Patrycja Kujawa jest młodą projektantką, która ubiera na ścianki największe gwiazdy polskiego show-biznesu, takie jak Doda, Blanka Lipińska, Marina, czy Ola Szwed. Jest również właścicielką Ślubnego Atelier OrOr w Warszawie. Patrycja spodziewa się dziecka – pokazała na Instagramie duży ciążowy brzuszek.

Doda w majtkach od Patrycji Kujawy i cała w perłach na imprezie w Mrągowie (ZDJĘCIA)

Patrycja Kujawa jest w ciąży

Patrycja Kujawa na swoim Instagramie pokazuje przede wszystkim projekty, które kradną serce jej obserwatorek. Tym razem podzieliła się jednak informacją z życia prywatnego. Spodziewa się dziecka i jest już w zaawansowanej ciąży.

Poznajcie powód dla którego z początkiem roku kultowy pyskacz Kujawa zniknęła z większości nowych miar 💞 . Ciepło nastało, dłużej nie dam rady chodzić w szerokich bluzach 🤣🤣 a moje panny młode tak czy siak mnie widzą podczas przymiarek .🤰🏼 jesteśmy już bardzo bliżej końca wiec mamy powód silniejszy od korony by ten sezon doprowadzić zgodnie z planem do końca 💪🏻💪🏻💪🏻 całe ostatnie lata ciagle twierdziłam ze przecież firma i nie ma czasu 😎 to będzie najlepszy prezent na 30 . Dziedziczka królestwa sukienek 🤣🤣 – napisała.

View this post on Instagram

Poznajcie powód dla którego z początkiem roku kultowy pyskacz Kujawa zniknęła z większości nowych miar 💞 . Ciepło nastało, dłużej nie dam rady chodzić w szerokich bluzach 🤣🤣 a moje panny młode tak czy siak mnie widzą podczas przymiarek .🤰🏼 jesteśmy już bardzo bliżej końca wiec mamy powód silniejszy od korony by ten sezon doprowadzić zgodnie z planem do końca 💪🏻💪🏻💪🏻 całe ostatnie lata ciagle twierdziłam ze przecież firma i nie ma czasu 😎 to będzie najlepszy prezent na 30 . Dziedziczka królestwa sukienek 🤣🤣 kto słucha moich relacji na żywo i muzyki w tle może wiedzieć jakie imię dostanie 👶🏼💞 ps. Niech myszy wiedzą że kot dalej obecny … nieustannie pracuje nad nowościami 😈 jeszcze raz edit bo posypały się wiadomości co z kolekcją …. już jest 🔥🔥 w pierwszej połowie czerwca pokaże wam 1 model jako zapowiedź a po oddaniu wszystkich zamówień pod koniec lata jak zawsze u mnie nastąpi premiera 💞💞. Zapisy bez zmian rezerwujemy od połowy sierpnia 😍#pregnantphoto#polishgirl#happy#babygirl#littlegirl 👑👑👑

A post shared by Patrycja Kujawa (@kujawa.patrycja_designer) on

Marina Łuczenko-Szczęsna w sukience od Patrycji Kujawy (ZDJĘCIA)

Kim jest Patrycja Kujawa?

Patrycja Kujawa jest projektantką mody i zasłynęła przede wszystkim dzięki stałej współpracy z Dodą. Dziś ubiera wiele gwiazd, a jej kreacje zazwyczaj są tymi najlepszymi na czerwonym dywanie. Kujawa projektuje też przepiękne suknie ślubne.

Urodziła się w Łodzi, jej mama szyła zawodowo, jej rodzice nawet prowadzili przez jakiś czas szwalnię. Od dziecka wykazywała talent plastyczny.

W kreacjach Patrycji Kujawy jestem trochę niedotleniona, ale za to DOBRZE WYGLĄDAM! (VIDEO)

Gratulujemy!

Patrycja Kujawa

Patrycja Kujawa fot. AKPA

Pokaz kolekcji Patrycji Kujawy, czerwiec 2018, Doda, Patrycja Kujawa

Pokaz kolekcji Patrycji Kujawy, czerwiec 2018, Doda, Patrycja Kujawa fot. AKPA

Marina Łuczenko-Szczęsna w sukience od Patrycji Kujawy

Marina Łuczenko-Szczęsna w sukience od Patrycji Kujawy fot. Baranowski/AKPA

Blanka Lipińska i Anna Maria Sieklucka w projektach Patrycji Kujawy

Blanka Lipińska i Anna Maria Sieklucka w projektach Patrycji Kujawy fot.AKPA