Rozstanie Justyny i Piotra Żyłów było jednym z głośniejszych rozstań w polskim show-biznesie. Para zamiast z dala od mediów zakończyć swoje małżeństwo, wolała publicznie relacjonować przebieg rozstania i wzajemnie krytykować się i obrażać w sieci. Nawet po rozwodzie Justynie Żyle zdradza się nadal jeszcze wracać do związku i rozstania ze skoczkiem i często wbija mu szpilę. Zrobiła to kolejny raz.

Odmieniona i szczęśliwa Justyna Żyła zachwyciła fanów: „Jesteś podobna do Madonny”

Justyna Żyła żartuje z Piotra Żyły?

Odkąd Justyna (33 l.) i Piotr (33 l.) rozstali się, nie brakuje doniesień o tym, z kim rzekomo związała się ta dwójka. W przypadku celebrytki znacznie częściej pojawiają się informacje, że ma nowego partnera. Jeśli chodzi o skoczka, to kilka miesięcy temu okazało się, że Piotr Żyła spotyka się z 22-letnią Marceliną Ziętek, która gra w serialu „19+”.

Była żona Piotra już raz dała do zrozumienia, co myśli o jego nowej partnerce – Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna – napisała na InstaStories. Celebrytka nadal nie odpuszcza mężowi. Tym razem na swoim InstaStories udostępniła mema o zdradzie małżeńskiej i dodała gif z roześmianą kobietą. Zabawne?

Justyna Żyła żartuje z Piotra Żyły?

Justyna Żyła żartuje z Piotra Żyły?/fot. Instagram/justynazyla

ZOBACZ TEŻ:

Justyna Żyła pokazała PREZENT od nowego partnera: „U mnie Mikołaj już był”

Justyna Żyła pokazała BIUSTONOSZ. Szybko USUNĘŁA wpis

Justyna Żyła na ściance

Justyna Żyła/fot. AKPA

Piotr Żyła na konferencji

Piotr Żyła/fot. AKPA