Syn Pierce’a Brosnana (71 l.), Christopher Brosnan (51 l.), został sfotografowany w Londynie przez paparazzi pierwszy raz od wielu lat. Brosnan wychodził z zakupami ze sklepu spożywczego Waitrose.

Niegdyś pracował w Hollywood, dziś żyje z dala od świateł fleszy. Christopher Brosnan pracował jako asystent reżysera m.in. przy filmach Pierce’a Brosnana „Jutro nie umiera nigdy” (1997 r.), „Świat to za mało” (1999 r.) i „Robinson Crusoe” (1997 r.).

Pierce Brosnan chwali się swoimi 3 synami – przystojni?

Jednak mimo dobrych początków w branży 20 lat temu Pierce Brosnan wydziedziczył Christophera ze względu na jego niekończącą się walkę z uzależnieniem. Nadużywanie narkotyków, przedawkowania i konflikty z prawem sprawiły, że ich drogi rozeszły się na stałe…

Christopher Brosnan – dziś

Biologicznymi rodzicami Christophera są pierwsza żona Pierce’a Brosnana, Cassandra Harris, i jej były mąż Dermot Harris. Brytyjski aktor adoptował Christophera i siostrę Charlotte Brosnan po śmierci Dermota w 1986 roku. Niestety Charlotte już nie żyje.

W tym czasie Pierce Brosnan, który był u szczytu kariery, gdyż wcielał się w rolę agenta Jamesa Bonda – był żonaty z Cassandrą Harris. Ta zmarła w 1991 roku po przegranej walce z rakiem jajnika. Para orpócz adoptowanej dwójki miała jedno dziecko –  syna Seana (40 l.)

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: