Piotr Żyła (34 l.) po medialnym rozwodzie z Justyną Żyłą (34 l.) na jakiś czas skupił się na sporcie, jednak szybko pojawiły się plotki mówiące, że skoczek jest w nowym związku. Okazało się, że Piotr związał się z Marceliną Ziętek (22 l.). Aktorka opublikowała gorące zdjęcie na Instagramie a w komentarzach pojawiło się odniesienie do byłej żony Piotra.

Justyna Żyła żartuje z ROZSTANIA z Piotrem Żyłą? „Dopóki śmierć was nie rozdzieli”

Marcelina Ziętek w bikini na Instagramie

O Marcelinie Ziętek zrobiło się głośno za sprawą plotek na temat związku z Piotrem Żyłą. Skoczek w końcu potwierdził, że się z kimś spotyka i opublikował z nową partnerką zdjęcie na Instagramie – jednak zapozowali w maskach na twarzy. Zarówno Marcelina, jak i skoczek nie dodają romantycznych fotek na swoje profile i starają się zachować prywatność w związku.

Ostatnio Justyna Żyła ponownie zaatakowała byłego męża w mediach. Sfrustrowana celebrytka wyjawiła, że Piotr odebrał jej i ich dzieciom samochód – przy okazji Justyna wbiła szpilkę Marcelinie.

Justyna Żyła ATAKUJE Piotra, bo ZABRAŁ jej samochód: „Smutne, kiedy pytam ile za jego jaguara partnerka zapłaciła”

Marcelina na swoim profilu opublikowała archiwalne zdjęcie zrobione latem na jednej z plaż. Aktorka zapozowała w czerwonej bluzie i żółtym bikini, pokazując pośladki na Instagramie.

Gorący weekend za nami. Dobrej energii na przyszły tydzień – napisała Marcelina.

Internauci zachwycali się nową fotką Marceliny. Jedna z fanek zadrwiła z Justyny Żyły, która od lat nie może dojść do porozumienia z byłym mężem.

  • Gorącą kobieta przed nami.

  • Czekamy na komentarz pani J.

  • Przepiękna.

  • Petarda.

  • Ale hot – pisali fani.

Myślicie, że Justyna Żyła ponownie zainterweniuje?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Piotr Żyła bierze ślub? Partnerka skoczka wrzuciła wymowne zdjęcie na Instagram

Przebiegły Piotr Żyła POKAZAŁ dziewczynę. W MASCE

Justyna Żyła już nie jest blondynką show-biznesu. Została brunetką!