Patrycja Pająk: Często porównują mnie z Kim Kardashian
Twierdzi, że salony to jej żywioł i wcale nie chodzi o osiedlowe salony piękności, a o świat show biznesu. Patrycja Pająk czuje się w nim, jak ryba w wodzie.
Pająk będzie towarzyszyła nam przez najbliższe miesiące, utkała już sieć, w którą planuje nas złapać: planuje nagrać kontrowersyjny singiel (ma być ambitny i zaskakujący), ponadto Patrycja pragnie zagrać w reklamie. A co chciałaby reklamować? Produkt, który by ją satysfakcjonował…i przynosił jej przyjemność… Ciekawe co to może być?
Niedawno w wywiadzie celebrytka została poproszona o porównanie siebie do jakiejś znanej kobiety. Zaskoczyła nas błyskotliwą odpowiedzią:
– Ja bym siebie… sama siebie porównała do siebie.
Przeprowadzający wywiad postanowił inaczej skonstruować pytanie: “Kogo podziwiasz, może tak”, zapytał.
– Często porównują mnie z Moniką Bellucci i Kim Kardashian – odpowiedziała Patrycja.
Widzicie podobieństwo?


Patrycja jest piekna
Pająk jest nieszczególna. Natalia Siwiec jest o wiele ładniejsza, ale znowu ze zrobionymi ustami i cyckami to każda z nas może wyglądać bosko. Nie ma im czego zazdrościć, ja swojego wyglądu bym nigdy nie zmieniła.
do Bellucci?????????haha w dupce sie porzewracało,i ona ma 21 lat?myslałam że ze 35-36,matko jedyna!
Belluci, Kardashian… Kto ci takich bzdur naopowiadał… Lalka z domu publicznego i tyle…
Także z Siwcem porównują Pająka.
Bellucci to by mogła co najwyżej buty lizać
Idź się umyj
Ta i z Jolą Rutowicz!
Pusto w glowie nic innego
gość, 22-05-13, 08:56 napisał(a):MAKABRA!!!brzydka i tępa jak dzida. zamiast cyców powinni jest mózg zoperować. a najśmieszniejsze jest przekonanie tego typu osób o swoim uroku, urodzie i pewność że każdy kto krytykuje jest zazdrosnyracja, ale my jestesmy zdesperowane i zazdrosne bo nieczego ie zazdroscimiy tej pani, bo moim zdaniem nie ma czego..toootaaalnie. do monici belluci nie dorasta do piet- monica ma styl, klase, smak, ta jest tandeciara.. straszna. moglby sie wzorowac na monice
Kto to jest?!
Cyce ma zajebiste
Patrycja najlepsza
Lepsza od Kim
MAKABRA!!!brzydka i tępa jak dzida. zamiast cyców powinni jest mózg zoperować. a najśmieszniejsze jest przekonanie tego typu osób o swoim uroku, urodzie i pewność że każdy kto krytykuje jest zazdrosny
Monica Belluci????Chachacha za wysokie progi,brzydka jesteś oczka jakies małe
DZIEWCZE MA PARCIE hihi
Bralbym jak komornik szafe
od niej nawet kardashian jest o niebo lepsze wiec niech sobie nie schlebia ten worek na spermę
nigdy, powtarzam nigdy nie byłabym z facetem, który chociażby parę godzin był z kimś tak prostackim i nieinteligentnym. To z kim byliśmy i jesteśmy świadczy o nas (która chciałaby mieć za towarz. życia , męża i ojca dla dzieci pana co zasponsorował kochance cyce)
hmm podobma do panienki z ona tanczy dla mnie, idealny partner da niej PIKEJ
Jest zmyslowa
pustak z miną ciągnącej loda, ha ha ha ,ale wiocha
Ja chce newsa o kim kardashian!!!!
Nie obrazaj Moniki Bellucciiiiio
monica bellucci ma urok ktorego ty nigdy ani nie kupisz ani nie zdobedziesz wstydzilabys sie tak pisac ze cie do nij porownuja no chyba tylko ci po paru piwkach
inne podupcone pannice przynajmniej są ładne. a to nie dość że kretynka, to jeszcze paskuda.
pstro w głowie… ludzie chcieliby dostawać tylko kasę za przyjemności. A robić nie ma komu… ciekawe co będzie, jak wyginą wszyscy górnicy, mechanicy czy piekarze… kto będzie robił, skoro wszyscy chcą być prezesami/modelkami/gwiazdami?
Przaśny pysk i długi wąski kinol. Fałsz bije na kilometr, a uroda jest tak irytujące, że chce się jej sprzedać liscia, a nie zachwycać.
Patrycja ma wiele fajnych sesji, a wy tu jakies przypadkowe foty wrzucacie.
Czego to tym pannicom faceci z branży naopowiajadaja , by tylko zaliczyc , a pózniej idzie taka głupia w świat i bredzi…
Ładna dziewczyna, ale nie wiem kto mógł porównać ją z Bellucci.
aha…. a że niby kolana mają podobe czy jak?
OMG!! Monica Bellucci?? Robi z siebie totalną prostaczkę jeśli tak myśli xD Jej nawet do pięt nie dorastasz dziewucho z taniej sensacji :D:D
gość, 21-05-13, 19:11 napisał(a):Ona jest cudowna, zmysłowa. Wreszcie polka która może Polskę reprezentować zagranicą ! CUDOWNA I PIĘKNA!Jeśli Twoim zdaniem kobieta, która nie ma niczego ciekawego do powiedzenia oraz która potrafi tylko prężyć swoje nie do końca naturalne atuty na salonach jest osobą odpowiednią do reprezentowania Polski, to ja podziękuję. Niczego spektakularnego nie zrobiła i nie rozumiem, dlaczego jest promowana na wielu portalach plotkarskich. Sława, choć to za dużo powiedziane, oparta na niczym.
a kto to jest i czego dokonał ?
Ona jest cudowna, zmysłowa. Wreszcie polka która może Polskę reprezentować zagranicą ! CUDOWNA I PIĘKNA!
chyba z dupy podobna, co za pustak
Kim ma chodź swoje cycki
Spytam się po raz kolejny: Płaci wam że o niej piszecie?
Mi sie podoba
Co za kiczowata laska….
Ta idiotka tępa do KIM Jakiś żart
Boze….
o jakim talencie mówisz???gość, 21-05-13, 14:15 napisał(a):mi się wydaje że najzwyczajniej ją gnoicie bo tak to już jest, dziewczyna jest piękna i utalentowana, kurcze no , fajnie że udaje jej się robić to co kocha.. nie rozumiem skąd tyle w ludziach nienawiści….
Do Kim jej daleko , do pięt jej nie dorasta
Podobna do Kim czy Moniki? -marzenia
kim ma już więcej klasy niż ona;)
mi się wydaje że najzwyczajniej ją gnoicie bo tak to już jest, dziewczyna jest piękna i utalentowana, kurcze no , fajnie że udaje jej się robić to co kocha.. nie rozumiem skąd tyle w ludziach nienawiści….
gość, 21-05-13, 11:16 napisał(a):Snooki i Węgrowska – istne połączenie !!!Hahaha, dokładnie mix Snooki i Węgrowskiej. Szkoda tylko że Patrycja odbierze ten komentarz jako komplement 😀