Peter Andre stylowo rozpoczyna swoje 50. urodziny rodzinną wycieczką do Dubaju. Gwiazdor, którego największy hit „Mysterious Girl” wciąż dźwięczy na playlistach wielu millenialsów już 27. lutego kończy 5. dekadę. Z tej okazji zaprosił poprzez Instagrama swoich fanów na urodzinową wycieczkę.

Peter Andre musi wstrzyknąć sobie botoks

Zamiast wielkiej imprezy Peter Andre poleciał z rodziną na wystawny wypad do Dubaju, aby wspólnie stworzyć niesamowite wspomnienia. W rozmowie z tabloidem OK! muzyk wyznał, że w 2023 roku chciałby świętować swoje urodziny przez cały rok, zamiast organizować tylko jedno wielkie przyjęcie.

Będę w Dubaju z całą rodziną. To chyba trochę urodziny. Mam na myśli, że do końca miesiąca nie skończę 50 lat, więc zaczynam wcześnie, wyznał.

  1. Peter Andre kończy 50 lat!

Zawsze trochę się bałem, że skończę 50 lat, ale zbiegło się to w czasie z moimi obchodami 30-lecia w branży […] Skupianie się na 30, a nie na 50 brzmi lepiej! Brzmi staro, ale tak naprawdę nie jest. Czuję się taki młody. Trenuję, kocham jedzenie, kocham życie, powiedział Peter Andre.

Peter Andre płakał podczas wywiadu [wideo]

Peter Andre będzie zajęty świętowaniem swoich urodzin z żoną Emily, którą poślubił w 2015 roku i dwójką ich dzieci Theo i Amelią. Dla przypomnienia, 10 lat przed ślubem z Emily był w związku ze słynną bankrutką Katie Price, którą poślubił podczas wystawnej ceremonii w 2005 roku. Peter i Katie mają wspólne dzieci Juniora (17 l.) i Princess (15 l.).