourtney jest stara tylko po prostu jest zadbana. I dodała zero hejtu! Heh
[b]gość, 14-09-15, 13:49 napisał(a):[/b]nareszcie jakies ladne dziecko jej sie udaloojej tylko jajka nie znies
nareszcie jakies ladne dziecko jej sie udalo
Pierwsze naprawdę ładne dziecko Kourt.
Babki! Spokoj! Co wy tak naskajecie jedna na druga?:( taki piekny dzien , okazcie sobie ciut zyczliwosci:)
[b]gość, 14-09-15, 12:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 10:05 napisał(a):[/b]Bardzo dobrze wyglada jak na 36lat. Synek fajny. Milego dnia wszystkim, bez hejtu.36 lat to już starość? Wasza Kim ma 35. Rok mniej.[/quote]tkpl
Bachor jak bachor. Nic specjalnego.
Elvis Presley w spódnicy i dziecko ma ładne
MATKO! poprawcie te literówki, bo tego się czytać NIE DA!
[b]gość, 14-09-15, 12:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 11:53 napisał(a):[/b]Ale wy jestescie glupu,sliczny maluch i sliczna dziewczyna,pewnie sami iroda nie grzeszycie i zal dupke sciskaA ty musisz być strasznie brzydka i zniszczona ciążami, pewnie tłuste włosy, siedzisz w domu, zmieniasz pieluchy, mężuś na ciebie pracuje bo ciebie nie stać intelektualnie na podjęcie żadnej sensownej pracy. Zauważyłam, że głównie takie kobiety strasznie podniecają się innymi matkami i ich dziećmi, bo oczekują w zamian takich samych zachwytów i pochwał.[/quote]A Ty myślisz że skąd się wzięłas/wziales? Nie jestem matka i nie spuszczane się na widok maluchow, ale miejze szacunek do własnej matki która ciąża kosztuje jak większość kobiet.wstyd.
Ten mały jest juz przystojny
[b]gość, 14-09-15, 12:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 14-09-15, 11:53 napisał(a):[/b]Ale wy jestescie glupu,sliczny maluch i sliczna dziewczyna,pewnie sami iroda nie grzeszycie i zal dupke sciskaA ty musisz być strasznie brzydka i zniszczona ciążami, pewnie tłuste włosy, siedzisz w domu, zmieniasz pieluchy, mężuś na ciebie pracuje bo ciebie nie stać intelektualnie na podjęcie żadnej sensownej pracy. Zauważyłam, że głównie takie kobiety strasznie podniecają się innymi matkami i ich dziećmi, bo oczekują w zamian takich samych zachwytów i pochwał.[/quote]Zajmij że się swoim życiem, chcesz to pracuj na siebie nie chcesz to nie pracuj, ale co Ci to przeszkadza że kobieta zostaje w domu zajmuje się dzieckiem a mężczyzna pracuje