Patryk Vega pokazał zapowiedź kolejnej części „Pitbulla”. Chociaż często jego produkcje dostawały masę krytyki, tym razem zwiastun bardzo spodobał się fanom kultowego filmu.

Pojawił się zwiastun Pitbull. Ostatni Pies. Na pierwszym planie DODA (VIDEO)

Nowy „Pitbull”

Patryk Vega wyreżyserował trzy pierwsze części „Pitbulla”. Czwarta część została przejęta przez Władysława Pasikowskiego i ukazała się w 2018 roku. Teraz znów zagości na ekranie za sprawą kontrowersyjnego reżysera.

Kochani! Miło mi ogłosić, że kultowy ”Pitbull” znów zagości na ekranie. Stałem się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części filmu i serialu „Pitbull”, które kupiłem od spółki ATM Grupa S.A. Mój nowy ”Pitbull” trafi do kin po trylogii „Kobiety mafii”. Film będzie miał tytuł „Pitbull. Królowa chuliganów”. Premiera „Pitbulla. Królowej chuliganów” nastąpi w czwartek 11 listopada 2021 roku – pisał.

Vega pokazał krótki zwiastun, w którym widzimy jedynie tytuł „Pitbull” – nie wiadomo czy zrezygnował z pierwotnego podtytułu, czy poinformuje o nim w późniejszym czasie.

W filmie powróci Andrzej Grabowski, który w trzech pierwszych częściach wcielał się w aspiranta Gebelsa. W obsadzie znalazł się również Przemysław Bluszcz, Tomasz Dedek, a także Aneta Zając znana z „Pierwszej Miłości”, której nie mieliśmy okazji zbyt często oglądać na dużym ekranie.

Fanom bardzo podoba się zapowiedź filmu:

  • Będzie dobre kino 🔥🔥
  • Wygląda kozacko
  • Czekam

Patryk Vega zrobił REPORTAŻ o handlu dziećmi! Już jest w sieci

Obejrzycie?