Pierce Brosnan (69 l.) pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem swoich 3 synów (Dylana, Parisa i Seana). W komentarzu wymienił również swojego pasierba: 49-letniego Christophera Brosnana, którego adoptował. Niewiele osób wie, że brytyjski aktor jest bardzo rodzinny i wielokrotnie wypowiadał się na temat ojcostwa.

Dylan Brosnan wyrósł na prawdziwego przystojniaka

Pierce Brosnan pokazał synów

Pierce Brosnan w 2013 roku stracił adoptowaną córkę Charlotte, która zmarła po wieloletniej walce z rakiem dróg płodnych. Oprócz tego Pierce Brosnan adoptował również wcześniej wspomnianego Christophera z wcześniejszego związku jego partnerki Cassandry Harris, która zmarła młodo 1991 roku – również na raka dróg rodnych. Christopher żyje z daleka od świateł fleszy.

Synowie Pierce’a Brosnana

Pierce dzieli swoje najmłodsze dzieci, 21-letniego Parisa i 25-letniego Dylana, ze swoją żoną Keely Shaye Smith. Para jest szczęśliwym małżeństwem od 2001 roku, a Pierce często dzieli się miłosnymi wyznaniami dla niej w mediach społecznościowych. Para od ponad dekady mieszka na Hawajach.

Czy Brosnan wpadł w depresję z powodu otyłości żony?

Pomimo życia na granicy Hollywood zarówno Dylan, jak i Paris poważnie podchodzą do swoich studiów. Dylan w maju 2020 ukończył uniwersytet USC School of Cinematic Arts. Obaj są modelami, którzy odnoszą wielkie sukcesy w świecie mody.

Pierce Brosnan Fot. Forum