Paulina Gałązka zagra jedną z głównych ról w głośnym filmie Dody, „Dziewczyny z Dubaju”. Wystąpi ona u boku Jana Englerta, Beaty Ścibakówny czy Katarzyny Figury. Kim jest aktorka, w jakich produkcjach wystąpiła i co wiemy o jej życiu prywatnym?

Doda rozpływa się nad Giulio Berruti, Włochem, który zagra w Dziewczynach z Dubaju

Paulina Gałązka – wiek, wzrost

Paulina Gałązka urodziła się 21. sierpnia 1989 roku w Warszawie.  Aktorka ma 31 lat. Ma 168 cm wzrostu.

Paulina Gałązka – wykształcenie, kariera

Paulina Gałązka w 2013 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi na wydziale aktorskim.

Aktorka dużą popularność zyskała grając w serialu „Pierwsza miłość”, w którym wcielała się w Joannę Dworzak. Znamy ją również z seriali „Na dobre i na złe”, „Zakochani po uszy”, „Drogi wolności”, „Znaki”.

Paulina Gałązka od 2013 roku występuje w Teatrze Ateneum w Warszawie. W 2011 r debiutowała w filmie „W imieniu diabła”. Zagrała również m.in. w „Na bank się uda”, „Zabawa zabawa”, „Powidoki”, „Kamienie na szaniec”.

Doda przedstawiła OBSADĘ filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Plejada gwiazd!

Paulina Gałązka w filmie „Dziewczyny z Dubaju”

Doda, która zajmuje się produkcją filmu „Dziewczyny z Dubaju”, przedstawiła obsadę, w której znajduje się również Paulina Gałązka. Aktorka wcieli się w jedną z głównych ról. Specjalnie do niej przefarbowała włosy na jasny blond.

Śliczna Paulina Gałązka oraz drapieżna Chodakowska na premierze Serce nie sługa

Paulina Gałązka – mąż

Paulina Gałązka w 2016 roku wyszła za mąż za norweskiego aktora i reżysera, Sindre Sandemo. Poznali się, gdy jeszcze kończyła szkołę.

Wynajmowałam od mojego męża mieszkanie i nie miałam jak zapłacić za czynsz – zdradziła w wywiadzie w „Dzień Dobry TVN”.

Para w dużej mierze żyje na odległość.

W naszym przypadku miłość na odległość bardzo się sprawdza. W tej branży to normalne, że ludzie choć się kochają, potrafią żyć daleko od siebie. Mamy do siebie zaufanie, a zamiast się kłócić, mieszkając osobno po prostu za sobą tęsknimy i nie możemy doczekać się spotkań – powiedziała „Super Expressowi” Paulina.

Paulina Gałązka z mężem:

Paulina Gałązka – Instagram

Paulina Gałązka jest aktywna na swoim profilu na Instagramie: paulina.galazka. Ma ponad 45 tysięcy obserwujących. Aktorka pokazuje dużo zdjęć z planów filmów i seriali, angażuje się w akcje społeczne, od czasu do czasu pokazuje urywki z życia prywatnego.

Paulina Gałązka

Paulina Gałązka, Premiera drugiego sezonu serialu „Znaki” – konferencja prasowa AXN, fot. Podlewski/AKPA

Paulina Gałązka

Paulina Gałązka fot. Niemiec/AKPA

Paulina Gałązka

Paulina Gałązka fot. Podlewski/AKPA

Paulina Gałązka

Paulina Gałązka fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paulina Gałązka

Paulina Gałązka fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paulina Gałązka

Paulina Gałązka, fot. Baranowski/AKPA