Gwiazdor „Pamiętników wampirów”, Paul Wesley (40 l.) i jego żona, Ines de Ramon (29 l.), rozstali się po 3 latach małżeństwa i według magazynu People od jakiegoś czasu mieszkają osobno.

Decyzja o rozstaniu jest obopólna i miała miejsce 5 miesięcy temu […] W tej chwili proszą o prywatność – powiedział przedstawiciel pary.

Paul Wesley po raz pierwszy głosuje w polskich wyborach. Na TEGO kandydata

Paul Wesley po raz pierwszy został zauważony z de Ramon w 2018 roku, kiedy widziano ich trzymających się za ręce podczas romantycznej randki. Miesiąc później uczynili swój związek oficjalnym. W 2019 roku wzięli skromny ślub w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

Paul Wesley znów wolny!

Pogłoski o rozstaniu pary zaczęły krążyć w zeszłym miesiącu, kiedy Paul Wesley został zauważony w Nowym Jorku, podczas spotkania z modelką Natalie Kuckenburg. Nie miał wtedy już na palcu obrączki.

Rodzice Paula Wesley’a są Polakami, dziadkowie mieszkają z Warszawie, których odwiedzał w niemal każde wakacje. Jednak aktor jest bardzo zajęty, gdyż jego kariera wciąż się rozwija. Niedawno podzielił się z fanami informacją, że pracuje nad kultowym serialem „Star Trek: Strange New Worlds”, w którym zagra samego kapitana Kirka.

Paul Wesley gwiazdą polskiego Comic-Conu

Przed ślubem z Ines de Ramon, aktor był związany (w latach 2011-2013) z aktorką Torrey DeVitto, znaną między innymi z seriali „Pamiętniki Wampirów”, czy „Słodkie Kłamstewka”.

Fot. [email protected] / MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. James Starr Photography / BACKGRID / Backgrid USA / Forum