Patrycja Kazadi (31 l.) prowadziła wczoraj pierwszy #greentalk – jej gośćmi byli Victor Borsuk, podróżnik, fotograf i mistrz kitesurfingu oraz Adam Zdrójkowski, aktor, partner Wiktorii Gąsiewskiej.

Siwiec, Kazadi, Szostak i Sablewska na NADMORSKIM pokazie kolekcji Paprockiego&Brzozowskiego (ZDJĘCIA)

Wśród gości, którzy przyszli na #greentalk z Patrycją, była również jej mama, Barbara Kazadi.

Patrycja Kazadi z mamą, Barbarą Kazadi

W ubiegłym roku obie panie wystąpiły razem w sesji dla Vivy!. Do udziału namówiła mamę Patrycja.

Lubię, kiedy jesteś wypoczęta. Gdy wychodzisz z takich zabiegów, masz taką świetlistą aurę. Sprawia mi to ogromną radość. Między innymi dlatego namówiłam cię na tę sesję. Chciałam udowodnić, jak potrafisz świetnie wyglądać. Bo dla mnie, mamo, jesteś najpiękniejsza na świecie – mówiła Patrycja.

Barbara Kazadi w wywiadzie dla magazynu wspominała odległe czasy – gdy zakochała się w ojcu Patrycji, Jofie Kazadi. A także o tym, jak w małej społeczności postrzegano jej córkę, która miała ciemniejszą, niż inne dzieci skórę:

Byłam tak zakochana w tacie Patrici, że wydawało mi się oczywiste, że będziemy mieć dzieci. Gdzieś tam to wszystko ułożyłam sobie w głowie przed ślubem. Naturalnie wiedziałam, że dziecko będzie wyróżniało się na tle innych. Ale to było dla mnie tak oczywiste, że się dziwiłam, idąc z małą Patricią na spacer, że w ogóle ktoś zwraca uwagę na jej wygląd – opowiadała. – W Łukowie rzeczywiście wzbudzała zainteresowanie. Niby serdeczna ciekawość, lecz potrafiła być też przykra. Gdy Pati po raz kolejny usłyszała: „Jakie masz śliczne, czarne oczka i jakie czarne włoski! A dlaczego ty taka cyganicha jesteś?”, nie wytrzymała i kopnęła jedną panią swoją małą nóżką. Od dziecka miała charakterek – wspominała mama Patrycji.

Patrycja Kazadi przefarbowała włosy na blond i wygląda jak… Khloe Kardashian! (ZDJĘCIA)

Mama Patrycji mówiła, że w przeszłości były często brane za siostry:

Gdy już podrosłam, myśleli, że mama to moja koleżanka.
Byłyśmy kiedyś w sklepie, Patricia, jej malutkie rodzeństwo i ja. Coś przymierzałyśmy, a dzieci rozpierzchły się po sklepie. Ekspedientka zwróciła Patricii uwagę: „Proszę zabrać te swoje dzieciaki”.
Obruszyłam się: „Pani sama je sobie zabierze. To nie moje dzieci, tylko tej Pani obok” – włączyła się w opowieść Patrycja.

Patricia Kazadi pozuje z siostrą – to prawdziwa PIĘKNOŚĆ

Zobaczcie zdjęcia z wczorajszej imprezy.

Adam Zdrójkowski, Patricia Kazadi fot. Kurnikowski/AKPA

Victor Borsuk, Patricia Kazadi, fot. Kurnikowski/AKPA

Adam Zrójkowski, Patricia Kazadi, fot. Kurnikowski/AKPA

Patricia Kazadi, fot. Kurnikowski/AKPA

Patricia Kazadi, fot. Kurnikowski/AKPA

Patricia Kazadi,  fot. Kurnikowski/AKPA

Patricia Kazadi, fot. Kurnikowski/AKPA

Barbara Kazadi, mama Patrycji, fot. Kurnikowski/AKPA

Barbara Kazadi, mama Patrycji, fot. Kurnikowski/AKPA

Patricia Kazadi z mamą, fot. Forum

Patrycja z mamą na okładce Vivy!