Paul Wesley (37 l.) a właściwie Paweł Wasilewski zasłynął po występach w serialu bijącym rekordy popularności „Pamiętniki Wampirów”, dzięki któremu zdobył sławę i popularność. Hollywoodzki aktor ma podwójne obywatelstwo. Urodził się w Stanach, ale oboje z jego rodziców są Polakami. Paul postanowił po raz pierwszy zagłosować w wyborach prezydenckich odbywających się w Polsce. Zdradził, na kogo odda swój głos.

Zapytaliśmy gwiazdy, czy idą na wybory. Niektóre jeszcze się wahają

Paul Wesley weźmie udział w drugiej turze wyborów prezydenckich

Paul Wesley poinformował fanów za pośrednictwem Twittera, że weźmie udział w wyborach prezydenckich odbywających się w Polsce. Aktor bez problemu posługuje się językiem polskim. W jego domu od zawsze rozmawiało się po polsku. Gdy był małym dzieckiem co roku spędzał kilka miesięcy w Polsce u swoich dziadków. Wesley podobno zawsze czuł się silnie związany z Polską która miło mu się kojarzy, właśnie za sprawą dziadków.

Wzrost Rafała Trzaskowskiego zaskoczył wyborców. Polityk zażartował z TVP, które odjęło mu 10 cm

Aktor napisał, że jest dumny z tego – że będzie mógł oddać swój głos po raz pierwszy w wyborach prezydenckich. Dodał, że jego kandydatem jest Rafał Trzaskowski – z którym się zgadza w wielu aspektach.

Jestem dumny, że po raz pierwszy będę głosował w najbliższych wyborach prezydenckich w Polsce. @trzaskowski – napisał aktor na swoim Twitterze

Wesley opublikował również na Twitterze jedno z oficjalnych wystąpień Rafała Trzaskowskiego – przy okazji dodał, że Prezydent Warszawy jest „fajnym gościem”.

Polscy fani nie ukrywali zaskoczenia, ale podziękowali aktorowi za jego wsparcie i zaangażowanie.

Spodziewaliście się, że Paul Wesley tak zaangażuje się w polską politykę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paul Wesley – gwiazda Pamiętników Wampirów ma polskie korzenie

Nikki Reed i Ian Somerhalder w najsłodszy sposób ogłosili, że zostaną rodzicami

Paul Wesley z Pamiętników Wampirów mówi po polsku (VIDEO)

Rafał Trzaskowski na publicznym wystąpieniu.

Rafał Trzaskowski na publicznym wystąpieniu, fot.Forum/Mateusz Wlodarczyk.

Rafał Trzaskowski z żoną Małgorzatą.

Rafał Trzaskowski z żoną Małgorzatą, fot. Piętka Mieszko/AKPA.