W środę wieczorem Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozgrywała na Stadionie Narodowym mecz z Anglią. Obie drużyny brały udział w  eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022. Nic więc dziwnego, że wydarzenie to przyciągnęło na trybuny nie tylko wielu kibiców, lecz także i gwiazdy. Wśród wspierających nasz zespół znalazła się między innymi Patrycja Kazadi. A jako że okazja była nie byle jaka, celebrytka zdecydowała się pójść przed imprezą do fryzjera.

Wystrojona Patrycja Kazadi straszy Karmą na Instagramie !

Patrycja Kazadi – nowa fryzura

Na jakie uczesanie zdecydowała się Kazadi? 33-latka o radę poprosiła swoich followersów. Fani mieli wybierać pomiędzy długim kucem a bobem. Co jej doradzili? Opcję numer dwa. Czy słusznie? Zdecydowanie tak. Dodajmy tylko, że fryzura ta to jedna z najmodniejszych propozycji ostatnich sezonów. Według nas – oraz grona miłośników Patrycji – takie uczesanie mogłaby sobie serwować znacznie częściej, ponieważ prezentuje się w nim bardzo stylowo i z klasą.

Przypomnijmy, że gwiazda należy do grona tych kobiet, które swoje fryzury zmieniają bardzo często. W jakich wydaniach mogliśmy więc już oglądać aktorkę? Było afro, długi i proste kosmyki, burza warkoczyków czy właśnie bob.

Patrycja Kazadi postawiła na OSTRE cięcie – pokazała się w fryzurze „na chłopaka”

A wy co myślicie o tej „zmianie”? Ładnie jej w krótkich i prostych włosach?

Patrycja Kazadi, screen - pudelek.pl

Patrycja Kazadi, screen – pudelek.pl